Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypowiedź N. Przybysz. Czyli o to się rozchodzi? O aborcję, bo mamy

Polecane posty

Gość gość

za małe mieszkanie????? W pale mi się nie mieści, co ona powiedziała na głos i ile kobiet jej przyklasnęło. Czytałyście to? Usunęła ciążę, bo ma za małe mieszkanie i dwójkę dzieci, a trzeciego nie chce. Myślałam że o co innego w tym wszystkim chodzi, że chodzi o nietykanie kompromisu, który do tej pory jeszcze obowiązuje. A tu się okazuje, że rzeszy bab chodzi po prostu o usuwanie ciąży na życzenie, ot tak, bo moment nie ten. Popierałam czarny marsz ale teraz.... Jestem zażenowana :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby sa jebniete. Aborcja w takiej sytuacji to zwykle s*******nstwo. Niech urodzi i odda. Na adopcję niemowlaka pary czekają latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się. To jakiś kosmos dla mnie. Usunęła, bo to dziecko im po prostu nie pasowało do stylu życia. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to strasznie smutne i tyle... I nie ma co wogole porownywac kobiety, ktora przechodzi dramat i tragedie bo musi decydować sie na terminacje z powodu ciezkich wad, z taka paniusia ktora nie chce dziecka bo nie. Zenada i kompletny brak rozumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie sobie spokoj z analizowaniem cudzego zycia Jej zycie, cialo i Jej sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(tu autorka) No właśnie, zgadzam się!!! Ja jestem za pełnym dostępem do antykoncepcji, jestem za pigułkami po. Jestem za aborcją z gwałtu, za usuwaniem ciężko uszkodzonych płodów, nie wspominając już o stanach zagrażających życiu matki. Słowem - jestem naprawdę za tym, by zostało tak jak jest (z rozszerzeniem edukacji seksualnej, z doedukowaniem samych ginekologów, z poprawą jakości warunków kobiet które to przechodzą, itd). Ale usuwanie ciąży na życzenie??? Wiecie co.. Głupio mi teraz, bo jak rozmawiałam z przeciwnikami tych czarnych marszów ciągle podkreślałam, że kobietom nie chodzi o to, by dokonywać aborcji na życzenie, nie chodzi o to, żeby każda mogła się skrobać raz w miesiącu, bo jej akurat partner jednak nie podszedł albo aktualnie zmienia pracę i ciąża jej nie na rękę. A tu takie coś.... Czuję się jak kretynka :o I naprawdę jestem przerażona, PRZERAŻONA tym jak czytam komentarze pod artykułami z tą wypowiedzią, jak kobiety jej przyklasnęły, jak zaczęły ją wychwalać od bohaterek, kobiet-gigantów, pisać "brawo, szacun, wreszcie ktoś to głośno powiedział".. Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:53 Tu nie chodzi o analizowanie jej życia, ja tego nie robię. Zwisa mi czy usunęła 1,2 czy 12 ciąz, tak samo jak mi zwisają rodziny, które mają świadomie po 8 dzieci. Mam to gdzieś, nie zaglądam innym ani do domu ani w majtki. Ale tu chodzi o to, że ona tą wypowiedzią wywołała burzę braw i uznania od zwolenniczek i (o zgrozo) organizatorek czarnego marszu. A to oznacza, że ja już się z nim nie identyfikuję, bo nikt nie wspominał o tym, że walczyć będziemy o aborcję na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tragedia. Słowa "moje ciało mój wybór " w takich sytuacjach to szczyt głupoty. W która stronę ten świat idzie ze matka może zabić swoje dziecko bo jej nie pasuje Twoje ciało to myśl przed i się dobrze zabezpiecz. Albo się nie ****aj lub jajniki podwiaz i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie zgadzam sie z Toba, poniewaz widze na portalach ze Ja wszyscy krtykuja...wiec gdzie te pochwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 A na jakie portale wchodzisz? Bo ja widzę komentarze na gazecie, na onecie, wirtualnej, widzę co piszą same laski na różnych grupach fb, które obserwuję (związanych z tym tematem czarnych marszów, dziewuch).