Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

joana10

wyniki beta hcg interpretacja

Polecane posty

Witam , mam problem z oceną wyników hcg . Robiony beta hcg w 31dniu cyklu wyszedł 4,48 , Nastepny test beta hcg w 40 dniu cyklu poniżej 1,000. Jak odebrac te wyniki czy poniżej 1,000 to brak ciąży , ajak jest ciąża to czy przyrost hcg jest przwidłowy . Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak ciazyyy
!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakdkd
brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym......
to jaki tu przyrost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi,ekuje za odpowiedz ale to mam rozumniec ze poniżej 1,000 to nie jest tysiąc , czy tych zer nie jest za dużo na brak ciązy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam ze ten wynik to tysiąc ktury odpowiada 6tyg ciązy , tylko te wczesniejsze 4,48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym......
hmmm...a masz do wyniku dołączoną karteczkę z wysokościa bety w poszczególnych tyg. ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak już podaje 3tydz 5,8-71,2 4tydz 9,5-750,0 5tydz 217,0- 7138,0 6tydz580,0- 31795,0 7tydz 3697,0-163563,0 także te przecinki sa gzie indziej jak jst w 5tydz to jst 7138 i dopiero zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje gfdf
ze piszac 1,000 mieli na mysli 1 u mnie jak bylo 1147 to tak napisali ale co lab to moze byc roznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie może i tak dziwnie troche bo pzreważnie pisza tak poniżej 2,0 albo poniżej 1,00 ale teraz tyle tych zer . Chciałam obliczyc przyrost hcg czy by sie zgadzało z wynikiem że z 4,48 po 9 dniach doszło do 1,000 , ale skoro to nie jest poniżej tysiaca to niema sensu .Chociżby zgadzało by sie z tygodniach ciązy jakby co ten wynik chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie wydaje gfdf
najlepiej bedzie powtorzyc wynik badz dowiedziec sie w labie czy to tysiac czy 1 trzymam kciuki za pozytywny wynik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzięki jutro zadzwonie do laboratorium jeżeli ktoś bedzie potrzebował norm beta hcg to prosze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Dzwoniłam do laboratorium pani powiedziała zewynik poniżej 1,000 to nie ciąża!!!! . Znowu pytając panią doktor na stronie internetowej odpowiedziała że to ciąża!!!!!! ... I weż tu się nie denerwuj ... Sama już nie wiem każdy muwi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym......
a co na to domowy test ciążowy ? może powtórz betę w innym labolatorium? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy jak napiszesz wynik:D bo wynik poniżej 1 to na 100% nie ciążą. ale jak napiszesz 1.000 to ktoś moze zrozumieć że chodzi o 1000 i to jest ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym......
* laboratorium - oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok tylko że kiedys robione beta hcg w tym samym lab..gdy ciązy nie było wynik napisali mi poniżej 2,0 . Dlatego te wątpliwości , to wygląda na to że lekarzą nie ma co wierzyć chyba , skoro on sie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki.........,,,
Moze zamiast za robienie dzieciaka wez sie za ortografie, bo oczy bola jak sie czyta twoje wypociny.. Dupy dawalas zamiast chodzic do podstawowki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze to lepiej się nie wypowiadaj juz na mój temat , nie wiesz do kogo piszesz to to lepiej zamilcz. Ja poprostu szukam odpowiedzi na temat , więc jak ci sie nie podoba to nie odpisuj mi ,ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co to ty jesteś pusta zachowujesz się jak byś mniała 14 lat , i nie wiesz do kogo piszesz , więc lepiej MILCZ !!!!!! I lepiej mi nie ublirzaj !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak poza tym......
powodzenia w staraniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha, no:D
nie wiesz do kogo piszesz, hahahahahhahahhaha:D pewnie do krolowej angielskiej:D:D łohohoho, padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(hahahaha, no:D) a ciebie to powinni z tego forum usunąć , i popatrz jak ty piszesz , To nie jest forum do ublirzania komus ,ani osądzania jak chcesz to przeszukaj neta może coś znajdziesz dla takichjak ty i mocna to ty jesteś ale pewnie tylko w gębie hahaha .KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia rozia
autorko wez pocwicz pisanie wg zasad jezyka polskiego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joanako
Nie odpisuj takim pustostanom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×