Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama bez imienia

Zaraz rodzę, a nadal nie mamy imienia dla córki. KOMPLETNIE ŻADNEGO! Pomocyyyyy

Polecane posty

Gość Mama bez imienia

Jak mają na imię Wasze córeczki lub jak będą miały te w planach?! Nie możemy z mężem dojść do kompromisu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Mam córkę Arianę, i mimo, że niespotykane, każdy robi wooow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariana jak dla cygana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wooow to chyba robią z szoku ze dałaś takie głupie imie, kto wymyśla takia durnowata modę na takie imiona, Ariana dla mnie okropieństwo , ale piszę to co myslę nie moja sprawa kazdy daje jakie mus sie podoba -kiedyś podobały mie sie MAJE, JULKI, EMILKI, NATALKI, DZIŚ GDYBYM MIAŁA CÓRKĘ TO PODOBA MI SIE TAK --Karina, Matylda, Klara, Łucja ,Aniela -ale mam 3 synów i juz na tym koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariana, dżesika i samanta - jezeli jestes z nizin spolecznych, a jezeli wyzsza klasa to kasia, agnieszka, urszula, weronika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem takie bardziej nowoczesne imiona są lepsze niż te "Stare" ponieważ czymś na pewno będzie się wyróżniać a imię zostaje na długo Ariana jak najbardziej ślicznie ,tak brzmi jak by skrót od Adrianny ,albo mi się osobiście bardzo Blanka podoba albo Liana ,chyba że ktoś chce nazwać swoją córkę Zuzia co połowę dziewczynek w klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia Malwina Leila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastijka - moja córka tez ma Ariana :), ma 2 miesiace, chyba imię coraz 'popularniejsze' się robi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje od lat ulubione i niespotykane to Bogna, nie ma zdrobień i git. Podoba mi się jeszcze Łucja, Klara, Karina, Matylda, Dominika, Estera, Elena. Ostatnio spotkałam dziewczynę o pięknym imieniu Idalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariana to z jakieś telenoweli jak kiedyś Izaura? Ale wydziwiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma na imię Dominika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, Kinga, Ewa, Julita, Ania, Kornelia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka Diana Emma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalena ewentualnie Karolina (Karolcia), Kamila, Hanna, Kinga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie powinno byc po 1 pasujace do nazwiska....zawsze sie nabijalam z Jessiki itp....ostatnio poznalam jedna Jessike....nie ma nic glupszego o imion obco brzmiacych.....moze glubsze jest dziaranie sobie na rekach imion dzieci czy faceta....i oprócz kretynskiego imienia dla dziecka w stylu Brajan,mozna miec jeszcze wytatuowane Brajan na przedramieniu...no to jest szczetem głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastijka95
Ale k******** na ch u j komentujecie imie mojej corki? I co to za segregacja ludzi wzgledem imion dzieci? Jestescie tak zacofani ze brak slow, co ja tu k******** jeszcze robie? Wy ********lam stad, juz mnie tu nie zobaczycie, kr e ty nki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos wczesniej napisal imie musi pasowac.do nazwiska... mi podoba sie: Jasmin, Selin und Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królowa Polski
Ja zauważyłam, że imiona jednak nadają pewne cechy, to nie ściema. Ostatnio podoba mi się Sylwia - w mojej pracy jedna zaszła wysoko, druga ma dobre wyniki, ponadto z zachowania wydają się być takie, że nie dadzą sobie wejść na głowę. Poza tym to ładne imię. Poczytajcie znaczenie imion. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martynka, Kornelia, Aleksandra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wściekaj się z klasą nastijko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastijka ....piękny sympatyczny nik ale ...ale to słownictwo twoje Nastujko to koszmar zupełnie nie pasujący do nika i do kobiety mającej dziecko o tak miłym brzmieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tia. Znam dwie Sylwie i dwie są gospodyniami domowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Natalie, a druga miala byc Alicja, ale bedzie chlopak.. dla chlopca tez nie wiem.. maz chce Roberta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice też mieli ten problem i ....podpowiedziałam, żeby dali siostrze takie imię jakie po drodze do urzędu usłyszą ;-) dopiero przy wejściu do urzędu ktoś zawołam dziewczynę do tej pory wołano tylko męskie imiona, wiec mieli też trochę adrenaliny....siostra z imienia zadowolona:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×