Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama2727

Wysoki poziom cukru u 3 latka !!!

Polecane posty

Gość Mama2727

Witam, wczoraj po południu zmierzyłam glukometrem poziom cukru synkowi który ma dopiero 3 latka... Wynik - 165 !!!! dziś to samo 165 !!! We wtorek ide z nim do diabetyka... Bardzo sie boje... Czy on ma cukrzyce ? :( Rano zmierzę mu na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2727
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NACZCZO SIE MIERZY
Jetse niepowazna!!!Cukier mierzy sie naczczo ,gdy jeszce dziecko nic nie jadlo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mama po raz 1
a w ciąży cukrzycy nie miałaś?? objawy jakieś ma ? senność, pragnienie, napady głodu ?? zalezy tez co wczesniej zjadl przeciez, bo mogl najesc sie czekolady chwile wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja całe zycie mieszkam na wsi
wiadomo że po południu, kiedy jest po posiłkach cukier bedzie wysoki:o cukier mierzy sie na czczo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2727
tak to bylo po zwyklym posilku !!! Ale az 165 ??? Ciezko bedzie mi zmierzyc na czczo bo synek duzo pije wlasnie ok 1,5 - 2l dziennie, w nocy budzi sie raz do picia i jak rano wstaje od razu chwyta za picie !!! nny Ostatnio pije tylko herbatki za slodyczami jakoś bardzo nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbnrsn
a czemu mierzylas cukier? robilas dziecku badanie moczu ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normy u doroslych - na czczo - do 100, 1 h po posilku do 160, 2 h po posilku do 140. Nigdy nie powinien byc wyzszy niz 160. Moze to nic nie znaczy - nie mniej jednak zycze aby synek byl zdrowy. Ja przechodzilam cukrzyce w ciazy, nic fajnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mama po raz 1
z tym, ze to nie tylko slodycze cukier podwyzszaja ! mleko, chleb, owoce... nawet coca cola light ! Zmierz małemu na czczo, po 8 - 12 h niejedzenia. Cukrzyce diagnozuje sie tez, jesli wiecej niz dwa pomiary w obojetnie jakiej porze dnia przekraczaja bodajze 180 badz 200 - tyle, ze nie wiem jakie sa normy dla tak małych dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę mama po raz 1
a co on takiego pije ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie napije samej wody
To nadal jest na czczo. Musisz mu taki pomiar zrobic. Bezposrednio po posilku i to np weglowodanowym moze byc duzo wyzszy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2727
Witam robiłam synkowi na czczo dziś rano i wyszło 115 ... Ja w ciąży cukrzycy nie miałam, mój tata ma cukrzyce. Czy 115 na czczo świadczy o czymś? Tak czy tak jutro wybieram się z nim do diabetyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2727
Pił dużo soków to prawa w kartonie, play, ostatnio przez jakieś 2 tyg praktycznie jest na herbatkach albo normalnych albo owocowych ekspresowych. Mierzyłam mu bo dość dużo pije ok 2 l dziennie. W nocy często budzi się raz dziennie ... czy to normalne? Od małego dużo lubi pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojej kolezanki
synek mial zdiagnozowana cukrzyce jak mial 18 m-cy. Trafil do szpitala z poziomem cukru ponad 500. Tez duzo pil duzo sikal. Organizm broniac sie spalal tkanke tluszczowa ktorej u niego praktycznie nie bylo wazyl wtedy 8kg tylko. Wczesniej mial kupe badan robionych bo byl za chudy. Ale cukru mu nikt nie badal. Nie wytwarza juz insuliny wiec ma pompe insulinowa. Ich zycie wywrocone do gory nogami bo bardzo szybko trzeba bylo nauczyc sie indeksu glikemicznego i przeliczania wazenia. Prawie m-ac w szpitalu z nim spedzila. Codzienne szkolenia. Niedlugo maly bedzie mial 3 latka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakie normy ma twoj
Glukometr. Czesto sa tak wykalibrowane,ze glikemia z krwi wlosniczkowej moze wynosic 120. Poza tym zalezy tez jaka krople krwi uzylas,jak byla wyciskana,ile krwi zmieszalo sie z plynem tkankowym. Jak chcesz miec spokoj wewnetrzny to przejdzcie sie kiedys do laboratorium na badanie krwi,ale z krwi zylnej! Nie nalegaj na pobieranie z paluszka. Dostaniesz wtedy najbardziej wystandaryzowany wynik z surowicy krwi. Te normy do 105 jak kolezanka wyzej napisala,tycza sie raczej surowicy krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama2727
Już sama nie wiem co mam myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą organizm z różnych toksyn. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na obniżenie Cukru, cholesterolu i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koral777
Czy zagląda tu jeszcze mama 2727. Moj syn ma 102 z żylnej na czczo. Objawow cukrzycy nie ma (znam doskonale bo ma mlodsza siostra). Jak zaonczyla sie u mamy 2727 ta sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×