Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zabawy niespełna 3 latki Czy z moja córka jest wszystko w porządku?

Polecane posty

Gość gość

Wszędzie piszą ze dobrze rozwijające sie dzieci powinny sie bawić tematycznie. Niestety, z moja jest chyba coś nie tak. Ona zabawki głównie rozrzuca i ma z tego duża frajdę...trochę porysusuje, położy spać lalki, próbuje je przebierać,ale generalnie mało bawi sie zabawkami. Woli wykonawac ze mną czynności domowe,"pomagać" albo wykorzystywać sprzęty domowe do zabawy. A jak to wyglada u waszych dzieciaczków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci są różne. Mój synek sam pozbawi się chwilę samochodami albo klockami. A tak też uwielbia pomagać najlepiej lubi gotowanie miksowanie robienie ciast itp. Dlatego raz w tyg lub raz. na dwa robie coś takiego co jest specjalnie dla niego żeby mógł pomóc babeczki albo domowa pizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I super, niech mała tak trzyma:) sama sobie narzuciła metodę wychowawcza Montessori:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że powinnaś więcej czasu poświęcić na wspólną zabawę z małą, a nie zostawiać ją samą z zabawkami. Wiem, że czasami to jest trudne, ale dziecko wymaga poświęceń. Znajoma korzysta z zabaw fundaMentalnych, są to zabawy dla dzieci na płycie CD i książeczce, które zacieśniają więzi dzieci z rodzicami, a przy okazji bardzo dobrze wpływają na rozwój dziecka. Przemyśl takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adr
Każde dziecko jest inne. Mam dwójkę i każde inaczej się bawiło, chociaż i córka i syn wymagają ode mnie ciągłej uwagi. Straszne z nich wierc**ięty. Córka polubiła kolorowanie dopiero w 6 roku życia, więc wcześniej wymyślałam jej różne zabawy manualne - z fasolkami, wstążeczkami, naklejkami, farbami, rysowałam zagadki i labirynty itd. Można to nawet znaleźć w necie, jeśli szukasz inspracji. Co dzis zrobimy blogspot com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×