Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wypukla klatka piersiowa u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Spotkał się ktoś Z taką wada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma związek z brakiem vit. D? Lekarka chciał coś takiego wmówic mojemu synowi, ale mi to wyglada na budowę dziedziczoną (ma lekko wystające żebra i stosunkowo duży tułów), chyba, ze wszyscy od pradziadka mieli takie niedobory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie wiem z czym to ma związek, witaminę D dziecko dostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile dziecko ma lat i co na to lekarka, która postawiła diagnozę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata, nic konkretnego nie powiedziała, chyba musze się wybrać do Ortopedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaaaa nie mam juz siły.. idź do dobrego rehabilitanta, on wie co ma zrobić. Żyje w kraju, w którym lekarze maja pierwsze i ostateczne słowo, atak na prawde nie mają zielonego pojęcia o niczym, maja wiedzę medzyczna ogólnikową.. ti jest prawdopodobnie kurza klata piersiowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest podobnie a lekarze uważają że wszystko ok. No cóż jak syn nie chodził do 12 stego miesiąca życia uważali go za lenia. Nawet nie siedział. W 14stym miesiącu stwierdzili nagle ze cofnie ty jest neurologicznie pół roku. Nagle od tak takie oświecenie umysłowe . ( Nie zlicze ilu lekarzy odwiedzilam panstwowo jsk i prywatnie) . Niestety zanim dowiem się czemu mój synek ma taką budowę klatki piersiowej tez minie dużo czasu. Czekam na oświecenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświecenieee... idź do terapeuty ( u nas jest to nazywane paramedykiem, ma dużo większą wiedze na dany temat, niż każdy lekarz) wgl to dajcie sobie spokoj z lekarzami, co oni wiedza? NiC. Od lat lekarze sa zatrudniani nie przez wyniki, lecz przez znajomosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli wyślesz zdjęcia i będę wiedzieć to napisze Ci co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdjęć w tej chwili nie mam, klatka piersiowa niego jest całkiem płaska jak powinna być, żebra tez trochę odstają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest całkiem płaska miało być "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejde jutro na ten temat, postaram się odpisać,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skolioza. W każdym razie do ortopedy. I nie słuchać go bezmyślnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z góry dziękuję. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no bez jaj - stawiasz diagnoze nie widząc nawet marnego zdjęcia i sugerujesz podchodzić sceptycznie do osób, które mają wiedzę i szansę przynajmniej tą klatkę zobaczyć... słuchajcie internetu, bo jest zaiste wielki! autorko - idź do innego lekarza - specjalisty (nie jestem pewna jakiego) i drąż temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może klatka piersiowa kurza. W niedoborach witaminy D3 tak się zdarza a może to genetyka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź tu idź tu ależ byłam i dla każdego dziecko mieści się w normie. Ajj szkoda słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to może mieści się w normie, może tak ci się wydaje, mojemu też sterczały zebra, miał krzywe nogi na beczce prostowanej i wyglądał przekomicznie, ma teraz 5 lat i nic z tych wcześniejszych spraw, jest przystojnym młodym chłopcem, z pięknymi prostymi nogami, tylko chudy i żebra dalej mu liczę, ale już nie wystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo tak zwanych "wad" to wciąż formujące się kości u takiego malucha. ale fakt faktem, oczywistym jest, że lepiej dmuchać na zimne i mieć to wszystko pod kontrolą. U mojej córki niestety już od początku było wiadomo, że moga być problemy z kręgosłupem, jeździmy na terapie do dobrego rehabilitanta - fizjoterapeuty w Pile - http://www.gabinety-wawelska.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To,ze lekarze podchodza z lekcewazeniem do pacjenta i rutyna to fakt. Wiekszosc takie bzdury gada,ze nie wiem jakim cudem skonczyli medycyne. Nie chce im sie dokladniej zbadac,poszukac odpowiedzi glebiej... Ja za kazdym razem jestem w****iona jak wychodze od lekarza. Np. corka 3 miesieczna od kilku tygodni wyprozniala sie bardzo czesto,w pieluszce byla krew,sluz,woda. Dla lekarzy wszystko w normie. Mimo,ze w posiewie wyszly bakterie nie dali antybiotyku tylko Dicoflor. Baa w badaniu ogolnym wyszla infekcja jak w morde strzelil- leukocyty ponad norme pieciokrotnie. Corka meczyla sie kolejne kilka tygodni. W koncu znezlismy lekarza, ktory dal antybiotyk. Biegunka minela,sluz sie zmniejszyl,krwi nie ma. Autorko na forum nikt Cie nie zdiagnozuje. Mjsisz znalezc porzadnego specjaliste. I ja uwazam,ze matka ma intuicje i wie,kiedy cos jest nie tak. Draz temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×