Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zaczynam przygode z clo cd.

Polecane posty

Gość gość

ktoś usunol nasz temat nie mogę znalesc dziewczyny odezwijcie się beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatko - wlasnie tez od rana szukam, myslalam, ze moze cos sie zawiesilo, ale nie ma naszego forum, co jest grane :/ napsze do nich zaraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
merci ja juz wczoraj nie mogłam znaleźć nie wiem o co chodzi komu przeszkadzało nasze forum :-( beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że dziewczyny odnajdą nas tutaj :) przekopałam całe forum, nie ma naszego, nawet w google wpisałam i nic, napisałam do kafeterii, zobaczymy co odpiszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
Udało mi się Was znaleźć :) ale się cieszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis - super, ciesze sie :) moze sie jeszcze uda odzyskac tamto forum, ale dobrze, ze jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uniś28
A Wy dziewczynki jak sie czujecie? Ja dzisiaj byłam u lekarza rodzinnego, żeby zrobił mi wpis do Karty przebiegu ciązy i jestem trochę zniesmaczonona bo w poczekalni było pare osób przyziebionych co mi teraz za bardzo nie na rękę :( ale mam nadzieję, że nic sie do mnie nie przyczepiło.... A tak na marginesie nie potrafie kupić okładki na Kartę przebiegu ciąży, a tak bez oprawy trochę się boje, że się zniszczyć :( Czyżby trzeba było jak za starych czasów z papieru zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem i ja. Ja myslalam ze to jakiś błąd ale Dominika napisała do mnie na facebooku ze cos jest nie tak.juz jej napisalam ze jesteście. Ja jutro położna a moja waga od dwóch tygodni stoi w miejscu to chyba przez szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze się odnalazlysmy tu dziewczynki ale nie wiem dlaczego nas temat został usunięty. do mnie położna przyjdzie w środę a dziś w szkole rodzenia miałam zajęcia o karmieniu piersią beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawie w komplecie :) mam nadzieje, ze reszta dziewczyn tez dolaczy :) Dorcia - mi waga stoi od 1,5 miesiaca, ale jem duzo, widocznie tak ma byc :) Unis - ja karte ciazy mialam w takiej przezroczystej folii, szkoda, ze Tobie takiej nie dali :) nikt mi jeszcze nie odpisal czemu usuneli tamto forum, troche to nie fair, bo nie widze powodu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - ja ostatnio w szkole rodzenia mialam o tym jak dziecko przychodzi na swiat, babeczka pokazywala manekin - miednice kobiety i jak dziecko przechodzi, ze wszystko sie dopasowuje, ze niektore kosci sa ruchome i dziecko odgina zeby przejsc, ciekawe rzeczy :) byl tez fajny eksperyment, wszyscy sie smiali: panowie uklekli za swoimi kobietami, one mialy scisniete nogi i oni bez pomocy rak mieli sie przecisnac!! wszyscy tak sie smiali, bo to wygladalo wlasnie tak jak rodzi sie dziecko :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moja waga idzie do góry jak byłam.na wizycie było 54,700 a teraz jak się ważę jest 57,400 i nie wiem już ile ja naprawdę warze ;-) okaże się na wizycie ale bluzki zrobiły się na mnie jakieś takie ciasne dziś na zajęciach miałam rozmiar L a opieta w jeden mój sweterek w ogóle nie weszłam to to nocne podjadanie :-D ale co tam podobam się sobie tylko cera mi się trochę znów popsuła ja jeszcze mam zajęcia w środę i kolejny poniedziałek i koniec zajęć :-) beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unis ja też mam taką kartę składaną na kilka razy i jak się złoży jest w wielkości koperty, więc jak gdzieś jadę to wkładam w kopertę lub koszulkę. Bo też ciężko coś znaleźć a nie wiem jakby bez niczego wytrzymała tyle czasu . Znowu pada śnieg, w końcu kilka dni biało :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czemu nam usunęli tamten wątek :/ ani żeśmy nie bluźniły, ani nikogo nie obrażały, było kulturalnie .. nie wiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) Domi - nie odpisali mi czemu usuneli forum, szkoda, bo z sentymentem podchodzilam do tamtego, prawie 2 lata istnial :) no ale tutaj tez damy rade :) mam straszna ochote od samego rana na paczka z serem, jeju, zaraz polece chyba do sklepu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