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kobiety juz sie pogubily o co walcza. Najpierw bylo ze tylko o nie zaostrzanie ustawy. Teraz wychodzi na to, ze o aborcje na zyczenie... z niektorych transparentow i wypowiedzi mozna bylo zreszta to wywnioskowac. Co bedzie dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Dokonalam aborcji dawno temu, przed malzenstwem.Nie zaluje Mam 2 dzieci Podwiazalam sobie jajniki Wszystko dlatego, ze TO MOJE CIAŁO. Kazdy ma swoje sumienie, przestancie wchodzic z butami w cudze zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(autorka) Ok, już widzę, że im więcej komentarzy na tych wszystkich portalach, tym trzeźwiejsze te wypowiedzi. Całe szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:57 na te same... ludzie wcale Jej nie chwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam, nie jajniki, tylko oczywiscie jajowody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 ale nasze z******te prawo nie zezwala na podwiązanie jajowodów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja podwiazywalam w Niemczech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W prawie wszystkich krajach Europy tak jest! Wiec co w tym dziwnego, ze chca, by bylo normalnie? No to jedz do tych krajow, skoro takie swiatle. Mi odpowiada ta ustawa, ktora byla do tej pory. Nie jestem za aborcja na zyczenie, bo uwazam ze dostepnosc antykoncepcji w dzisiejszych czasach pozwala na zabezpieczenie się. A skoro dziecko w lonie matki jest tylko jej cialem i wlasnoscia, to wychodzi na to, ze w 8 miesiacu tez mozna usunac i w zasadzie mozna je zabic, dopoki samo sie nie urodzi i tym samym stanie czlowiekiem ? Ja jestem na nie i chcialabym, aby taw ustawa pozostala w takim ksztalcie, jak obecnie. Zreszta nie o tym temat, tylko o tym ze marsz mial dotyczyc jakoby pozostania przy obecnej ustawie, a nie liberalizacji jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to kto gdzie podwiązywał ale o to, że nasz kraj to kraj absurdów. Aborcję potępiamy i zakazujemy jej, ale jednocześnie zabraniamy takich właśnie metod antykoncepcji jak podwiązanie. A ost projekt zakładał również zakaz tabletek po i spirali. Jakby tak dalej iść tokiem rozumowania tych co ten projekt złożyli to niedługo nie pozostałoby zbyt wiele metod... Nic tylko abstynencja albo gromada dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rescator, no nie wiem czy np takiej pani Natalii Przybysz się w 8 miesiącu nie odwidziało, bo nagle stwierdziłaby, że jednak nie będzie dzieliła karton gipsem swojej sypialni (uszczypliwość po tym, jak stwierdziła, że w 60m2 jest ciasnawo). Nie doceniasz kobiet i tego, jak wśród nich jest wiele psychopatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też zszokowała dzisiaj jej wypowiedź. Miałam ją za normalną osobe a tu taka straszna żenada. Kurde jeździ po całej Polsce, koncertuje, jest znana czyli nie zarabia 1400 zł miesięcznie a nawet ci co zarabiają tyle to nie wyskrobują sie. Jeszcze opis tej podróży sprawił że ja za nią poczułam sie wstrętnie, a ona jeszcze sobie o tym publicznie opowiada bez żadnej żenady. Tak to opisywała jakby sie rozchodziło o jakąś śmiertelną chorobe. Zero jakichś uczuć do tego dziecka, a jest przecież ona matką. Ciekawe czy planowaną bo jeśli tak to tym bardziej by to było porąbane. Nie mogę tego zrozumieć co ona gada. Piosenkarka i nie stać jej na mały pokoik, nawet kącik dla dziecka ? Nie no. Te jej tłumaczenia to jakiś chory absurd. Czubaszek umarła to teraz oto mają "następczynie" do promowania w gazetkach i portalikach. Nowa woda na medialny młyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:00 Taki szkodniki jak ty nie powinny w ogóle chodzić po Ziemii. Ciekawe czy twoje dzieci w ogóle wiedzą, że mogły mieć brata lub siostrę, ale