Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BetiBeti31

Zakupy ubrań przez internet

Polecane posty

Gość BetiBeti31

Drogie mamy, mam dwójkę dzieci, pracującego męża i zero czasu na zakupy. Często ubrania kupuje na allegro albo proszę znajomą, żeby przy okazji kupiła coś sama. Kupujecie przez internet tylko w sklepach, nie przez allegro?? Zazwyczaj przez allegro kupowałam jakieś znane nam już marki, coby trafić z rozmiarem, więc trochę obawiam się, że jak kupie w pierwszym lepszym sklepie trzeba będzie bawić się w wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunapatyku
ja przez allegro nie lubię kupować więcej zachodu z wymianami itp, a ryzyko nie jest tego warte. Robię zakupy w outletach, online dla siebie i dla dziecka. Ostatnio kupiłam świetny żakiet z yoshe a w endo super bluzę i piżamkę - nie miałam problemu z rozmiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupuję większość rzeczy i ciuchów na allegro, warunek dokładny opis szczególnie w przypadku ubrań wymiary podane dokładne, poza tym zawsze można dopytać czy poprosić o dodatkowe zdjęcia. poza tym zwracam uwagę na opinie o sprzedającym, o tym czy przedmioty sprzedawane są zgodne z opisem. jak do tej pory miałam szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBet31
To allegro jest dobrą sprawą ale potrzebuje odmiany :). Poza tym dzieci coraz starsze, coraz bardziej zwracają uwagę na ubranka. Endo kiedyś mieliśmy, ale tylko jakieś śpioszki, a yoshe w ogóle nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikumikunapatyku
185 zł za sukienkę dla dziecka? Chyba żartujesz!? No ja mam bardziej zdroworozsądkowe podejście do zakupów. Już wolę Endo i ich ceny outletowe a i ubranka ładniejsze. Ja na Allegro się niestety przejechała i to wtedy kiedy chciałam zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiBeti31
Sukienka ładna ale zastanawiające jest to, że pokazana jest tylko z tyłu, żadnego zdjęcia z przodu.. Taki jest minus allegro, że czegoś nie widać a później niespodzianka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam wszystkie mamy do obejrzenia ślicznych dziecięcych bucików. Różowe sandałki wykonane z gumy. Idealne do zabawy na podwórku- wystarczy przepłukać wodą i znów są czyste. Działają na takiej samej zasadzie jak słynne już crocksy. Jedynie 15 zł + przesyłka! http://allegro.pl/gumowe-sandalki-dziewczece-r-21-rozowe-i2308518212.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbbhy
Hahahaha, ta sukienka za 184,99 to chyba jakiś żart! żeby jeszcze jakaś powalająca była, ale jest najwyżej przeciętna. Trzeba już naprawdę nie mieć na co kasy wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selahsue
Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą sprzedaży artystycznych, ręcznie malowanych, drewnianych kolczyków "Futerał artysty". Kolczyki są wykonane z drewna i wykończone srebrem próby 925. Jedynie 10 zł! allegro.pl/kolczyki-drewniane-recznie- malowane-korale-gratis-i2308518982.html UWAGA! do zamówienia dołączam korale gratis!!! Zestaw ubrań w stylu vintage, rozmiar S, jedynie 30 zł! allegro.pl/zestaw-vintage-spodnica-r-s-kopertowka-i-apaszka-i2308519052.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość larana
Ubrania dla dzieci można spokojnie kupowac w lumpeksach, ja tak robię. Tym bardziej, że często są ubranka w stanie idealnym. Jedyne co kupuję drogie i porządne to buty. Nie wyobrażam sobie kupić maluchowi jakiś marnych butów, ostatnio wyszperałam w takie http://privore.com/aktualne-kampanie/671/dzieci/buty-meskie-nike-1.html i kupiłam bez zastanowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorąco polecam sklep Danvera.pl sama osobiście robię tam zakupy i jestem naprawdę zadowolona szyja mi na wymiar cena niska fasony sukienek modne czego chcieć więcej ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla dzieciaków możesz kupić teraz np. w smyku (smyk.com) albo online w c&a. wyprzedaże mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenkaaa38
