Odpowiedz na ten temat

wymiotowalam po hlukozie zolcia a nadtepnie krwia. to normalne?

• gość 2015.07.14 [11:40]
    Na szczęście dotrwalam tych 2 godzin i po pobraniu krwi ledwo doszłam di samochodu. Najpierw byla sama woda i zolc a za chwile woda z krwią. Zdarzylo Wam się to? Bo się martwię.
  • gość 2015.07.14 [12:52]
    No to nie jest normalne... Ja bym ci radziła iść do lekarza... A poza tym jak miałaś robioną krzywa cukrowa i zywiotowalas to wynik jest nie ważny, ale to akurat najmniejszy problem... Ja bym się tą krwią martwila... Radzę Ci iść i to szybko, ciaza i tak degraduje organizm a tu jeszcze coś takiego
  • gość 2015.07.14 [12:54]
    No to nie jest normalne... Ja bym ci radziła iść do lekarza... A poza tym jak miałaś robioną krzywa cukrowa i zywiotowalas to wynik jest nie ważny, ale to akurat najmniejszy problem... Ja bym się tą krwią martwila... Radzę Ci iść i to szybko, ciaza i tak degraduje organizm a tu jeszcze coś takiego
  • gość 2015.07.14 [12:55]
    no przecież pisze, że dotrwała 2 godzin
    jak płytki krwi? i czas aptt? miałaś robione?
  • gość 2015.07.14 [13:28]
    nie spotkałam się jeszcze z krwią przy wymiotach. Żółć owszem, ale krew trzeba musowo sprawdzić bo to nie jest normalne.
  • gość 2015.07.14 [13:31]
    Oczywiście że to nie jest normalne, sama glukoza nie mogła być tego przyczyną. Idź natychmiast do lekarza
  • gość 2015.07.14 [13:33]
    to był skrót myślowy -sprawdzić jaki był powód pojawienia się krwi.
  • gość 2015.07.14 [13:48]
    Do lekarza! Możesz mieć wrzody, albo problem z trzustka.
  • gość 2015.07.14 [18:28]
    Odebrałam właśnie wyniki, glukoza po 2godz ok bo 99, plytki krwi w normie.
    Doszłam juz do siebie choc dlugo bylam taka nieswoja. Jutro mam wizytę u lekarza wiec zapytam go o ta krew bi zdarzylo mi sie to pierwszy raz w zyciu. Tzn to nie byly jakieś skrzepy tylko ta glukoza w plynie wymieszana z krwią (taki kolor) i mocno spienione. Jutro Wam napisze co dalej bo prawdę mówiąc nawę nigdy nie mialam problemów z żołądkiem, w 1 ciąży tez nie.
  • gość 2015.07.14 [18:30]
    W ogóle wszystkie pozostałe wyniki sa ok, jedynie hemoglobina 11,8 (norma od 12) ale za każdym razem mi tak wychodzi i przyjmuje żelazo. Jutro porozmawiam z lekarzem bo nie chce siać paniki. A rzeczywiście w necie nie znalazłam przypadku takiego.
  • gość 2015.07.14 [19:16]
    Ja csly pierwszy trymestr wymiotowalam rano zolcia. Czasem po kilku pawiach pojawiala sie tez krew. Przelyk byl tak przezarty kwasem. Wszystko bylo ok.
  • gość 2017.09.02 [10:34]
    Ja tesh fymiotowałam zluciom po hlukosie i etanolu. Psełyk mnie zrzerał jak foda s krwou. Staszyło się to raz jeden i dwa i trzy. I sie tesh mrtwim bahrzo! Prvni było woda,potem olej lniany a potem już tylko motsz. Jde proście ke lekarzowi,bo się boim mocno że się z degeneruje od strzedka. Cukier uzupełniam cukierkami z biedronki i ciastkami hitami za 3.99
  • gość 2017.09.02 [11:14]
    Pewnie jakieś naczyńko pękło, zdarza się w ciąży ale sprawdź to!
  • gość 2017.09.02 [16:12]
    Jesli nigdy wczesniej nie miałaś problemów z zoladkiem to raczej jest to normalne. Ja jestem w 1-szej ciazy i od samego poczatku wymiotuje. Na poczatku (tak do 5 m-ca) codziennie, potem roznie - 2 lub 3 razy na tydz. No i po jakims czasie tez w wymiotach pojawiala sie krew a raz nawet zielona flegma (podobno z dwunastnicy), pytalam ginekologa i stwierdzil ze po prostu zoladek i przelyk sie buntuja a rodzaj wymiotow w ciazy nie ma wielkiego znaczenia ale gdybym bardzo chciala to moge sobie zrobic badania w tym kierunku chociaz on nie widzi sensu, tak wiec czekam do rozwiazania (dopiero 26tydz
  • gość 2017.09.02 [19:36]
    co wczesniej jadlas? moze to nie byla krew?

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...