Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WAŻNE PYTANIE

Zapomniana tabletka, przyjeta po 10 godz - czy mogę być w ciąży?

Polecane posty

Gość WAŻNE PYTANIE

Zapomniałam wziąc tabletkę (druga z opakowania) wzięłam ją dopiero po ok. 10 godz., mam obawy, czy przypadkiem nie obniża to działania anty. teoretycznie pisze w ulotkach, że do 12 godz. nic mi nie grozi. ale już trzeci dzień mam zgagę (która przydarza mi się bardzo rzadko, nie wiem czy to może byc objaw ciąży). Pozostałe tabletki przyjęłam pilnując odstępu 24 godzinnego. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia tego typu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś nie wzięłam wcale
mało tego, "doliczyłam" się tego faktu dopiero pod koniec opakowania. nawet nie potrafiłam powiedzieć, która tabletka mi umknęła w ciąży z tego powodu nie byłam jest mało prawdopodobne, że z powodu tej pomylki mogłabyś zajśc w ciążę niemalże od razu po okresie może lepiej dodatkowo się zabezpiecz w ciagu tego cyklu a bedziesz spać spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na 9999999999999999
nie jesteś w ciąż. nie ma się co martwić, i dodatkowe zabezpieczenie tez nie jest potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli tego nie wiesz
to powiem ci, ze w ciaze zachodzi sie z innego powodu, niz łykanie badz nie lykanie tabletek o wyznaczonej porze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takamalai
nie ma najmniejszej wątpliwosci ze mozesz byc w ciazy co wiecej, ze wzgl na zmylke w ilosci dostarczanych hormonow mozesz spokojnie byc w ciązy blizniaczej, trojaczej lub bardziej mnogiej bo przy dobrej plodnosci jajniczki wykazują nadpracowitosc i wiecej pecherzykow owuluje ale to nic masz klopot z glowy przy jednym balaganie a za 3 lata jak pomaszeruja do przedszkola to bedziesz miala chwile dla siebie i znowu mozna szalec to dobre rozwiazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×