Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal

zab mi sie rusza przedni :( zaraz sie poplacze nie wiem co mam robic dendyste ma

Polecane posty

Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal

mam na przyszly tydzien,czemu on mi sie rusza :( boze moj kochany zeby mi nie wypadl,czy ejst mozliwosc ze dendysta mi jakas utwardzi mi dzisla,czy bedzie go usowal pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjfghd
a ktory to?jedynka? bedzie ciezko na pewno Ci nie utwardzi dziasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
górna przednia,kurde nie wiem czemu mi sie rusza boje sie ze zostane bez zeba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
pewnie masz paradontozę... Jeśli to widoczny ubytek, pewnie będziesz musiała wstawić. Nie martw się na zapas, tylko leć , do stomatologa. Nie możesz iść wcześniej prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladaja jak wielkie bezowe
nie chce cie straszyc ale wiesz, ze jest takie powiedzenie "kazda ciaza to jeden stracony zab" :( i u mnei sie sprawdzilo bo mam 2 synow i 2 przednie :( zeby mi wypadly ale na szczescie sobie wprawilam i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
nie mam wlasnie jak wczesniej isc :( boje sie nie stac mnie na wstawianie zeba jeju :( poplakalam sie no :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygladaja jak wielkie bezowe
ja w tamtym roku zaplavilam 600zl za zeba czyli laczie 1200zl :( ale warto bylo bo chodzilam bez zeba na przodzie. Mysle autorko , ze teraz ci juz nic nie pomoze :( bo zab juz sie rusza a na to nawet dentysta nic nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
daj spokój, nie płacz!!! Są naprawdę gorsze problemy. Dobrze że jesteś zdrowa, ząb to nic wielkiego. Trudno, będziesz musiała załatwić extra kasę, może porozmawiaj ze stomatologiem aby to skredytować jesli nie masz kasy. Moja rada - jesli będziesz musiała wstawić zęba, zrób to koniecznie i jak najlepszej jakości, abyś nie żałowała. Przód jest jednak widoczny i musi być dobrze zrobiony. I nie łam się, to nie koniec świata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookoflove
nie mozna nic zrobic z dziąslem, dlatego na przyklad paradontoza jest tak okropna przypadloscia bo trzeba usuwac ruszajace sie zeby tez mi sie wydaje ze go usuna jest jeszcze opcja ze on sie po prostu ułamał pod linią dziąsla i autorce wydaje sie ze jej sie rusza caly zab jesli jest ulamany to da sie go spokojnie odbudowac a w ostatecznosci zalozyc koronke, chociaz to tez troche kasy bedzie autorke kosztowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
bylam na spacerze i poczolam jak zimno leci mi do zeba,takie zimne powietrze :( zalamie sie zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1981Malinka1981
Mi tez sie jeden ruszal, mialam wrazenie, ze zaraz wyleci taki byl slaby. A jednak dentysta sie sporo napracowal zanim go wyrwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
kurde ale przedni???? ja nie chce zeby mi go wyrywali,mocno mi sie nie rusza ale jak ruszam nic to widac ze jednak rusza sie :( czuje takie mrowienie czasami i jakby zimno przez niego przechodizlo :((( ojej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
ale skladnia... nie wiem co napisalas w ostatniej odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
:( bojevsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mysle,ze tu
czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli parodentoza to kiepsko będzie , ja 3 lata temu miałam wypadek rowerowy - przeleciałam przez kierownice na twarz - obie górne jedynki poważnie naruszone - kiwały się w przód i tył , pół roku nie ugryzłam nimi nic , jadłam bokiem , płukałam listerinem i samoistnie wrosły w dziąsło - nacierpiałam się okropnie ale zęby mam swoje i w idealnym niemal stanie - dziąsła potrafia zatrzymać zęby byleby były to zdrowe dziąsła , przy parodentozie raczej go stracisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
kurde ale nie wiem czy to parodontoza jak to sie poznaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
aha bo ja wlasnie nie widze zeby bylo co z nimi nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz są specjalne kleje stomatologiczne i w razie np wybicia zdrowego zęba lekarz umieszcza go w kanale stosując taki włśnie preparat - nic sie nie bój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
jejku ja tak sie boje dendyty ze ci mowie :( wiem jestem panikara ale zrozumcie mnie,mam nadzieje ze poniedzialek szybko bedzie i powie mi co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfin rrr
ale paradontoza to najpierw plucie krwia czerwone dziasla.a i tak mozna z tego wyjsc albo zachamowac ten proces wiec nie straszcie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliquee
wiesz co... ja ci się bardzo dziwię że czekasz do poniedziałku... Ja na głowie bym stanęła aby trafić jak najszybciej do stomatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka odmiana
Po pierwsze diagnostyka czyli RTG to oczywiście zleci stomatolog. Na podstawie oględzin tego co na RTG i tego co w jamie ustnej specjalista a nie forumowicze zadecyduje co z takim fantem począć. Panika zżera to oczywiste, ale na zapas nie warto się katować. Współczesne metody w stomatologii potrafią zdziałać cuda. Będzie dobrze! Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfin rrr
i jak ci sie mocno ten zab rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
tylko ze u mnie naprawde ciezko sie dostac a nie stac mnie na wizyte prywatna dlatego najszybsza wizyta jest w poniedzialek :( ja i tak prawie nic nie jem i nie gryze przednimi delikatnie je myje modle sie zeby mi tylko jego nie wyrwali i cos z nim zrobili :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zab mi sie rusza zaraz ie zpal
nie az tak mozno ale jak nim poruszam dwoma lacami to widze jak sie rusza,zaczyna delikatnie bolec,dodam ze mialm juz je robione bo delikatnie mialam takie male kropki czarne i mam blomby po jednej i drugiej tronie,mialm wlasnie je robic ponownie bo to bylo kilka lat wstecz jak mi je robili i poprostu blomby potrzebuja wymiany,moze to od tych blomb kuzwa,jutro zadzownie i postaram umowic sie na piatek bardzo pania poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Delfin rrr
kup sobie na poczatek paste lacalut activ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie jeśli zaczyna boleć i lekko się rusza to może być stan zapalny w okolicy korzenia - wtedy może się lekko ruszać - ząb musi być dobrze rozchwiany żeby wypadł - uspokuj sie będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×