mama postanowiła zabić dziecko bo "to jej ciało"? Ciekawe też czy twój mąż wie o tej aborcji? Jesteś gorsza niż morderca w więzieniu bo takie " zwykłe" zabójstwa są popełniane często w afekcie czy akcie zemsty, a ty zabiłaś człowieka, który był częścią ciebie, twoim dzieckiem. Dzieckiem, które chciało tylko przytulić się do mamy. Jesteś zdegenerowaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba nie tylko mi odpowiada ta ustawa, skoro zostal wypracowany taki kompromis i jakos przedtem nie widzialam marszow zadajacych aborcji na zyczenie . Jest wiele kobiet, ktore braly udzial w marszu, bo chca po prostu by pozostalo jak jest, a sa przeciwne aborcji na zyczenie. A tak na marginesie to ja katoliczka nie jestem, dzieci nie chrzcilam i radia maryja nie slucham, wiec nie szufladkuj proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś dzieki za kulturalne podusmowanie Jutro nie zapomnij pojsc do Kościoła i Komunii:) Pozdrawiam Cie serdecznie, bez ironii juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
(tu autorka) 17:01, ja mam dokładnie tak samo, baaaaardzo daleko mi do prawicowych poglądów ale za liberalną lewicą, gdzie możesz się skrobać co cykl też mi nie po drodze. Uważam, że N. Przybysz wywoła lawinę gromów na Dziewuchy, nie zdziwi mnie to zupełnie. I myślę też, że mnóstwo kobiet które poparły wcześniej tę inicjatywę, także będzie miało teraz twardy orzech do zgryzienia czy iść w poniedziałek na marsz, czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu do 3 miesiaca ? W niektorych nowoczesnych krajach mozna w 2 trymestrze. A czemu by tak nie zalegalizowac morderstw na noworodkach ? Przeciez jak ktos chce to i tak zabije dziecko i wsadzi w beczke pomimo zakazow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 Zaskoczę Cię bo jestem osobą niewierzącą i do żadnego kościoła nie chodzę, a ślub mam cywilny (nie jestem hipokrytką tak jak ty bo na 99% masz z mężem kościelny). Zwolenniczki aborcji uparły się, że wszystkie przeciwniczki to żałosne mohery bez przyszłości i pomysłu na życie. I niestety są w błędzie, bo logiczne myślenie, empatia i miłość do drugiego człowieka nie musi być każdemu na siłę wtłaczana do głowy przez pajaca w sutannie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co się rozchodzi N. Przybysz co mnie ona obchodzi? Nie podpinaj jej zachowania pod sprzeciw normalnych ludzi wobec kato-pisowskiej bandyckiej ustawy antyaborcyjnej. Nikt nie mówi, że chcemy aborcji na życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytając opis tego jej wyjazdu wyobraziłam sobie tę okropną scenę. Autobus wypełniony kobietami z czego każda ma w sobie niewinną żyjącą istote w pełni zdaną na nią, część siebie, własne dziecko i wszystkie w środku nocy przemykają jak złodziejki traktując temat jako problem, gdzie cel tej podróży dla tych dzieci niczym z Oświęcimia. Bardzo smutne i straszne. Powiem tyle jak ktoś jest na tyle sprytny i zaradny że zorganizuje sobie aborcje za granicą to będzie i na tyle zaradny by zapewnić choćby skromne życie własnemu dziecku ale temat ten oczywiście nie dotyczy szanownej pani Przybysz która z pewnością ma kase tylko coś chrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem o co się rozchodzi N. Przybysz co mnie ona obchodzi? Nie podpinaj jej zachowania pod sprzeciw normalnych ludzi wobec kato-pisowskiej bandyckiej ustawy antyaborcyjnej. Nikt nie mówi, że chcemy aborcji na życzenie. x Pod jej wypowiedzią znajdują się oficjalne gratulacje i brawa ze strony Dziewuch i przedstawicielek Czarnego Protestu. Więc może i nikt nie mówi, że TY chcesz, ale wyżej wymienione zidentyfikowały się z jej stanowiskiem, a zdaje się, że to one reprezentują Ciebie, mnie i inne z naszymi poglądami w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×