Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wszyscy sa przeciwko uchodzcoma ja mysle ze powinnismy im pomoc jak czlowiek

Polecane posty

Gość gość

człowiekowi. Wyobrazcie sobie, ze my jesteśmy w ich sytuacji, jakbyście się czuly majac malutkie dzieci najpierw plynac przez morze potem isc taki kawal drogi. A w niektórych krajach takich jak np. Wegry jeszcze tym nieszczęśnikom rzucają klody pod nogi, budując jakiś plot żeby nie przeskakiwali. Polska tez nie lepsza bo w ogole nie chce ich przyjmować a przecież jesteśmy krajem chrzescijanskim. Okazmy trochę serca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto Ci broni im pomóc? Przyjmij do swojego dużego domu jakąś rodzinę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabe prowo tylko po to aby wywołać gów/noburzę. Wszyscy widzielismy finał sylwestra i karnawału w Niemczech. Wszyscy widzieliśmy zamachy we Francji, wszyscy widzimy co się dzieje w Europie. Wejdź na Profil Angeli Merkel na FB i zobacz co piszą sami Niemcy, którzy maja styczność z "uchodźcami". Dobrze to wiesz autorko, a sadzisz takie farmazony byle miec chodliwy temat. Wstydziłabyś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie ludzie to śmieci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie wszyscy słyszeli o sytuacji w sylwestra w Kolonii, ale o tym że takie sytuacje mają miejsce codziennie w praktycznie każdym miasteczku w Niemczech to juz nikt nie wie.. to nie był jednorazowy wybryk, tutaj strach wyjść samemu na ulice, po zmroku to już wgl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie zastanawia skad nagle miliony uchodzcow w eu was nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przyjmuj sobie, ja ich nie chce bo natury ich nie zmienisz, chyba nie widziałas co wyprawiają, chyba ze chcesz byc gwałcona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.22, bo uciekają przed wojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:22 mnie właśnie zastanawia, ta uciekają przed wojną ale ten problem tam jest od dawna a nie od wczoraj.. fakt że połowa z nich się po drodze dołączyła bo Niemcy i socjal, ale tam musi być też jakaś propaganda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ludzie, to smieci. Ostatnio w nl w bialy dzien pobili mojego meza, wczesniej napartowali kolezanke, ledwie uciekla. A ostatnin poderzneli gardlo mlodemu holendrowi z dwie ulice dalej, itp, itd. moyna by tak wymieniac. To nie ludzie. Mialas kiedykolwiek z nimi jakis kontakt? Nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieczka przed z edycji wojną to przykrywka. Na prawdę chcą rozprzestrzenić islam po Europie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestancie odpisywac bo to durne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci chlopa zabija a ciebie zgwałcą to zmienisz zdanie. Oni się nie liczą z nami bo jestesmy niewiernymi i należy nas wytępić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź się leczyć autorko. TO NIE SA TACY LUDZIE JAK MY! To bezkarna dzicz. Skąd się urwałaś? Wiadomości nie oglądasz? Jeszcze nam tego syfu brakuje. I islamu gdzie kobietę wolno traktować jak śmiecia bo jest nieczysta według tej religii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×