Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wypadanie włosów po ciąży

Polecane posty

Gość gość

Jestem prawie 4 miesiące po porodzie i bardzo wypadają mi włosy. Wiem ze to normalne ale najgorsze ze porobiły się zakola. Odrosną tam kiedyś włosy? Miały tak któreś mamy? Jakie preparaty witaminowe stosować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co prawda mi w ogóle nie wyleciały włosy po ciąży nadal są bardzo gęste, ale moja kuzynka miała z tym poważny problem. Poszła do lekarza i musiała pilnować, by jej dieta była urozmaicona i odpowiednio zbilansowana, brała tabletki na wzmocnienie włosów, mylą włosy szamponem przeciw wypadaniu. Z czasem sytuacja się ustabilizowała. Obecnie ma normalne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam serię Dermena. Mi po operacji i lekach pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam szampon i odżywkę z tej serii. martwią mnie te zakola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób sobie peelingi, wcierki. Zadbaj o odżywienie skóry głowy. Pij zaparzone drożdże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi 30 lat temu moja teściowa uratowała moje włosy. zbierała pokrzywę i po każdym myciu włosów polewała mi je naparem z tej pokrzywy nad miską, żeby napar zbierać znowu i znowu polewać. Pewnie teraz są w aptekach jakieś preparaty z pokrzywą, nie wiem. Wiem tylko, że wtedy ta pokrzywa uratowała moje włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak robią się zakola to to może oznaczać łysienie androgenowe i to trzeba już leczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 2.5 miesiaca po porodzie i tez mi wypadaja wlosy, normalnie lataja po calym domu. Niejednokrotnie sciagalam je z mojej coreczki,mialam je w zupie czy kleby lezaly na podlodze. Widze ze sporo ich wylecialo ale zakoli nie mam jak narazie. Karmie piersia i nie wiem czy moge brac jakies preparaty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadne preparaty na naturalne, związane z hormonami wypadanie włosów NIC nie poradzą, więc wywalisz pieniądze w błoto;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszeczke sie mylisz, ja akurat stosowalam vitapil mama po ciazy, bo on jest specjalnie stworzony dla kobiet z tym problemem oraz karmiacych piersia (co jest dla mnie plusem, bo jest bezpieczny) no i dziala, wlosow wypada mniej, zreszta polecil mi dermatolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o srapil, spamerski śmieciu reklamowy!!! won!!! :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Migea
Po ciązy zawsze włosy wypadaja ale jeśli sa to ilości niepokojące to może przebadaj sie czy nie masz anemii, morfologia czy w porządku, tsh. Poza tym możesz mieć po ciązy osłabiony organizm i trzeba sie do witaminizować. Zażywaj komples witaminowy dla kobiet Harmonella, zawiera ona składniki, które wspomagają odzyskanie zdrowych i silnych włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam problem z wypadaniem włosów, myślałam wręcz że wyłysienie, pewnego dnia trafiłam na tą strone:

wlosomaniaczkapl.wordpress.com

Jest tam polecony specyfik na poprawę kondycji włosów, warto go przetestować, załączam zdjęcie z kuracji 2 miesięcznej, efekt jest fantastyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie też wypadały, ale wydaje mi się że to spotęgowane było hormonami jakie musiałam brać, teraz nie zrobię takiego błędu i od razu zacznę zabezpieczać się błona dopochwową, którą teraz mam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×