Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciężarówka przed scieciem

Z czego macie wykonane schody w domu?

Polecane posty

Gość ciężarówka przed scieciem

Pytanie może nie na ten dział ale proszę o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z tworzywa sztucznego i są do niczego :( przymierzamy się do wymiany na drewniane, ale może byc z tym ciężko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka przed scieciem
Wlasnie musze zdecydowac sie na schody...pewnie beda drewniane z jesionu, jasne ale nie jestem zbyt zdecydowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko drewniane! moje z tworzywa strasznie skrzypia,wyrobiły się, schodki latają, tragedia po prostu! a jasnych mniej widać kurz no i patrz, żeby nie było przerw między schodkami,tylko zeby byly laczone- chyba, że nie chcesz kierować się feng shui :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka przed scieciem
ile Cię kosztowały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tego niestety nie wiem, bo były już razem z mieszkaniem, jak tylko je kupiliśmy. Ale jak patrzyłam, to koszt drewnianych to wydatek jakichś 4 tysiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stereo
a nie lepiej od razu zrobić normalnie schody (pustaki, beton czy co tam) i na to kafelki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka przed scieciem
ja mam normalne tzn wylane z betonu...najtaniej 5 tys u mnie (małopolska) tez zastanawialam sie nad plytkami ale mezowi sie nie podobaja takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka przed scieciem
szkoda,że nie jestem z poznania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ereka kiska
Z drewna. Takie schody wyglądają zdecydowanie najbardziej korzystnie. Jeśli chodzi o konkretny wzór to są to schody 10 A z tej galerii - http://www.schodyprudlik.pl/site/galeria Na pozór wcale nie są trudne w pielęgnacji. Wręcz przeciwnie - naprawdę trzeba im poświęcać niewiele czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas jest 9.00 i chwała Bogu,
Z drewna. Szkieletowe, bez betonowej konstrukcji pod spodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia powiem CI, że
ja mam drewniane lite dębowe w poprzednim domu miałam jesionowe - tez super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U nas jest 9.00 i chwała Bogu,
Najtańsze są zwykłe murowane albo wylewane z betonu i później obkładane klepką, albo panelami, albo dechami, albo wykładziną, albo terakotą ...czy czym tam kto chce. No i takie są najtrwalsze i najstabilniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z doświadczenia powiem CI, że
a i poszukaj jakiegos fachowca na zadupiu. Ja mieszkam w miejsu, gdzie nie ma duzych miast, no doopa swiata i tu schody za 3 tysiace to spokojnie zrobisz, ja robilam za 2 ale dawno. A taki fachowiec to CI dojedzie nawet i 200km, sam dojazd to kilkaset zlotych, a oszczednosc - ponad tysiac lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My jeszcze nie mamy ale myślimy o metalowych- kutych...Chcielibyśmy dobre ale jak najtańsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upalona Jadzka
Wylać betonowe i oblozyc gotowymi drewnianymi stopnicami i podstopnicami (tak jak sie klei klepke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upalona Jadzka
Ten sposob jest tanszy niz kupowanie prefabrykatow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randika
Wiadomo, że to schody drewniane wyglądają zdecydowanie najbardziej korzystnie. Zresztą sami zerknijcie choćby tutaj - http://www.schodyprudlik.pl/site/drewno Czy nie mam racji? Schody amazake muszą wyglądać genialnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schody debowe
18 schodow w tym 5 zakrecanych zrobione z debu. Do tego porecz po jednej stronie i barierka po drugiej + bramka na dzieci: w sumie 11 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccieekaawaa
moj maz zajmuje sie robieniem schodow i pierwsze slysze zeby 3 tys za schody :) chyba bysmy z glodu umarli :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okillak
debowe,robione rok temu,dalismy 9 tys zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sudanka
U mnie dąb bejcowany ciemny brąz + marmur crema marfil (chyba tak się pisze:-D ) beż. Piękne :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o konstrukcję to zależy od konstrukcji całego domu. Co do okładziny, to najlepszym materiałem jest drewno, najlepiej w kolorze podłogi, takie połączenie zawsze wygląda stylowo i powiększa przestrzeń nie wprowadzając niepotrzebnych podziałów we wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maksymelski
Mamy schody wykonane z drewna oczywiście, z amazake, mieliśmy wątpliwości, ale to była dobra decyzja. Schody Prudlika ładnie wyglądają i przede wszystkim po kilku sezonach nic złego z nimi się nie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×