Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pieprz i sól minka

Zależy wam na modnym ubiorze waszych dzieci?

Polecane posty

Gość pieprz i sól minka

Takiego tematu chyba tu jeszcze nie ma. Ale ja postanowiłam wyrazić swoją opinię na ten temat. Mianowicie mi bardzo zależy na tym, aby moje dzieci wyglądały modnie. Uwielbiam kupować im bajeranckie, designerskie ubrania, a potem układać z nich zestawy. Naprawdę, to moje hobby (oczywiście nie jedyne). Kupuję w fajnych internetowych sklepach, ale w galeriach też bywam. Stać mnie na pełno ciuchów dla dzieci i wykorzystuję to, bo rajcuje mnie moda dziecięca. Oczywiście jeśli ktoś ma mało pieniędzy, też może ubierać dzieci fajnie, np. w pepco czy tesco. Ale ja lubię patrzeć jak w szkole, przedszkolu moje dziecko się wyróżnia i fajnie wygląda, bo naprawdę się staram przygotować modny look. Jasne, nie oceniam ludzi po ubiorze, liczy się dla mnie umysł i charakter, ale przecież to, że lubię, gdy moje dzieci fajnie wyglądają, nie znaczy, że jestem jakąś pustą lalą blondi... Kocham dzieci i w ogóle nie zajmuję się na codzień pracą z ubraniami, to tylko moje hobby. Chciałabym poznać waszą opinię na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też zwracam na to uwagę i lubię jak moje dzieci są ładnie, modnie ale wygodnie ubrane. choć tutaj pewnie usłyszysz ze jesteś pusta bo dziecku nie warto wiele kupować bo szkoda kasy bo zaraz wyrośnie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wrażenie, że był tu juz niemalże identyczny temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie na koniec wątku piszą kocham moje dziecko /dzieci co ma to wspolnego z twoim tematem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blues  cola
Były tu podobne tematy, gdy ktoś chciał rozpopularyzować swój blog - tyle gwoli odpowiedzi, bo poza tym fajne że założyłaś nowy temat. Cóż, czuję coś podobnego. Przede wszystkim uwielbiam kupować ubrania i dodatki dla mojej córki. W przeciwieństwie do kupowania dla siebie czy męża, co robię z obowiązku, zaopatrywanie dziecka w ładne rzeczy poprawia mi humor, w szczególności że córa potrafi się cieszyć i kapitalnie w tych rzeczach wygląda. Dostosowuję jednak strój do sytuacji żeby stylizacja miała sens, uczę też tego córkę (niby to oczywiste ale tyle dziewczynek przychodzi do przedszkola i do zerówki (córki grupa wiekowa) w sukienkach wizytowych bo tak chcą albo w wyścigu o wygląd rodzice się gubią, że warto nadmienić). No i nie lubię żeby córa się na co dzień wyróżniała, bo musiałabym to utrzymać i trochę mnie czyjaś uwaga krępuje. Jeśli więc dzieciaki i dorośli wypatrzą że moja córka ma dobrane detale i ciekawie, z sensem skomponowane ubrania, to dobrze, jeśli nie, to też dobrze, efekt i tak wyłapią, choćby nieświadomie. I tak: bazuję na rzeczach dobranych kolorem do karnacji córki (musiałam się kompletnie przestawić bo mi pasuje zupełnie co innego niż jej), odpowiednich stylem i wygodnych na co dzień, na dodatkach i schludnej fryzurze, też dopasowanej do twarzy. Wypatruję okazji cenowych, dlatego właśnie jesteśmy po większych zakupach bo teraz są kapitalne wyprzedaże a na dodatek córa akurat powyrastała z poprzedniego rozmiaru. Jednak u nas, ponieważ na co dzień potrzebne są rzeczy proste i wygodne, bo do szkoły, to przede wszystkim chodzi o bluzki, spodnie, legginsy, dobrane skarpety, bielizna, buty, gumki i spinki. Ale tu już można poszaleć. Uwielbiam bluzki koszulowe ale moja córa nienawidzi jeszcze i do szkoły byłyby niepraktyczne. Dodam że cały czas się uczę. Ja nie lubię przykładać uwagi do swojego stroju, zwracam uwagę tylko na styl i kolorystykę a już mama to mnie ubierała tak że pożal się boże (czasy głębokiej komuny i mama przejęta tym że ma być skromnie, czysto, bez koncentrowania dziecka na stroju) więc i z dzieciństwa nie mam wzorców. :D Ale córkę traktuję trochę jak laleczkę. I niech się uczy, bo będzie jak mama. