Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anna Katarzyna

Zapraszam mamy których dzieci mają różnych ojców

Polecane posty

Gość Anna Katarzyna

Czy są tu takie? Chętnie porozmawiałabym z innymi takimi mamami jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
'Różnych ojców'? To się nazywa PATOLOGIA :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedac u kolezanki poznalam jej tesciowa,ktora wpadla bez zapowiedzi zobaczyc swoja wnuczke (5 miesiecy).Przyniosla malej jakies zabawki,ubranka.sloiczki i calowala ,tulila i gr******.z rogu pokoju przygladala sie temu druga corka mojej kolezanki(4 latka) ,ktora ma ze swoim bylym mezem.Mala stala z opuszczona glowa i widac bylo,ze jej przykro,bo kolezanki tesciowa nawet sie z Nia nie przywitala.Kolezanka mi pozniej powiedziala,ze tak jest za kazdym razem i nie bardzo wie jak ma reagowac,bo przeciez nie moze prosic swojej tesciowej,zeby tez cos dla tej drugiej przyniosla skoro nie jest jej wnuczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie niestety też to patologia , jak dzieci tylko z jednym ojcem ,nie ułożyło się z ojcem dzieci ,mężem trudno ale jak nowy partner będzie to dzieci zero bo potem znowu zostanie sie z dzieckiem kolejnego faceta i co następnego szukać i kolejne dzieci rodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 dzieci i też każde z innym ojcem i nie uważam zeby to byla patologia, w życiu mi się nie ułożyło, tak czasem jest, ale moje dzieci nie są niczemu winne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tannoy
nie żadna patologia tylko inwestowanie w różne geny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja będę Twym aniołem
Nie można nikogo oceniać pod tym kontem. Czasami się w życiu nie układa i tyle. Moja mama miała nas 4. Dwoje z jednym i dwoje z drugim. Pierwszy mąż ją zostawił i co kur.. jest z tego powodu? A drugim mężem żyję do teraz już 27 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieci 2 ojców ok bo mozna się rozwieźć...ale 3 różnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 roznych ojcow? to chyba jakaś dyskotekowa puszczalska musi byc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej koleżanki syn zginął w Afganistanie zostawił żonę i malutkiego syna. Synowa wyszła drugi raz za mąż za kolegę męża. Mają drugiego chłopca. Obu chłopców traktuje jednakowo. A oni mówią do niej babciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa dwóch synów z różnymi facetami i z żadnym z nich nie jest. Mój mąż od około 16 roku życia zaczął się stawiać i mógł iśc bez zgody matki do ojca, bo wcześniej mu zabraniała. A jego brat, który ma 10 lat nawet swojego taty na oczy nie widział. Heh a znam matke, która jest samotna i ma 4 dzieci każde z innym facetem :P To dopiero patologia. Rozumiem, że życie może się komuś nie ułożyć, ale jednak coś nie tak jest z tymi ludźmi skoro rodziny nie potrafią utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wy mało wiecie o życie,zakichane świętoszki ja mam dzieci z 2 facetami a teraz w ciązy z 3 takie zycie patologia nie jestem;) jak można kogos oceniać na takeij podstawie? OTO POLSKA WŁAŚNIE ZAKŁĄMANY KRAJ PEŁEN DEWOTEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja sąsiadka ma 5 dzieci, każde ma innego tatusia. Dziewczyna ma 32 lat. Najstarszy 16 najmłodszy w wózku. Związała się z facetem którego żona zostawiła i ma 3 dzieci. On nie lubi jej dzieci ona jego Najmłodsze jest wspólne. Tatusiowie jak mają przepustki z więzienia to odwiedzają dzieci, a one już nie wiedzą czyj ojciec jest którego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja poznałam niemkę która ma 3 dzieci każde z innym ojcem i każde innej rasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak one tak wpadają z różnymi facetami to niech dokonują aborcji i nauczą się korzystać z antykoncepcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale wy mało wiecie o życie,zakichane świętoszki ja mam dzieci z 2 facetami a teraz w ciązy z 3 takie zycie patologia nie jestemoczko.gif jak można kogos oceniać na takeij podstawie? OTO POLSKA WŁAŚNIE ZAKŁĄMANY KRAJ PEŁEN DEWOTEK" Naprawdę biedne te twoje dzieci .Kazde ma innego ojca fujjj Musisz z każdym nowo zapoznanym facetem robić sobie dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda, że Ciebie mama nie zaborcjowała gościu z 20:08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idzie rok 2014, drony lataja, ludzie pol ciala przeszczepiaja a te sie nie nauczyly zasad antykoncepcji...W sredniowieczu juz potrafili sobie zrobic gumke z jelita owczego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak te dzieci musza się czuć jak każde ma innego ojca? