Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 678GJ

WYPADANIE WŁOSÓW PO CIĄŻY

Polecane posty

Gość 678GJ

Witam pod koniec amaja urodzilam, po ok 3 meisiacach od porodu zaczely mi wypadac wlosy - jak wiadomo hormony sie stabilizuja, wypadaja dosyc mocno ale to podobno normalne, szkopul jest w tym ze mam taka prace ktora wymaga odemnie nienagannego wygladu - w tym nie za bardzo moge sobie na odrost pozwolic, w tej chwili mam juz odrost ponad 7 cm i wygladam naprawde strasznie jestem zmusozna zafarbowac wlosy jednak boje sie przy takim wypadaniu, nie wiem co robic doradzcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henna farbuj i bierz suplement
supelmenty diety jak belissa.wzmacnai wlosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaSyneczkaq
Ja tez urodzilam w maju, tez włosy zaczely mi wypadac, ale z farbowania nie zrezygnowałam. Nie wyobrażam sobie chodzić z odrostami, czułabym się zaniedbana. Poza tym ściełam trochę włosy, stosuje odżywki wzmaciające i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko bierz te belisse raz dzi
ennie po 1 tabletce przez 3 miesiace.nie skoncz po 2 dniach!na efekty trzeba czekac ale warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafarbuj Castingiem
L`oreala:) szybko wróciłaś do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
niczego nei zmieni, bo to wypadaja włosy, które NIE WYPADŁY PODCZAS CIĄŻY brałam Merz Special, a i tak włosy wypadały mi garściami, a muszę powiedzieć, że nigdy wcześniej nie miałam problemów z wypadaniem włosów ten okres należy zwyczajnie przeczekać u mnie trwało to aż 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie supelmentów
jeśli już musisz, to chyba lepiej farbą u fryzjera albo szamponem koloryzującym Casting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branei suplementów
no i istotne jest też na jaki kolor farbujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhh
wg mnie malowanie włosów nawet przyspieszy wypadnięcie tych osłabionych włosów. Ja po porodzie straciłam baaaardzo dużo włosów, a mam ich sporo :) W końcu poszłam do fryzjera na malowanie.. dużo wtedy wypadło, ale po nim jak ręką odjął. ale to był 6 miesiąc i podobno wtedy i tak przestają wypadać. U mnie tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678GJ
sory za bledy ;-) Ja biore silice juz ponad miesiac i nic, wypadaja juz ponad 6tyg a moze to trwac do pol roku z tego co slyszalam :-( Co do pracy nie mam wyboru musze pracowac bo mam 2 dzieci a kasy wciaz brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też okropnie wypadały
i fryzjerka odradziła mi farbowanie, więc się wstrzymałam, nie chciałam dodatkowo osłabiać włosów chemią. i bez tego miałam mocno przerzedzone. teraz już odrastają, więc właśnie się zastanawiam nad jakimś fajnym kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
u mnei to trwało aż 4 miesiące, ale gdy skończyło się, to włosy miałam w identycznej kondycji jak przed ciążą więc nie sądzę ,ze farbowanie może aż tak zaszkodzić tylko moze naprawdę lepiej farbą u fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam odżywkę henna wax i jeszcze taki preparat do skóry głowy loxon (5% jest na receptę, ale 2% już nie). Ten loxon naprawdę działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678GJ
Wlasnie z tego co wiem to fryzjerzy maja duzo silniejsze farby do wlosow niz te na sklepach, to jest sprawdzone jak sama farbuje w domu zawsze wlosy sa mniej zniszczone nizeli po farobwniu u fryzjera dlatego zrezygnowalam z farbowania u fryzjera, a nie chodizlam do jakis byle jakis fryzjerow zazwczyaj do lepszych i zauwazylam zeu takich zdyczajnch fryzjerów ktory uzywaja farb sklepowych wlosy sa w lepszej kondycji nizeli w salonach typu loreal, wella itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bralam belisse 4 miesiace