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę,że to jest naturalne, że każda matka chce, żeby jej dziecko ładnie wyglądało.Ważne jest to, aby dzieciom tłumaczyć, że każdy może mieć swój styl, a moda nie jest najważniejsza. Ja dzieciom tłumaczę, żeby były tolerancyjne i przechwalały się swoimi nowymi ciuszkami. Nie każdy na to zwraca uwagę, bo ważne jest to czy jest czyste i wygodne.Pytacie swoich dzieci o to czy te ubranka im się podobają?Kupujecie razem z nimi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 2 corki 1...11 lat druga 9 miesiecy i porzadne ubrania kupuje tylko tej starszej. Nie ma dla mnie sensu wydawac kupe kasy na modne ciuchy dla malego dziecka. Kupuje uzywane na olx albo pepco lub na przecenach za szybko rosnie. Wole zainwestowac w ta starsza ktora chodzi do szkoly a na ubiorze mniejszej sie bede rozczulac jak podrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blues cola
Mnie też nie stać. Ale czasem posezonowo przecenione ubrania w sklepach sieciowych jak Smyk, Reserved, Terranova, Zara itp są tańsze niż byle co w hipermarketach, z kolei i w hipermarketach zdarzają się perełki, a już dobry lumpeks to nieraz kopalnia ubrań najlepszych gatunkowo i wyraźnie nie używanych. Czy kupuję z córką? Nie, musiałabym dać jej wybór a nie stać mnie na dowolność bo wyszukuję okazje. Poza tym ja mam w głowie czego córka potrzebuje i co jej pasuje do tego co mam, a 5-latka puści wodze wyobraźni. Czy pytam córkę czy rzeczy jej się podobają? Oczywiście. Na razie jeszcze dopiero po zakupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola 67
Mnie bardzo zależy żeby ubranka były dobrze uszyte i z porządnych materiałów no i nietoksyczne. Poza tym dziecku musi być wygodnie. Ostatnio kupiłam np w sklepie kolalik.pl. To polska marka. Ubranka mają bardzo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy mi na wyglądzie córki, ale staram się ją ubierać, a nie przebierać. :) To bardzo duża różnica, ogólnie kupuję dużo w sklepach jak pepco czy tesco, ale też w lepszych i nie mam problemu. Ostatnio odkryłam http://allinside.pl/, mają bardzo ładne, porządne ciuchy za grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blues  cola
A poradźcie mi coś! Wymyśliłam na jutro kapitalną stylizację dla córy. Można zaszaleć bo dzieci mają wyjście na przedstawienie. Odważę się zestawić tiulową, szarą spódniczkę i taką niezwykle uroczą koszulę flanelową w tonacji granatowo-różowo-szarej, do tego granatowe rajstopy w identycznym odcieniu co granat w koszuli. Tylko kompletnie nie wiem jak córę uczesać i jaką bluzkę pod spód jej dać. Macie jakieś wzory, widziałyście gdzieś podobne zestawienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi np zależy . Mam syna i zawsze coś modnego ma . najczęściej kupuje w reporterz e . i ciesze się ze stać mnie na ten sklep .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię Esprit. Nie znam polskich sklepów odzieżowych, z ciekawości weszłam na stronę tego wspomnianego tu reportera ale to nie nasz styl :). Fajne ciuchy dla dzieci mają Esprit, Zara, bardzo Charles Voegele ale najczęściej kupuję w sklepach internetowych które mają fajne wysoko markowe ubrania poprzeceniane o 70 % wtedy to już jest satysfakcja :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamikosa
ja ubieram moje dzieci po prostu w koloroweubrania. im się takie podobają i chętnie je noszą. przypadły im do gustu ubrania od kolalik.pl , a są dobrej jakości więc mi też pasują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niespecjalnie, córka się lubi ładnie ubrac, toteż jak upoluje okazje na ebay to kupuję pakiet fajnych ciuchów i ma i nosi, ale nie przykładam do tego wielkiej wagi i nie chce, żeby dzieci przykładaly - mają się po prostu umiec dobrze i wygodnie ubrać, bez wielogodzinnego sterczenia przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez Lubie ubrać moje dzieci nawet ma głupi plac zabaw nie nosi szmat .Lubie porządne buty dobre jakościowo ubrania dobre sprzęty Ale siebie zdecydowanie wolę ubierać siebie niż synów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakamiial
