Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Z takimi błędami pisze na FB matka dwójki dzieci...Porażka...

Polecane posty

Gość gość

Jak by co Ania BAC kasekwetna nie daj sie na litosc izabierz mu tablet albo zabron TV .Musi wiedziec ze nie mozeci na leb Wles .bo kiedys powie CI zebys wyszla z domu bo kolezanka przyszla .niebic czy krzyczec bo To nicht nie da tylko ukarac To co lubi zabrac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co podnosisz??????ty jestes psychiczna kogo to interesuje? nie masz swojego życia tylko żyjesz życiem innych? zajmij się czymś pożytecznym kobieto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam taką wśród znajomych, ale ona z trójką dzieci. Ma 28 lat. "Alanek z babciom", "Mężusiu, to twuj prezent urodzinowy!", "w ogule się nie nudzimy" - to standard. Oczywiście paznokcie na pół metra, panterka, imiona dzieci bardziej niż oczywiste + ogólnie oczytana twarz :classic_cool: W sumie to nie wiem po co mam ją w znajomych, chyba dla jaj, żeby mieć się z czego/kogo pośmiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma za co koleżanko, do usług

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie kolezanki dzieci maja a pisac nie potrafia :O i to robia bledy nawet w prostych slowach :O jedna napisala ,bo dziecko jeakies takm klocki poskladal i napisala "musk ma za tata" :O dobrze,ze nie za nia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ma do rzeczy ile ta kobieta ma dzieci? debilne kury jesteście :o a ta dwoje, a ta troje ło jeju jeje :o jeszcze powiedzcie, że dzieciom przykład daje to chyba parsknę śmiechem. Nikt nie powinien tak pisać nieskładnie ani stara panna ani matka i żona :o a ty skretyniała autorko jak już chcesz poprawiać to wiedz, że nie mówimy mama dwójki tylko DWOJGA, bo to aż bije po oczach ęteligiętko za dychę no ale oczywiście tzw masa uznała to za poprawne więc nie widzisz w tym błędu i wszystko jest spoko czyli klasyczny przykład z cyklu: Przyganiał kocioł garnkowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alanek z babciom wymiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×