Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina23

zaburzenia rytmu serca u płodu w 22 tygodniu ciąży

Polecane posty

jestem w 23tc.miałam robione usg połówkowe 3d na ktorym lekarz bardzo dokładnie badał mojego synka. Wszystko jest niby ok, badal główke, brzuszek, narki i serduszko, i wszystko zbudowane bardzo dobrze. Zaniepokoił mnie jednak poniewaz powiedział ze są lekkie zaburzenia w rytmice pracy serduszka, ale zaraz dodał ze najprawdopodobniej dlatego, ze mały jest jeszcze malutki a cały układ jeszcze sie rozwija i nie pracuje idealnie i ze za jakies 1-2 tygodnie wszystko sie unormuje. Czy któras z Was tez miała podobne doświadczenie?? Lekarza dodał jeszcze ze napewno nie ma zadnej wady serca powaznej bo serduszko zbadał dokładnie i jest wszystko poprawnie....ale ja sie martwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama magda
przepraszam, ze ja tak z innej beczki:) ale niedawno wprowadzilam sie do Elbląga, jestem w ciazy i musialam pilnie znalezc ginekologa. na jakims forum wychwalali dr pasiecznego, ale teraz sama nie wiem co o nim sadzic?? czy slyszalas moze jakies opinie na jego temat?? dodam, ze chodze do niego panstwowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mama magda Ja też mieszkam w Elblągu, jestem w 38 tygodniu ciaży. O Pasiecznym słyszałam wiele różnych opinii. Rozmawiając z moją mamą, siostrą i teściową, które do niego chodziły mogę wywnioskować że jest naciągaczem, cały czas znajduje jakieś badania, które trzeba wykonać i za które oczywiście sie płaci, bo nie są refundowane przez NFZ. Ja chodzę od kilku lat do dr Anny Czyżak-Bukato - fakt, że przyjmuje ona już tylko prywatnie, ale jestem naprawdę zadowolona. Prowadzi moją drugą ciąże (pierwszą nietstey straciłam, a lekarz zajęła się mną naprawdę w fantastyczny sposób nie tylko jako lekarz ale i jako cżłowiek), w najbliższy poniedziałek moja lekarz będzie mi robić cesarskie cięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolinka_23 Miałam podobnie.otóż w 16 tygodniu ciąży podczas usg lekarz zauważył na serduszku dwie małe plamki .....powiedział ze moze to oznaczac wade serca ...lub wade genetyczna -- poniewaz przy zespole dwona,patau.turnera, itp zazwyczaj wystepuje wada serca .... Starszanie sie wystraszyłam i zdeberwowałam.... Nie mogłam zrobic nic innego jak płakac .... Lekarz powiedział ze te palmki w 90 % przypadków znikaja gdy ciaza jest coraz starsza a dzidzius coraz wekszy .... Uspokoił mnie Ale i tak sie obawiałam ....o moje serduszko kochane ....❤️ Przy kolejnym USG juz nie było plamek :) Serduszko biło miarowo i wszystko było idealnie :) Dzieki Bogu ! Takze nie martw się na zapas , bo napewno wszystko bedzie dobrze. Gratuluje Dzidzi,3maj sie zdrowo🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×