Odpowiedz na ten temat

Zabawy niespełna 3 latki Czy z moja córka jest wszystko w porządku?

• gość 2017.04.21 [19:01]
    Wszędzie piszą ze dobrze rozwijające sie dzieci powinny sie bawić tematycznie.
    Niestety, z moja jest chyba coś nie tak. Ona zabawki głównie rozrzuca i ma z tego duża frajdę...trochę porysusuje, położy spać lalki, próbuje je przebierać,ale generalnie mało bawi sie zabawkami.
    Woli wykonawac ze mną czynności domowe,"pomagać" albo wykorzystywać sprzęty domowe do zabawy.
    A jak to wyglada u waszych dzieciaczków?
  • gość 2017.04.21 [19:53]
    Dzieci są różne. Mój synek sam pozbawi się chwilę samochodami albo klockami. A tak też uwielbia pomagać najlepiej lubi gotowanie miksowanie robienie ciast itp. Dlatego raz w tyg lub raz. na dwa robie coś takiego co jest specjalnie dla niego żeby mógł pomóc babeczki albo domowa pizza.
  • gość 2017.04.21 [19:56]
    I super, niech mała tak trzymausmiech.gif sama sobie narzuciła metodę wychowawcza Montessorismiech.gif
  • Adamila021 2017.04.27 [15:05]
    Myślę, że powinnaś więcej czasu poświęcić na wspólną zabawę z małą, a nie zostawiać ją samą z zabawkami. Wiem, że czasami to jest trudne, ale dziecko wymaga poświęceń. Znajoma korzysta z zabaw fundaMentalnych, są to zabawy dla dzieci na płycie CD i książeczce, które zacieśniają więzi dzieci z rodzicami, a przy okazji bardzo dobrze wpływają na rozwój dziecka. Przemyśl takie rozwiązanie.
  • Adr 2017.04.27 [21:29]
    Każde dziecko jest inne. Mam dwójkę i każde inaczej się bawiło, chociaż i córka i syn wymagają ode mnie ciągłej uwagi. Straszne z nich wierc**ięty. Córka polubiła kolorowanie dopiero w 6 roku życia, więc wcześniej wymyślałam jej różne zabawy manualne - z fasolkami, wstążeczkami, naklejkami, farbami, rysowałam zagadki i labirynty itd.
    Można to nawet znaleźć w necie, jeśli szukasz inspracji.
    Co dzis zrobimy blogspot com

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...