Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tilli

wyprawka z allegro- który sklep polecacie?

Polecane posty

jestem zmuszona kupic wszystko ( dosłownie wszystko) przez net. macie jakies sprawdzone sklepy z duzym asortymentem na allegro? chcialabym wiekszosc ( a najlepiej wszystko) kupic w jednym sklepie zeby nie wydawac polowy pieniedzy na przesyłki. i najlepiej jakby to był sklep w warszawie- odbiór osobisty, ale niekoniecznie. pomozcie prosze, ja juz dostaje oczoplasu, a nie moge długo siedziec przy kompie, tylko lezec co jest mega niewygodne- wiec ograniczam jak sie da. mówiac "wszystko mam na mysli cała wyprawke- łózeczko, posciele, kosmetyki, butelki, pieluszki, ubranka ( chociaz to akurat niekoniecznie), kocyki smoczki, wanna itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bunia423
Ja sporo kupilam w sklepie myszka w krakowie. tanio i bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to na allegro czy tak po prostu w necie? bo nie moge tego znalezc na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczeniemamuska
podaj link do tego sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem zainteresowana
ja też jestem zainteresowana właśnie kupnem wszystkiego z allegro lub sklepu. Ale ten sklep Myszka jakos mnie nie przekonuje. Znalazłyscie tam jakieś łóżeczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem zainteresowana
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eheheheh
Jak ktos poda temat mam 15 lat jestem w ciąży to k..wa tyle wyswietleń i wpisów, a jak ktoś szuka pomocy w czymś innym to nikogo nie ma. dziwne nikt nie kupował na allegro u zaufanych sprzdających??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eWa jAgodzianka
w większości sklepów internetowych przy zakupach powyżej 200-300 zł wysyłka jest gratis ja mnóstwo kupowałam na allegro, ale nie wszystko u jednego sprzedającego, bo to bez sensu, nie znajdziesz takiego, który będzie miał wszystko co ci się będzie podobało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przestroga przed myszką
Zdecydowanie odradzam zakupy na www.myszka-sklep.pl historię mojej transakcji opisałem na stronie http://myszka-sklep.strefa.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam na allegro u sprzedawcy twoj-bobasek i u JustineX, koszt przesylki u pierwszego 11 zl, u drugiego 16zl, a suma wyprawki przekraczala 250zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sporo rzeczy kupiłam na allegro w sklepie outletmix_pl można rzeczy odebrać w Warszawie, chciałam wkleić linka ale wyskakuje info ze spamem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u sprzedawcy rodzyneczki - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez u rdzyneczki, wszystko bylo w najlepszym porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w grudniu robiłam zakupy dla mojego synka i też u sprzedawcy rodzyneczki - mają duży wybór i ceny też ok :) Szybka wysyłka i wszystko dokładnie to co chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaC1
Ja z allegro kupowałam produkty kilku firm: między innymi Beaba oraz Gro Company :) w zasadzie poleciła mi je siostra, która mieszka w UK i też ma małe dziecko, póki co jestem bardzo zadowolona, jakość świetna, ceny dobre a produkty na pewno lepsze od całej masy "chińszczyzny" którą można dostać na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep myszka w Krakowie Kontakt ze sklepem zerowy przez e -mail. Przez relefon odbierają albo i nie. Paczka przyszła po 2 tygodniach pomimo że zapewniali ze wczesniej - prosiłam bo poród już nidługoj. Produkt główny wanienka była uszkodzona całą pęknięta. Masakra. Obsługa nie miła, nie kompetentna i nie uprzejma. Nie umieją nawet odpisać na e -maila aby potwierdzić odbiór protokołu reklamacyjnego. A potem odpisują ze ze wględu ze jestem nie miła zwrot będzie do 14 dni. Masakra. Odradzam. Co tanio to drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.myszka-sklep.pl/ w krakowie, o którym piszecie. ODRADZAM! Zakupiłam przez internet, zero kontaktu, towaru nie ma - właśnie zgłaszam sprawę do UOKIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, również niestety zrobiłam zakupy sklepie MYSZKA ... pomimo zamieszkania w Krakowie, czyli mieście gdzie znajduje się sklep stacjonarny, zdecydowałam się na zakup z dostawą do domu. Jestem w 9 miesiącu ciąży i jeszcze brakowało mi m,kilku artykułów. Zamówienie złożyłam we czwartek, przelew podobno doszedł na piątek przed południem (telefonowałam w sobotę bo na liczne maile nikt nie odpisywał). Pytałam kiedy towar zostanie wysłany i doręczony, bo w końcu to to samo miasto, usłyszałam, że być może jeszcze dzisiaj.Pani była niezbyt uprzejma i niekontaktowa. Paczka przyszła w poniedziałek. Nie było dwóch artykułów, które zamówiłam a jedna rzecz była nie zgodna z opisem-po prostu inny produkt Zadzwoniłam od razu do firmy, tłumacząc Pani,jaka jest sytuacja. Z tak bezczelną osoba nie miałam jeszcze styczności! Usłyszałam cyt: "jeśli pani nie ma innych problemow, to niech się pani powiesi" i odłożyła telefon... Zdenerwowana wzięłam Córkę i pojechałam do sklepu stacjonarnego. Pochodziłam po sklepie troszkę się rozglądając. Następnie podeszłam do Pani prosząc o rozmowę z właścicielem. Usłyszałam, że to ona. Pogratulowałam więc podejścia do klientów i zażądałam wymiany towaru, którego nie zamawiałam oraz zwrotu pieniędzy za nie dostarczony towar. I znów usłyszałam PRZY 4 LETNIM DZIECKU!!! żebym się powiesiła, po czym dodała, że pieniądze będą zwrócone na konto. Zażądałam potwierdzenia na piśmie. Stwierdziła,że takiego nie dostane wypraszając mnie ze sklepu. Na koniec dodała cyt: "niech pani uważa na schodach, bo ma pani spora nadwagę..." Dodam, że Pani sylwetka nie grzeszy, więc swoje uwagi mogła zachować w stosunku do swojej osoby a nie kobiety w połowie 9 miesiąca ciąży! Przecież to brzmiało jak groźba!!! Taka osoba w ogóle nie powinna prowadzić własnej działalności gospodarczej, a już w szczególności sklepu z artykułami dla dzieci i do porodu!!! Wstrętna, opryskliwa, bezczelna kobieta, która nie ma szacunku do nikogo i oszukuje! Sprawę zgłosiłam do federacji konsumenta, napisałam reklamację i czekam na zwrot należnych mi pieniędzy. Sprawy nie podaruję, bo jak widzę nie jestem pierwsza ani ostatnia. ODRADZAM ZAKUPY W TYM SKLEPIE!!! LEPIEJ JUŻ ZAPŁACIĆ TROCHĘ WIĘCEJ NIŻ MIEĆ NIEPRZYJEMNOŚĆ Z TĄ PANIĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja zakupy robię w różnych sklepach, ale ostatnio dla córki, rzeczy na plastykę kupuję na http://www.indygo24.pl/ w tym roku było to parę pędzelków, farby akrylowe i kredki akwarelowe :) Polecam gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam fajne smoczki na wyprawkę z NUKA od OLLAROSKLEP na allego mają też swoją stronkę http://ollaro.pl Fajnie podchodzą do klienta i są pozytywni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×