Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Za duże migdały kto z was miał ten problem

Polecane posty

Gość gość

Zauważyłam ze moja córcia ma przerośnięte migdały powiedzcie proszę mamy czy któraś z waszych pociech tez to miała? Czy lekarz zlecił wycięcie? Czy to mozna leczyć lekami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma, mieliśmy dużo lekarstw i żadne nie pomogły, mamy wizytę za 3 Mc i zobaczę co lekarz powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero wizytę mam przed sobą. Lekarstwa nic nie pomagają? Czy któraś mama jest juz po zabiegu? Któraś z waszych pociech miała usuwane migdały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzed
moja córeczka jest przed zabiegiem strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada taki zabieg? Dziecko jest usypiane czy to jakies miejscowe znieczulenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko dostaje narkoze ogólna, potem podobno są wymioty czasem też krwią i podobno trzeba jeść dużo lodów. jeśli wszystko jest ok na trzecią dobę wychodzi się do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn rok temu mial usuniete migdaly. Pierwszego dnia badanie krwi,gardla i ogolnie przygotowanie do zabiegu. Przed zabiegiem dziecko dostaje glupiego jasia potem jest usypiane,sam zabieg trwa ok 30-40 min. Potem wybusznie, wiadomo dziecko jest niespokojne,moj syn plakal prz Ez kilka godzin byl rozdrazniony ale potem juz bylo ok. Tez sie balam ale nie bylo czego.3 dnia wyszlismy do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie wasze dzieci miały robiony zabieg? Słyszałam dobre opinie o klinice w Lublinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kogo zglosilyscie sie z tym problemem? Do zwykłego lekarza który dał skierowanie na zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw do pediatry dziecko było chore i skarżylo się na ból ucha, pediatra zobaczył ucho i dał skierowanie do laryngologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laryngolog decyduje o wycięciu migdałów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak laryngolog a kto inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My jesteśmy po wycieciu,pół tora dnia w szpitalu aby,najpierw głupi jaś weflon,potem narkoza.Zabieg 40 min,przywoza na salę dziecko już prawoe wybudzone.Daja kroplowke przeciwbolowa.Potem wymioty z krwią kilka razy,alr po narkozie to norma i na drugi dzień rano do domu.Najgorszy moment,jak zabierają dziecko na zabieg i przyworza pół przytomne.Kazdy jakoś musi to przejść.Sa dużo gorsze zabiegi itd.Sorry za interpunkcje pisze z tel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po usunięciu migdałów cos sie zmieniło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn mial wycinany migdal 2 lata temu. I tak, usuniecie zleca laryngolog. U nas nie bawił sie w leki tylko odrazu skierowanie nawyciecie. A jak to wygladalo? My robilismy w prywatnej klinice ale na nfz, bo w szpitalu musielibyśmy czekac 1,5 roku, a tak czekaliśmy 2,5 miesiaca. A sam zabieg? O 17 bylismy w klinice z wynikami morfologii i krzepliwosci. Rozmowa z anestezjologiem i czekaliśmy na swoja kolej. O 18 wchodzilam z dzieckiem na sale zabiegowa i trzymałam go na kolanach w czasie usypiania ( w szpitalu nie mozna). Pozniej wyszlam i po 7 minutach pielegniarka poprosiła mnie na sale pozabiegowa gdzie syn byl juz wyburzony i mial podłączona kroplówkę. Po pol godzinie przyszedl lekarz i kazal mocno wydmuchac nos zeby nie zrobil sie skrzep. Po kolejnej pol godzinie przyszedl znowu sprawdzic, podał zalecenia na tydzien, swoj numer telefonu i moglismy isc do domu. Syna nic nie bolalo. W domu, jakies 2,5 godziny po zabiegu, zjadł budyń i... bułkę. Nic go nie bolalo, jadł normalnie ( lekarz, ordynator laryngologii w szpitalu, absolutnie zabronil lodow przez tydzien ). Po 5 dniach bylismy na kontroli i wszystko bylo ladnie wygojone. Teraz corka ma skierowanie i bedziemy za 2 tygodnie robic w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nasza córka ma bardzo duże migdały /jak była mała chrapała/, była badana ale ponieważ nie choruje lekarz zdecydował, ze nie będą ani usuwane ani przycinane .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy po zabiegu zakładają jakies szfy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze nie szfy tylko szwy. A po drugie moze zapytaj laryngologa jak chcesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sory słownik w tel złe napisał nie zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaMajki
Córka miała problemy z migdalkami od bardzo dawna (2-3 lata mniej wiecej). Do tej pory wiecej się zaleczałyśmy niż leczyłyśmy, ale wkoncu dotarłyśmy do prywatnej kliniki medicus dcl i tu doktor stwierdził, że migdałek trzeba wyciąć. Zabieg za niecałe dwa tygodnie, ja już dziś chodzę i się denerwuję. W piątek idziemy jeszcze do lekarza i on zapewne rozwieje moje wątpliwości i strach, ale chcialabym już wiedzieć od doswiadczonych mam jak wyglada dochodzenie do siebie dziecka po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia899
@mamaMajki jak po zabiegu? Też rozpoczynam leczenie ze swoją córką. Dopadły nas przewlekłe anginy, sukcesywnie raz - dwa razy w miesiącu dopadała nas to okrutne chorubsko. Również rozpoczynamy leczenie w medicus dcl , bo jesteśmy z Wrocławia. jakie jest Twoje doświadczenie? Jak Twoja mała po zabiegu? Doszłyście już do siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×