Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wywołanie poronienia

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj plamiłam Dzisiaj lekarz stwierdził obumarłą ciążę dał skierowanie i kazał się wstawić w szpitalu jak myślicie zostawią mnie w nim na obserwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dnia następnego? jak długo taki pobyt może trwać i czy wziąć jedzenie do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
nie bierz jedzenia bo jak zrobia ci lyżeczkowanie to musisz być na czczo. Po zabiegu trzeba leżeć 6 godzin. Od tego ile zostaniesz bedzie zależało od lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
u mnie podano tabletki poronne a potem zabieg jak miałam obumarłą ciążę (9tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
trafilam do szpitala a na następny dzień z rana byl zabieg, po południu wyszłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze dzięki - poinformowałaś mnie jak to mniej więcej będzie wyglądało a co zabrac do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko lekarz mówił że wydalenie zarodka może trwać nawet do 32h ciąża obumarła w 9 tc a powiedz mi długo dochodziłaś do siebie po takim zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
w takim razie nie wiadomo czy zabieg bedziesz miała, zależy od tego czy macica nie bedzie w stanie sama się oczyscić , w moim przypadku trzeba było zrobic zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
mi zarodek wypadł w ciągu kilku godzin :( po zabiegu normalnie się czułam . Nic mnie nie bolało, nie czułam że "coś: miałam tam robione wogóle. Po wyjściu tydzień krwawiłam, bóle brzucha, plamienia aż do nastepnej miesiączki która przyszła po 36 dniach. Po niej wszystko było juz ok, sluz normalny, żadnych bóli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę być przygotowana że jednak mnie w szpitalu zostawią a powiedz co zabrać do szpitala powiem że w życiu w szpitalu nie byłam no poza okresem noworodkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
dp szpitala to co się bierze do szpitala :) środki czystości, koszulę nocna, klapki, recznik itp nie martw się, chociaż dla mnie bylo to bardzo trudne ale szybko wraca się do normalności fizycznie i psychicznie troche dlużej, ale dasz radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
nie wiem kiedy oni zostawiaja w szpitalu a kiedy nie, ze mną była na sali dziewczyna która poronila w 4 tyg, trafiła bez oznak zarodka i trzymali ja z tydzień aż się sama oczysci i bete sprawdzali. Ale z tego co słyszałam to nie zawsze tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurczę nie mam koszuli nocnej i raczej nigdzie jej teraz nie kupię może być piżama? wybacz za głupie pytanie ale nieco się stresuję że sama muszę dźwigać ten ciężar bo mąż za graicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
może byc piżama, pewnie :) do zabiegu i tak dadzą ci szpitalna koszule (jak bedziesz miała zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz czy po takim zabiegu utrudnione jest kolejne planowanie dziecka ta ciąża była planowana 3 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i poważnie nie czułaś bólu, dyskonfortu po zabiegu łyżeczkowania np podczas chodzenia, czynności fizjologicznych? właśnie co nie co o tym czytam i się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
ja chce sie starać za jakiś czas, lekarz mi mówił że mam takie same szanse na ciążę jak kobieta która nie poroniła. Naprawdę byłam zdziwiona że nic nie czuje ze cokolwiek mi "tam" robili. Akurat sam zabieg był najmniej stresującą częścią pobytu w szpitalu. Poprostu uśpili mnie i obudziłam się w sali, bylo po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierwsza ciaze poronilam w 6 tyg.rano u lekarza byl zarodek na usg, potem krwawienie najpierw ciemne potem czerwone szpital usg brak zarodka. Lyzeczkowanie. Zabieg trwa jakies 20 min w calkowitej narkozie spisz potem cie budza juz na sali. Mnie bolalo bardzo tak jak na okres tylko duzo gorzej. Krwawilam jeden dzien potem przez 2 tyg plamilam. Po 4 tyg wizyta u ginekologa. O kolejna ciaze staralismy sie ponad rok. Przed zabiegiem nie wolno min 6 godz wczesniej jesc. Potem tez od razu nie daja. Potrzebne podpaski wkladki reczniki papierowe do podcierania przy myciu tych miejsc pizama recznik zwykly i kosmetyki do kapieli. Bo czlowiek duzo lepiej sie czuje jak sie odswiezy. Lezec po zabiegu trzeba 3 godz potem mozna wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak powiedział że pod narkozą bardzo bym chciałaby wypuścili mnie pojutrze najpóźniej bardzo Ci dziękuję za informację bardzo, bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
Żadnego dyskomfortu, po zabiegu byłam senna, a po kilku godz bardzo chcialam wstać, po 6 godzinach poszłam do toalety, zjadłam coś w końcu i pozniej poszłam do domu . Sam zabieg i po nim to nic strasznego... Dla mnie najgorszy moment to gdy wyleciał mi zarodek, leciało mnóstwo skrzepów. Było strasznie ale ze względu na psychikę, nie na ból. Po podaniu tych tabletek obawiałam się bólu, bolalo ale nie mocno, mnie przy miesiączkach bardziej boli niż w trakcie poronienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak długo wypuścili Cię po łyżeczkowaniu, tak jak ciąża ciąży nierówna tak i różne kobiety różne przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzymajcie kciuki tak piszę czy wyjdę najpóźniej w środę, czwartek - muszę wyjść bo mam rozmowę z konsulem nt zielonej karty do stanów, 2 etap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Wam dziewczyny! wezmę piżamę, ręczniki 2, ręczniki papierowe, kosmetyki do higieny jedzenia na zapas brać czy nie brać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
spokojnie, raczej wyjdziesz, powiesz o tym lekarzowi to nie bedzie chcial cie zatrzymywać niepotrzebnie. Jak mnie wypisywali to lekarz zapytał jak się czuje i czy chce wyjść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
a nie ma kto do ciebie przyjść? mi chłopak przynosił wodę i cos tam do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
w sumie dostaniesz posiłkii szpitalne, ale wez sobie coś do jedzenia , nie zaszkodzi, i do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhbkjbkjb
dla mnie poronienie to wciąż świeży temat, dostałam dopiero 2 okres po poronieniu własnie. Starać się mozna po 3 cyklach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co lekarz to opinie różne..ja poroniłam i obyło się bez łyżeczkowania, moglam starać się od razu o dziecko. Fakt, dostałam tylko jeden okres po poronieniu, w następnym już udało się sklecić dzieciaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez ze soba jeszcze wode mineralna taka z ustnikiem/smoczkiem bo po narkozie czesto chce sie pic jest sucho w ustach a tak chociaz zwilzysz sobie. Wez plyn do higieny intymnej, bielizne na zmiane, podpaski najlepiej kilka duzych/ kilka normalnych bo nie wiadomo jak bedzie leciec. Do tego pizama recznik klapki pod prysznic, skarpetki, kilka monet na tv, recznik papierowy, husteczki, fajne sa mini produkty np mini szampon zel pod prysznic malo kiejsca zajmuja a.starcza na te dni w szpitalu. Ladowarka do telefonu moze mp3 albo ksiazka bo czasem w nocy nie idzie zasnac. Polecalabym jakas dluzsza koszulke tak do polowy tylka chociaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×