Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapalenie oskrzeli u niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

jak przebiegało u waszych dzieci, w szczegolnosci niemowlat? byla goraczka, jak sobie i dziecko radziło, co dostawało? bede wdzieczna za kazde info. mała ma 7 msc i wczoraj okazało sie ze ma oskrzela zawalone, mamy antybiotyk i w pt do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ty wczoraj pisalas o kaszlu??? u nie zapalenie oskrzeli przeszlo w zapalenie pluc neistety to zalezy czy jest bakteryjne czy wirusowe, najpierw bral anybiotyk zinnat , nie pomogl, potem zastrzyki tez niepomogly i pozostal szpital

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie miała objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, dzisiaj pierwsze od dawna pisze na kafe, musiał ktos podobnie miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadnych procz lekkiego kaszlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_pani prezes
A czym ją karmisz, bo jak mm to ma uczulenie na mleko krowie i stąd zapalenie oskrzeli, wiem co mówię, bo moja od tego właśnie chorowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ktoras mama pisala ze dziecko ma lekki kaszel i idzei dzis do lekarza, wiec pomyslalm ze moze to ty, u mnie tez zaczelo sie od lekkiego kaszlu a przy tej chorobie nie ma goraczki, obserwuj corke jak nie bedziesz widzila poprawy to nie czekaj do piatku na kontrole, idz wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek miał jakies 9 m-cy jak przechodził zapalenie oskrzeli . Mokry kaszel, wymioty, podwyższona temperatura. Oczywiscie antybiotyk...Oklepywałam i inhalowałam solą fizjologiczną żeby szybciej pozbył się wydzieliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym ją karmisz, bo jak mm to ma uczulenie na mleko krowie i stąd zapalenie oskrzeli, wiem co mówię, bo moja od tego właśnie chorowała. ////// porąbało cię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby ma skaze bialkowa i je mleko sojowe, dzisiaj juz jest lepiej, temp dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn pierwsze zap oskrzeli mial w wieku 3 m ale on mial z dusznoscia potem w wieku 8m a potem 2 razy zap. Pluc. Stwierdzono mu astme oskrzelowa i leczony byl gownie nebulizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miała rok jak złapał zapalenie oskrzeli. Miał potworny kaszel, gorączkę i katar. Teraz ma ponad 3 lata i niedawno przechodził obustronne zapalenie płuc i oskrzeli. Może gdyby dwóch lekarzy szybciej postawili diagnozę to choroba nie posunęłaby sie tak daleko. Przy płucach miał duszacy kaszel, gęsty bakteryjny katar, ropę w oczach i wysoką gorączkę. W obydwóch przypadkach przeszło po tygodniu. Ważne żeby twoje dziecko nie miało duszności, obserwuj,a jak nie będzie poprawy idź do lekarza bo moze będzie trzeba podać inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za wypowiedzi - mala na szczesnie nie ma zdnych dusznosci, wydaje mi sie ze nawet jak na zapalenie oskrzeli to malo kaszle (gdybam tylko bo nie miałam nigdy doczynienia z ta choroba) tylko wtedy jak mocno słychac ze jej charczy, to wtedy odkaszluje. Fajnie by było jakby choc w 2 tyg sie zamkneła sprawa, tydz nie napewno bo za nic nie je mi tego antybiotyku, wymiotuje i pluje nim daalej jak widzi, nawet jak po nocy dałam i nie miała w zolądku zadnego jedzenia (jadła ok 21 poprezdniego dnia) to mi tyle sliny naprodukowała i jakby kwasów...masakrka. fakt, jest on paskudny, ale musi zazywac. Nie wiem, chyba jak pojdziemy nastepny raz do lekarza tozapytam czy jest moze taka opcja jak podanie leku w zastrzyku, orientujecie sie moze? bardziej bolesne ale przynajmniej zadziałałoby bo prawidłowa dawka by byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka788
Pamiętaj, że w razie wątpliwości możesz jeszcze zadać pytanie Pani doktor na stronie hartujmisie.pl Mi wiele razy życzliwie doradziła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działamy ostatnio w domu regularnie z inhalatorem Alergia Stop. Akurat nam się dzieciaki rozchorowały a inhalacja jest dużo bezpieczniejsza niż normalne podawanie leków co może mieć różne skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdapietka
Doradzić mogę ten sam aparat co sama używam tj. Alergia Stop, szybki ale też przy okazji dokładny aerozol jest dobrze przetworzony, lek ma szansę dostać się głębiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabax
Dobrze inhaluje w tym sensie, że cicho i dokładnie nasz Simple, aerozol jest tak wyprodukowany żeby lek doszedł na dół a nie tylko górne drogi spenetrował. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My szukalismy bardziej mobilnego inhalatora bo często jezdzimy i takim lekkim mniejszym jest Simple, warto sobie przejrzec w sieci są opisy i fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrą małą cząstkę leku ma Simple, chodzi o to, że im mniejszy lek tym swobodniej doleci w głąb dróg, większy by się po prostu w tych węższych kanalikach nie zmieścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inhalator zamawiałam niedawno i padło na Simple, trochę w ciemno wybierałam model ale myślę że szczęśliwie trafiłam, jest nieduży, przez to poręczny, inhalacja trwa krótko i czuć efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×