Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam nowe zycie..pocieszcie mnie

Polecane posty

Gość gość

miesiac temu podjelam decyzje----wyrzucilam meza,pijaka ,maminsynka do jego rodzicow,bo nie wspieral mnie,pil,byl uzalezniony od matki(codzienne telefony,buntowanie go,robienie wszystko jak mamusia chciala),nie znioslam tego psychicznie ,wywalilam go i zlozylam papiery o rozwod i alimenty dla dziecka (2 latka)...problemem jest to ze mieszkam z dala od rodziny i nie mam w nikim wsparcia,choruje i nie mam kiedy isc do lekarza :( mam swoje mieszkanie i nie pracuje,ale chocby nie wiem co nie wroce do m....martwie sie ze nie dam rady....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BEZ 500 PLUS NI C***A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po co dawalas d**y kretynowi, teraz masz za swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od teraz bedzie tylko lepiej. Dbaj o siebie i dziecko. Lepiej skromnie a w spokoju. I dziecko nie musi patrzec na ojca alkoholika. Szkoda,ze ja nie mialam takiej mamy jak ty, moja trwala przy tej bestii dorobili kilkoro dzieci i bieda az piszczala. Badz silna. Pij wode ciepla z cytryna. Lekarz to zaraz antubiotyk da nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co my mamy cie pocieszasz, robisz to dla siebie i swojego dziecka a nie dla nas. Musisz w siebie wierzyc bo bez tego nie dasz rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.27---dziekuje,musialam tak zrobic bo inaczej bym wysiadla psychicznie z tesciowa,nikt nie jest nieomylny,kiedys byla sielanka,a po latach..jak widac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:27 Pij wode z cytryna buahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co pocieszać, trzeba podziwiać. Podjęłaś decyzję najsłuszniejszą na świecie. Droga do szczęścia otwarta. Masz mieszkanie, sytuacja nie jest zła, a będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tylko jedno pytanie, bedziesz brala 500plus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z czego ryjesz? Wda z cytryna(duza iloscia)w pierwszej fazie przeziebienia zawsze mi pomaga. Autorko 500plus Ci sie nalezy,rodzinne alimenty a z czasem dziecko do przedszkola a Ty ppjdziesz do pracy. Bedzie w porzo. Moze poznasz kogos wartosciowego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede brac 500plus, mam juz nowego partnera ktory zadba o mnie i o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:33 A co Ciebie to obchodzi czy będzie brała czy nie?! Gowno Ci do tego koleżanko. Jak jej się będzie należało to dlaczego ma nie brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za debilka a co woda z cytryna przeciw chorobie ma wspolnego z rozwodem z mezem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nastepna kroliczyca na 500plus podziwiamy autorko. Nikt nie bedzie placil na twojego niechcianego bekarta zrobionego w meskiej toalecie na imprezie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilka to tak cie matka na obiad wola. To,ze wraz z pocieszeniem ,podalam porade na zdrowie. Z reszta przed kim ja sie tlumacze? :-O spiżdzaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalem, że nie dasz rady ale tak poważnie to trzymam za ciebie i dziecko kciuki. Co jak co ale masz dla kogo się starać. Głowa do góry! SYtuacja na rynku pracy nie jest zła więc coś znajdziesz jeśli masz chęci, a wtedy wszystko się dobrze ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zostalam sama z 2 dzieci kiedy mlodsze mialo rok. Mieszkam za granica, nie mam tu zadnej rodziny. Radze sobie, nie zalamuje rak, ciesze sie swoimi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za otuche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×