ja tam kupuję ubrania mojemu synkowi przez internet na KOlalik.pl. jakość jest na prawdę dobra, a cenowo wygląda tolepiej niż w sieciówkach. A wiadomo jak dzieci szybko wyrastają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agisa
ja kupuję tak , żeby nie było za drogo bo waidomo jak szybko wyrastają dzieciaki :( ale nie kupuję w lumpeksach, staram się szukać nowych ubrań. a w internecie można znaleźć na prawdę fajne oferty. polecam http://www.kolalik.pl/index.php?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym kolaliku drogo jak pies!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na tytułowe tak ale życie codzienne lubi sie żądzić swoimi praktycznymi prawami, czyli np. czasem ubiorę ciuch który średnio pasuje z dołem bo to co pasuje to akurat leży w praniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj spamerze z tym kolalikien nie widzicie że to reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MironAK
hej, mi nie zalezy. Jedynie na tym zeby ubrania byly wygodne. Naprawde nie przykladam do tego uwagi mimo ze mam pieniadze i stac mnie. Chyba dlatego ze dla mojej matki to bylo zawsze strasznie wazne i wiecznie mnie stroila i porownywala z kolezankami. NIenawidze zakupow. Moje zakupy dla dzieci koncza sie w jednym sklepie i kupuje im od razu to samo na nastepny rozmiar albo nawet dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też przykładam do tego wagę lubię dobierać im garderobę, podobają mi się dzieci modnie ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia US
Przyznam, że zależy mi, żeby moje dziecko było fajnie ubrane - sama uwielbiam dobrze wyglądać. Póki co jestem jeszcze w ciąży ale wiem, że nie zamierzamy z mężem wydawać majątku na dziecięce ubranka, które czasem założy pare razy, bo wyrośnie. Ogladam używane ubranka na takim forum w naszej miejscowości, np. za $25 sprzedają komplety 30-40 sztuk ubranek - śliczne, kolorowe itp. Wiem, że takie bedę kupowała. Nie, że nas nie stać. Po prostu gdy np. jeszcze w polsce kupowałam kurtkę za 500zł wiedziałam, że posłuzy mi conajmniej parę lat ( mam ją 2 lata, mam dużo kurtek więc czesto zmieniam i czesto słysze komplementy, mimo, że nie jest nowiutka) To lubie. Lubie płacić za jakoś, np butów, kurtek, torebek, to są rzeczy bardziej uniwersalne. Za zwyklła bluzkę bym tyle nie zapłaciła. Dlatego właśnie nie bede absolutnie kupowała dziecku nowych no i też drogich rzeczy ( w porownaniu np. z tymi pakami używanych) skoro zaraz z nich wyrośnie. Wole w to miejsce kupić coś innego, lub wydać te pieniądze na kino czy basen. Jak dziecko będzie starsze i samo zacznie zwracać uwagę na swój wygląd - ok - nie będę żałowała na buty czy kurtki mimo iż wiem, że wtedy nadal będzie rosło :) Oczywiście wiem też, że bede starannie szukała ubranek, zeby podobaly mi sie jak najbardziej ale nowych nie planuje kupowac. No moze wyjątkiem niech będzie body moro, które widziałam w sklepie niedaleko ;) Oczywiście rozumiem też mamy które stać i chcą wydawać na to pieniądze. Świetnie :) Każdy niech będzie zadowolony, ja wole wydać na coś innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karache
Ja staram się szukać okazji bo wiadomo dzieci szybko wyrastają z ubrań. ostatnio znalazłam ładne i w dobrej cenie ubrania tutaj : Kolalik.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadajcie z tym kolalikiem!!! Nie macie gdzie sie reklamowac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolalik ,allinside i takie tam srutu tutu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha dziecko to jeszcze 13-14-15 ...znam takie matki ktore pękały z dumy że takie córy są modne na topie i fashion .. Najlepsze były gołe brzuchy i kolczyki w pępku jako strój szkolny plus tapeta nakładana przez poł godziny co rano.. To ostatnie jest i dziś Potem /dziś te legginy a la cienkie rajstopy z gołą d** na wierzchu .Farbowane ordynarnie włosy itp ... kolczyki teraz w nosie .ale "modna jest " i koniec dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×