Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może ktoś się zna....

Zarobki w Poznaniu - czy ktos się orientuje?

Polecane posty

Gość może ktoś się zna....

Niedługo będę szukać pracy w Poznaniu jako księgowa i chciałabym się zorientoiwać mniej więcej jakich wynagrodzen mogę się spodziewać w działach księgowych. Nie chciałabym wyskoczyć z jakimiś nierealnymi zarobkami, albo zbyt niskimi ;) Będę wdzięczna za wszelkie podpowiedzi. Mam kilkuletnie doświadczenie. ps. wiem, że temat nie pasuje do działu, ale może są tu jakieś pracujące mamy zorientowane w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgmyjkkll
to zależy od firmy, w jednej Ci dadzą 1500 a w innej 6 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcęścia....
życzę- raczej bez ZNAJOMOŚCI trudno tu o pracę taką, jaką oczekujesz. A co dopiero o zarobki :P Ja od roku poszukuję pracy i...NIC!!! 1 1 Poszukuję pracy ukończne 1/ UAM 2/ Uniwersytet Ekonomiczny-obrót nieruchomościami+ certyfikat pośrenika obrotu nieruchomościami- roczna pratyka w Wielkopolskim Biurze Nieruchomości. Czy ktoś mnie zatrudni?????????😭 1 1 Taka jest RZECZYWISTOŚĆ poznańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś się zna....
naprawdę taka kicha jest? wydawało mi się, że Poznań ma się dobrze z pracą. To może lepiej od razu uderzać na stolycę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balzaczka
W Poznaniu jest fatalnie, chyba tak jak w całej Polsce. Znam kogoś, kto z tytułem dr, doświadczeniem, językiem musiał przez rok pracować jako telemarketer, a teraz dalej szuka pracy. Niestety bez znajomości jesteś nikim- taka szara Polska rzeczywistość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO cóż:(
Warszawka-wynajęcie mieszkania to majątek-to pewnik! Z pracą pewnie, tak, jak wszędzie. "szczęścia ...." ciekawe czy ktoś odpowie na twoją ofertę zatrudnienia:) Masz rację- to poznańska RZECZYWISTOŚĆ.! Ja też po studiach a teraz uchwyciłem P.Boga za nogi bo zatrudnili mnie w firmie sprzątającej, jako robotnik, oczywiście na "umowę śmieciową" !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szcęścia...
Byłem na WIELU "castingach":P 😭 - przechodziłem wszystkie etapy:) a w ostatnim..... dostawał się ten, kto MIAŁ się dostać!!! Tak- oczekuję TU na oferty!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra praca....
w Poznaniu??? Bez znajomości-ZAPOMNIJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek Niekapek
Ja jako ksiegowa w Łodzi 4200 netto. A łodx bidna jak NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może ktoś się zna....
ale główna? bo mi chodzi bardziej o starszą ksiegową. kilka lat temu w Warszawie miałam ponad 2300 netto jako początkująca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubek Niekapek
Nie ja jestem jedna z 5 księgowych. Nie głowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Poznaniu zarobki masakra, niby duże miasto a płace jak w pipidówie Poznaniacy to Cwaniacy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ksiegowa - kiepsko jest płatna. w kontrolingu juz nieco lepiej - 5 brutto ok (w duzej korporacji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w księgowości w Poznaniu 2,5 plus premia, a jestem dopiero po studiach. Prace znalazłam sama, przyjechałam tutaj na studia, także nie miałam żadnych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w innej branży, ale wydaje mi się, ze zarobki w Poznaniu nie są takie złe. Mam porównanie z Warszawą, bo stąd pochodzę i zarobki są zbliżone, chociaż wydaje mi się, że na życie idzie mniej pieniędzy. W Poznaniu bezrobocie jest bardzo małe, więc mysle ze warto próbować. Może ten artykuł wam pomoże http://praca-wielkopolskie.pl/rynek-pracy-w-poznaniu/#comment-2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×