ale ja bylam po antybiotykach po ktorych mi zawsze wlosy wypadaja.i wyobrazcie sobie jakos przestaly wypadac.to chyba nie jest jakis wielki wysilek po sniadaniu lyknac 1 mala tabletke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
najgorzej tylko, że w miejsce włosów, które wypadły od razu wyrastają nowe i w tej chwili mam poza swoimi (prawie do pasa) z 10 cm jeża:O masakra, bo mam zupełnie proste włosy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mialam trzeba to przec
ierpiec.musialam wtedy podciac wlosy za ucho.szybko sie wyrownalo i tamte predko dorosly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suplementy tu nic nie pomogą
bo wypadanie włosów ma związek ze zmianami hormonalnymi jakie zachodzą po porodzie, a ni z brakiem witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
ja brałam belisse 4 miesiace--------> ja brałam Merz Special przez cały czas i niczego to nie zmieniło:O cała chałupa w moich włosach była przez 4 miesiace wypadania:O autorko------> na jaki kolor farbujesz włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678GJ
No ja tez na tych zakolach mam pelno takich malych ale to przynajmniej oznaka ze rosna a nie lysiejemy na stale ;-) Jka pisalam biore silice a co ta bllisa lepsza? Slyszalysie cos o maskach z lozyska - placenta podobno super na wypadanie juz sie zastanawiam czy warto? a co do wax to mialam ale oddalam mezowi bo mialam po nich katastroflalnie sianowate wlosy a moze to tak mialo byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678GJ
Na blond, probowala zmienic i zaczac farbowac na braz, ciemny blond nawet rude ale cholera jasna tak mi dobrze w tym blondzie ze zawsze wracalam do niego i teraz juz nie experymentuje tylko przy blondzie zostalam czasem tylko zmieniam odcienie na jasniejsze czy ciemniejsze, naturalne mam ciemny blond taki nie ciekawy, odolnie mowiac wsyzscy znajomi jak sie przefarbowalam nawet fryzjerzy mowia ze blond dla mnie stworzony, a i sama czuje sie atrakcyjna w tym kolorze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
moim zdaniem żadne maski i inne tabletki niczego nie zmienią po prostu trzeba to przeczekać ja zafarbowałam włosy 4 miesiące po porodze na krótko przed tym, gdy zaczęły mi tak wypadać i potem przez ten okres wypadania zaprzestałam farbowania, bo akurat nie musiałam, ale gdybym musiała to zafarbowałabym Castingiem i już, bo ja akurat noszę ciemne włosy więc czy farba czy szamopn komoryzujący dla mnie nie ma znaczenia i tak schodzi tak samo szybko, a przynajmniej szampon jest mniej inwazyjny dla włosa;) gorzej jeśli ktoś farbuje na blond i to z ciemnych włosów... Casting takich odrostów nie chwyci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość branie suplementów
no to tylko farba Ci pozostała... a swoje włosy masz bardzo ciemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 678GJ
ciemny blond, naprawde ciemny dla mnie to prawie braz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ta bllisa lepszatak tak
lepsza lepsza bo silniejsza!ma mnostwo mineralow mikroelementow i naprawde wzmacnia.nie tylko wlosy ale i paznokcie i skore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waxem tez smarowalamdobry jes
dobry i skuteczny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siuup
Farbowanie teraz to dość ryzykowna sprawa. Organizm musi się zregenerować aby doszedł do siebie a jeśli Ty jeszcze będziesz osłabiać włosy farbowaniem to będzie miał podwójną robotę i to może źle wpłynąć na włosy ;/ https://www.youtube.com/watch?v=dxU4g21YEuI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceijska
Ja na pewno polecam dobry suplement dzieki któremu naprawde poprawi sie i stan skóry i paznokci. Ja jestem bardzo zadowolona jesli chodzi o BioSilice. U mnie efekty były juz po miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ktoś wie jak długo po ciąży wypadają włosy? Jestem ponad rok a włosy wciąż mam słabe i mocno wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×