Ja od dłuższego już czasu robię zakupy w sklepie internetowym danvera i zdecydowanie mogę go polecić. Odzież bardzo stylowa i do tego świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i zakup ubran przez internet jest spoko, ale czasem rozmiar nie rowny rozmiarowi, niestety tak dzis szyja : moim zdaniem lepiej sie zorganizowac i isc do sklepu i w przymierzalni przymierzyc, nie kupowac "kota w worku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tym sklepie Danvera to człowiek kota w worku nie kupuję gdyż szyją oni odzież pod wymiary klienta więc wystarczy dobrze zmierzyć się i nie ma problemu ponadto podczas zakupów drogą internetową zawsze towar można zwrócić bez podania przyczyny więc nie widzę nic złego w owych zakupach a w dodatku śmiem twierdzić iż w internecie jest większy wybór towaru niż w tradycyjnym sklepie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często kupuję przez Internet ze zwykłego braku czasu, najczęściej jest to jakiś sprzęt elektroniczny prezenty czy zabawki, szczególnie te dobrych marek np. chicco fisherprice, samsung, bo ceny są niższe często niż w stacjonarnych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje na allegro często nowe i uzywki. Fajne ciuchy mają też na stronie Top Secret i dobre promocje (ale raczej dla dorosłych) fajne mają też ze strony Hallens i z C&A. Na hallens przedmioty czasem maja opinie napisane przez ludzi odnośnie kroju fasonu czy rozmiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skusiłam się na zakupy w sklepie danvera który tak polecacie i faktycznie jakość rewelacyjna cena niska bardzo szybka wysyłka duży plus dla tego sklepu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaizona
90% ubrań kupuje przez net, wszystko zawsze lezy idealnie, 2x tylko jakosc nie za bardzo byla jak na swoja cenę, ale przy tylu zakupach to jest nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez bardzo duzo ubran kupuję przez net dla siebie i dziecka, glownie na allegro i stronach Reserved i Reporter Young(dla dziecka), bo u mnie w miescie wszystko jest z opóźnieniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ulubiony sklep internetowy to danvera :) Uwielbiam sukienki a tam mam ich pod dostatkiem ;) W tym sklepie kupuję znacznie taniej sukienki, no i nigdy nie ma problemu z rozmiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje ulubione to c&a, reserved, 51015 i allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zapraszam na www.miluszkowo.pl To dla najmłodszych jest :-) i blog jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, często korzystam z takich portali :) tylko ze u mnie niestety jest problem z rozmiarem , wacha się on pomiędzy 42 a 44, wogole jestem trochę zawiedziona,ze obecnie jest tak mało sklepów z odzieża dla puszytych:/ mam parę sprawdzonych m.in. w http://www.gaba-fashion.pl/ ,ale fajnie jakby tego typu sklepów było trochę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena321
Mam swój ulubiony sklep z kolekcją http://sugarfree.pl/. Na stronie podana jest dokładna instrukcja w jaki sposób brać i podawać wymiary. Dzięki temu nie zdarzyło się żebym musiała jakąś sukienkę poprawiać czy zwracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mi ktos polecic ubrania, ktore moge kupic przez internet i bede miala pewnosc, ze nie zniszcza sie po pierwszym praniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla siebie najczęściej kupuję w sklepach stacjonarnych, bo jednak wolę przymierzyć. Ale czasami zdarza mi się zamówić coś przez internet, ale nie na allegr. Raczej mango,h&m. A dla synka to przyznam szczerze, że tylko przez internet (ma 15 miesięcy). Przecież i tak nie pojadę z nim do sklepu, żeby mu przymierzać ubranka!! To byłaby głupota. Dla niego najczęściej kupuję na stronie www.prettykids.pl, albo w h&m, albo w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×