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dzieci na pewno czują się jak śmieci, każde od innego faceta nie mają normalnej rodziny, a matka już puszcza się z następnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta od trojki - no rzeczywiscie powod do dumy ze z kazdych *****czem dziaciaka sobie robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sie nie ulozy z 3 facetem z ktorym ma sie dziecko to co 4 i kolejne dziecko i tak dalej ,jezu jak te dzieci muszą sie z***biscie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate Winslet niedawno urodziła trzecie dziecko, trzeciego partnera i nikt jej nie mówi, że jest patologią, bo ma kasę. Heidi Klum jest w ciąży z trzecim mężczyzną. Jej też nikt patologii nie wytyka. Dajcie spokój różnie się może w życiu ułożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie rozumiem 3 z trzema tatusiami nie wolno 5 z jednym nie wolno kafeczki rozluźnijcie majteczki bo spinacie się za mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morrigna - i co uważasz ze to jest normalne zeby kazde dziecko mialo innego tatusia ? Przychodzi np dzień dziecka i do każdego dziecka przyjeżdża inny tata . Przecież to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chore to jest jak matka zabiła dziecko, jak dziecko chodzi brudne, głodne. Chore to jest wtedy gdy ktoś ocenia ludzi nie znając ich sytuacji. Posiadanie każdego dziecka nie jest normą, ale nie jest też jakimś zboczeniem bez przesady. Sama w rodzinie mam taką osobę. Jej pierwszy mąż zmarł, z drugim się rozwiodła, no a z trzecim jest od 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 2 córeczki z 1szego malzenstwa. Wyszlam ponownie za mąż. Za 3 m-ce rodzi nam się coreczka. Mysle, ze wpisy,ktore poczynily panie określające podwojne malzenstwa jako patologia to osoby które nie wiedzą co to POKORA. Nie oceniajcie innych takimi prymitywnymi kategoriami. Jestem n-lka, wzorową pania domu i jako matka nie odbiegam miloscia i zaangażowaniem od innych, tych z tzw. waszym zdaniem normalnych rodzin! Skąd możecie przeiwdziec ze Wasz mąz nie okaże się draniem ?Skąd wiecie co was czeka, co czeka wasze corki?Tez będziecie tak ferować wyrokami jeżeli okaze się ze wasza corka się rozwodzi, zakłada potem nową rodzinę???Mój mąz okazal się hazardzista przyszlosc dla dzieci i dla mnie ryzoswala się fatalnie gdybym z nim została. moje obecne malzenstwo tez nie jest idealne, bo tak samo jak wy ze swoimi męzami tak i ja mam upadki i wzloty, klocimy się i kochamy. Dzieci mają dom,widzą jaka jest sytuacja,rozumieją ja i akceptują. Nie miałam zamiaru zyc w celibacie i samotności do końca zycia BO SIĘ ROZWIODŁAM!!!Dzieci za 15 lat pojada na studia, zajma się tylko swoim zżyciem i ja zostałabym sama jak palec na starość.A ja chcę zebysmy wszyscy byli szczescliwi, nie tylko dzieci,ale ja tez.Żyjemy zwyczajnie, jesteśmy zwyczajnymi ludzmi. Kocham moje dzieci, są dla mnie niezmiernie ważne, zresztą tak jak dla każdej normalnej matki. POKORA- nauczcie się tego słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mam zamiaru się z kims łączyc lub nie, bo uważam naszą rodzine za taką sama jak inne, które tworzą ludzie wokoło! Oburzacie się tu na określenia karmienia piersią 2 czy 3 latka jako patologia-tez się z tym nie zgadzam.Ale mogę zalozyc się ze niektóre te same mamusie piszą tu te bzdury w rodzaju nazywania zakładania 2 raz rodziny patologią. Pilnujcie dziewczyny mężów, nie znacie dnia ani godziny jak być może weźmiecie udział w dyskusji o temacie tego topicu ALE NIE JAKO ATAKUJĄCE ALE ATAKOWANE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana dhm
i co na święta będzie siedzieć jedna mamusia z wianuszkiem tatusiów i dzieci ustawionych każde przy swoim ojcu? patologia to mało powiedziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×