Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problem z biustonoszem

Za wcześnie kupiony biustonosz ciążowy.

Polecane posty

Gość problem z biustonoszem

Dziewczyny zaczynam być zla na siebie. Jetsem dopiero w 32tc i 4dniu ciąży i już kupiłam biustonosz do karmienia. Czytając info na necie zdałam sobie sprawe, ze zle zrobiłam poniewaz: Dopasowałam biustonosz do obecnego stanu/rozmiaru a przeczytałam, ze w czasie karmienia biust rośnie conajmniej o 1 rozmiar. Rzeczywiscie tak jest? Dodam, ze mam ciaze zagrożona wiec nie mam jak biegac po sklepach i w kazdej chwili moge wylądowac w szpitalu. I tak jestem dumna, ze udalo mi sie kupic biustonosz na moje piersi 75E, ktory dobrze leży i znalazlam go wlasnie wtedy gdy jechalam na wizyte lekarska. Juz sama nie wiem co robic? Zwracac go nie bede poniewaz juz go wypralam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee tam dopasuje ci się do
kształtów, przecież i tak nie zwrócisz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z biustonoszem
Nie, nie zwrócę go. Jest naprawdę dobry tylko boje sie, ze z niego nie skorzystam gdy np. biust powiekszy mi się znacznie. Dlatego pytam czy wg was zrobiłam zakup za wczesnie i czy zawsze biust sie znacznie powieksza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MBMkaz N
Nie martw się na zapas. Ja dostałam 2 chyba 7 mc i były dobre, po porodzie też były dobre. Tylko ze ja miałam małe B a po porodzie piękne C :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki stanik kupiłaś?
jakiej firmy i jaki typ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z biustonoszem
Kupiłam MaMa by Alles. zkoda, ze są tylko 2 kolory. Narazie zakupiłam biały i zamówiłam w sklepie w kolorze czarnym. Dzis dzwoniła pani z sklepu z ingo, ze biustonosz już jest...a ja waham sie czy nie kupic 75F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki stanik kupiłaś?
allesów jest sporo w necie w sklepach internetowych i na allegro. :) W sumie to z tego co wiem to taki stanik warto kupić z miesiąc przed porodem. Ale myślę że nie masz co żałować ze kupiłaś ten -nawet jeśli będzie zbyt mały zaraz po porodzie to przecież potem laktacja się ustabilizuje i pewnie będzie ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki stanik kupiłaś?
A bo w sklepach jeśli nie mają rozmiarówki to wcisną klientce że nie ma innych i tyle. Jest sporo firm produkujących staniki do karmienia -nie tylko Alles ale też i Comexim np. Sporo jest zagranicznych firm ale mają wysokie ceny więc jak dla mnie odpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Alles kupowałam 75G i 70F, więc niech Ci nie mówią że nie ma takich rozmiarów... staniki fajne, chociaż bez rewelacji- ładnie wyglądają i dobrze leżą, ale po kilku miesiącach (prałam w rękach) zdefasonowane... To prawda że biust może urosnąć po porodzie (tak było u mnie- co najmniej o rozmiar) ale nie musi. Mniejszy stanik może się przydać też pod koniec karmienia- ja w ciąży dużo przytyłam, a potem zrzuciłam, na końcówkę karmienia potrzebowałam mniejszego obwodu i miseczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z biustonoszem
Historynka A 70F kupiłas w sklepie czy przez np. Allegro? W sklepach nie mogłam dostac biustonosza do karmienia mniejszego w obwodzie niz 75 :/ Ale chyba zaryzykuję i kupię przez allegro 70 FF (bo chyba tak wyglada kolejny rozmiar miseczki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaki stanik kupiłaś?
Comexim ma dopiero szeroką rozmiarówkę karmników: http://www.comexim.pl/29-karmniki oprócz tego bez problemów w ramach ceny przerabiają każdy swój stanik z oferty na karmnik. :) Ja właśnie się na Comeximy czaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki rozmiar kupiłam na Allegro, ale sprawdzałam w sklepie stacjonarnym czy jest ok, mam trochę takich sklepów pod ręką tylko ceny ponad dwa razy wyższe niż na Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A drugi nie ryzykuj, tylko kup po porodzie :) Od razu piszę że Mama cubana mają nisko wycięte miseczki, model w ogóle nie dla mnie (w sklepie akurat tego modelu nie było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy rośnie po porodzie? hmm...ja raczej odnotowałam wzrostu biustu w czasie ciąży...i wcale nie jestem zadowolona z tego faktu...kupiłam sobie dopiero co nowe biustonosze, a tu ciąża, biust urósł i moje nowe nabytki są za małe....wrrr...Ten sam fakt odnotowuje przy 3 ciąży z kolei dlatego spokojnie powinien być dobry po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duży obwod
Ja również pospieszyłam sie z zakupem stanika i bezpośrednio przed porodem okazał się za mały w obwodzie. Dokupiłam taką przedłużkę- takie dodatkowe zamknięcie. A teraz po 2 miesiącach karmienia stanik jest znów dobry. Poza tym jeśli miseczki są bawełniane to też lepiej dopasowują się do rosnącego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwolska3
Mnie też sie wydawało ze kupiłam za duzy stanik, ale teraz w 8mc kiedy biust jest znacznei większy spokojnie mozna nosić własnie taki biustonosz. Na pewno go wykorzystasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rwwr
Phi, mi ciocia kupiła "na oko" i był OK. Inne kupiłam w połowie ciąży, też były dobre. Tworzysz sobie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie jest tak ze
podczas karmienia to one spadają o numer? ja taką wersję znam i widze po rodzinie jakie piersi miały w ciązy a jakie podczas karmienia i stwierdzam ze podczas karmienia to nawet o dwa numery spadł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rwwr
tępa kurwo to topik sprzed kilku miesiecy yebany matole, po chuj odpisujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co kupowac za wczesnie? Najlepiej na bieżąco. W http://aico.com.pl/ znajdziecie duzy wybor biustonoszy i zawsze sa dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj akurat to naprawdę nie warto się spieszyć, ja kupiłam i potem trzeba było wymieniać, ale fajnie mi w Allesie wymienili rozmiarek, bo akurat czasowo się załapałam. Akurat mi zależało na tamtym modelu i ekstra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu przylazla spamerzka kuvrvva od sraaaylesa pechowiec.gif WON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×