Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

itaka

wyniki badań krwi przed ciążą!!!!

Polecane posty

Dziewczyny!!! Która może wie gdzie można sprawdzić czy wyniki badań na przeciwciała różyczki, toksoplazmozy i cytomegalii są w porządu ? A może któraś z was robiła takie badania i orientuje się????????? czekam na wasze odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DB1977
Najlepiej jak byś poszła do ginekologa. Ja dzis robiłam badanie na toxoplazmoze i potem ide do gin. A kto kazał ci zrobic te badania ,mi kazała gin. Napisz cos o tej cytomegali i na jakie odczynniki robiłaś te badania. Ja Toxo robiłam na JgG bo tak mi kazała. Ja też planuje ciaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko123
Ja też planuje ciąże i zastanawiam sie nad zrobieniem tych wszystkich badań.Chciałabym się zapytać czy to ginekolog musii mnie na te badania skierowac, czy płaci się za te badania albo szczepionki.Jeżeli się płaci to ile. Dziękuje za informacje.cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zaplacilam
173 zł za cytomegalię, toxoplazmozę i chlamydię (w każdym przypadku IgG i IgM) nie wiem, czy te badania mozna robic na kasę chorych, szczerze w to watpię, bo ciąża to nie choroba, jak uważają poniektórzy i za badania tzeba płacic z własnej kieszeni a wtedy skierowanie nie jest nikomu do niczego potrzebne (chociaz takich badan nie wykonuje się ot tak sobie, trzeba wiedziec jakie warianty badania są konieczne, a to powie nam jedynie lekarz) ale UWAGA! ja chodze do prywatnego gin, jeżeli któras z was leczy sie w państwowej przychodni to moze jest to mozliwe, zeby za badania nie płacić, chociaz nie spotkałam sie jeszcze z takim przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×