unis ja sobie kupiłam taka koszulke plastikowa mała na zatrzask tam nosze karte ciąży, tez mam taka skladana i powiem szczerze ze się nie niszczy , orginalna grupe krwi ostatnie wyniki i wypis ze szpitala bo to cagle trzeba mieć przy sobie potem doloze sobie jeszcze dwa te usg genetyczne co robiłam w feminie nosze przy sobie tez dane pracodawcy itp. unis a czemu bylas u lekarza rodzinnego po wpis do książeczki? A ja w czwartek ide zrobić moorfologie i zaniosę macz do badania bo za tydzień będzie już wizyta. Popralam już pieluszki i poprasowalam , trochę ciuszków tez już poprasowałam składam już do szafy ,co poprane i wyprasowane mysle ze raczej się na zakurzy ani nic:) odkładam to co do torby. Musze jeszcze kupic ze 2 paczki podpasek na początek dla siebie a dla malucha udało mi się kupic pampersy z wycięciem na pępuszek. Czekam na wózeczek kiedy ze sklepu zadzwonią , a potem wezme się za lozeczkowe zakupy:) Beatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy basiak i sylwia nas znajdą ... ta dupa, pączek był z morelą a tak się nastawiłam na budyń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beatka - tez juz kupilam jedno opakowanie pieluszek z wycieciem na pepkuszek wlasnie, z Happy Belli :) beatka - a co do przemywania pepuszka masz przygotowane? ponoc odchodzi sie od przemywania alkoholem, tylko przegotowana woda albo psukac octinoseptem Domi - a ja wlasnie wrocilam ze sklepu z paczkami z serem, jeju jakie pyszne, jakbym pierwszy raz jadla hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merci mam pytanko. Za tydzień mam genetyczne i lekarka powiedziała, że możemy zrobić test pappa, robiłaś? Jest sens? też słyszałam dużo opinii , że testy wskazywały , ze dziecko będzie chore a okazało się , ze rodziło się zdrowe. I tylko cała ciąża w płaczu, nerwach a okazywało się , że niepotrzebnie. Na początku mąż powiedział, że zrobimy, teraz trochę się waha, ja nie jestem za tym ale sama nie wiem. Koszt tego badania to 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - robilam prenatalne usg, wszystko wyszlo w nich ok, lekarz przedstawil jakie jest ryzyko i stwierdzil ze niewielkie, mowil, ze moge zrobic PAPPA jak chce ale nie robilam, potem drugie prenatalne w 20 tygodniu i tez wszystko :) teraz 4 lutego mam trzecie prenatalne i tez mam nadzieje, ze bedzie ok :) mysle ze jakby w tym pierwszym badaniu wyszly jakies watpliwosci to bym pewnie zrobila to badanie krwi, ale jak wszystko bylo ok to nie robilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ona mi powiedziała, że jeśli będzie miała jakieś podejrzenia to sama będzie kazała zrobić a jak nie to decyzja należy do nas. Zobaczymy w środę, muszę się dopytać wszystkiego :D mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to ja mam 4 lutego właśnie usg genetyczne :) hihi coś ostatnio mamy wszystkie podobnie wizyty :) Unis a u Ciebie kiedy teraz wizyta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - nie ma tez co byc nadgorliwym, tak mi sam lekarz mowil, ze kobiety w ciazy teraz sa bardzo nadgorliwe, maja dostep do internetu, porownuja wymiary, wagi, swoje wagi, dolegliwosci i jak ktoras czegos nie ma albo ma to zaraz panika :D a najlepiej zaufac lekarzowi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - 4 lutego tez mam genetyczne to ostatnie wlasnie, bedzie juz 32 tydzien lecial :) ehhh jak ten czas leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak czas szybko leci :) już niedługo będziecie tulić swoje maleństwa :) co Ty Merci , ja ani razu jeszcze nic nie czytałam na temat ciąży typu dolegliwości itp., może to dziwne ale wolę się nie denerwować. Wiadomo każda jest inna. O tym teście pappa też nie czytam , tylko wczoraj mąż rozmawiał z kuzynem i on tak opowiadał. Jedyne co czytam to opinie o wózkach, sprzętach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi - ja na poczatku tak mialam, ze porownywalam wymiary glowki, brzuszka czy sa w normie, jakbym lekarzowi nie wierzyla haha potem mi przeszlo i dzieki temu mniej sie denerwuje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×