Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysypka jak po ukąszeniu komara pomocy

Polecane posty

Gość gość

Mój syn dziś rano wstał z taką wysypka, początkowo myślałam że go komar ugryzl, Ale obejrzałam całe ciało i te krostki są na brzuchu, z boku, na plecach i nodze jedne w skupisku inne osobno. ..co to mi ze być? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ospa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez obstawiam ospe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale bez gorączki? ? Kurczę to wygląda jak normalnie komar by ugryzl tyle że 15razy: /. .zresztą ospa nie wiem jak wygląda. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn tez ospe bez goraczki przechodzil,nawet stanu podgoraczkowego nie mial,gdyby nie wysypka w kilku miejscach nawet nie wiedzialabym ze chory jest,mial wtedy 1.5 roczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj dzisiaj tez wstal obsypany i tez myslalam ze go cos pogryzlo.wlasnie bylismy na doraznej i jednak ospa.Narazie goraczki brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ospa rzadko u małych dzieci przebiega z gorączką, moja córka przeszła 2 pryszczami a wiele dzieci znajomych nawet jak były obsypane mocno to też bez innych objawów. Miejsca wysypki mogłyby wskazywać na ospę, ale ospa jest charakterystyczna - pryszcze są wypełnione płynem. Nie wygląda to na ukąszenie komara... Poobserwuj dziecko, jeżeli nie swędzi i nie ma innych objawów może jakieś uczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie to jest bez płynu w środku- identyczne jak ugryzienie komara. Gościu co dziecko ma ospe- jak to wygląda u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu idź do lekarza. Moim zdaniem to ospa ( w moim rejonie teraz ona "szaleje") . Mój syn miał ją wieku 6-7 lat . Nie miał gorączki, apetyt bez zmian.Jedynie co to wysypka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w niektorych jest plyn a w niektorych jakby dziurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest wysyp ospy na fb duzo dxiewczyn pisze ze dzieciaki maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież proste że pójdę Ale dziś jest NIEDZIELA! ! jutro idę a teraz chyba mogę tu pisać : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi ostatnio przechodzili ospie,zaczyna się właśnie od takich kropek jak od komara, dopiero po dwóch dniach wypełnia się płynem, potem środek kropki się zapada i tworzy się stronek, który po pewnym czasie odpada i koniec ospa, tylko, u nas dosypywalo ich chyba trzy razy ale zero gorączki tylko młodszy marudzić, ale ma 1,5 roku to normalne, on nawet przy Katarzyna marudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde ach ten słownik miało być strupki i katar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak uczulenie Uff: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko tak ma, jego organizm reaguje taka wysypka, jak od ugryzienia komara, gdy jest mu za cieplo. Czesto ma tak latem, lub gdy kapiel jest za ciepla, albo spi pod za gruba koldra itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawy rzeczywiście wyglądają na ospę, ale być może warto udać się do pracowni alergologii typu http://alergomed.com.pl/ by upewnić się czy nie ma żadnych problemów z alergią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×