Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allexandra3557

Zagrożona ciąża a sprzątanie ??

Polecane posty

Gość Allexandra3557

Witam. Mam zagrożona ciążę ponieważ w 6 tyg prawie poronilam doszło do krwawienia miałam leki i dbalam o siebie . Obecnie jestem w 17 tygodniu ciąży i chciałam zapytać czy przy zagrożonej ciąży mogę robić cokolwiek ? Oczywiście lekarz mi zabronił współżyć itd. Tylko co wy o tym sądzicie jak mam prowadzić się dalej . A co do spacerów np takich dłuższych , co do ciepłych prysznicow lub sprzątania co o tym myślicie ? Czy mogę ? Ponieważ ja nawet przy lekkim wysiłku już jestem osłabiona więc raczej nie będę się narażać prawda ? Obowiązkami może zająć się facet. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu Ty sie nas pytasz? Lekarza sie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie odpowiedziałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dbałam o siebie w ciąży, mąż bardzo mi pomagał. Mimo tego od 6 miesiąca byłam na podtrzymaniu i nawet wejście na 3 piętro powodowało u mnie skurcze, więc wychodziłam tylko na chwilę co 3-4 dni po chleb, żeby się przewietrzyć i później przez godzinę leżałam bez ruchu, bo nie było dobrze. Sprzątał mąż, gotowała nam na zmianę moja babcia i teściowa. Między innymi dzięki temu ciążę donosiłam. Przy drugiej to samo, ale już z małym dzieckiem nie da się odpoczywać. Jednak też bardzo o siebie dbałam, bo każdy tydzień w brzuchu mamy jest na wagę złota. Urodziłam drugie dziecki tylko trochę przed terminem. Każdy prowadzi się jak uważa za słuszne. Jeżeli nie ma żadnych dolegliwości to i sprzątać można. Ja odpisuję z perspektywy osoby dwukrotnie zagrożonej porodem przedwczesnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 6 tc jest ciaza zagrozona a teraz jest 17 tc i ty pytasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro taka zagrożona ta Twoja ciąża to czemu w szpitalu nie lezysz? jakie leki dostajesz? jakie masz objawy tego zagrożenia? bo krwiak na początku a twoje wymysły teraz to 2 różne sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Leżysz plackiem, to jesteś osłabiona, jeżeli lekarz nie dał całkowitego nakazu leżenia to chociaż spaceruj, bo jak urodzisz jak nie będziesz miała siły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×