Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość latawicaUp

wyjazd nad morze niekoniecznie na wakacje

Polecane posty

Gość latawicaUp

witam, dostaliśmy z mężem zaproszenie na ślub na drugi koniec PL (sami mieszkamy na płd PL). Mam dwuletnie dziecko, zawsze w okresie wakacyjnym gdzieś wyjeżdżamy ale nie byliśmy nigdy nad morzem, więc zwracam się z pytaniem - co ze sobą zabrać z rzeczy takich jak ubrania np.? Czy znacie miejsca w których można by kupić córce i coś eleganckiego i takiego na wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabrać to samo co na wyjazd w inne miejsce.. Kupić tam gdzie zawsze kupujesz dziecku ciuchy...np.w sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzanica
w życiu nie kupiłabym w sieciówce rzeczy dla dziecka na wyjazd - nie dość że przejazd długi zapewne nawet jeśli samolotem razem z odprawą, więc powinno mieć najlepszą tkaninę a poza tym jak coś eleganckiego to nie takiego jak ma każdy :) no nie wiem, ja mogę od siebie tylko makowapanienka.com polecić, tam kupuje wszystkie rzeczy na babyshowery itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaantażystka
co do tych przyjęć dla noworodków.... o w tym się zakochałam bez reszty!!! http://makowapanienka.com/newborn/elegancki-pajacyk-ze-spodenkami-2-9m-mayoral-mayoral-2191.html wydaje mi sie że takie eleganckie rzeczy dla maluchów są najbardziej słodkie ale ważne żeby były wygodne bo ochy i achy swoją drogą ale najważniejszy komfort dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilczątko
u mnie wyjazd zawsze wiąże się z zakupami garderoby właśnie z tego względu, żeby dziecko nie miało problemu z poruszaniem ani przyleganiem ubranek do ciała w wysokich czy niskich temperaturach, bo zła jakość to u mojego od razu otarcia. A że co roku wyrasta to trzeba zaopatrzyć się w nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, bogata się odezwała, zawsze kupuję w sieciówkach albo lumpeksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×