Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość jjnb

Żarówki led

Polecane posty

Gość gość jjnb

Chciałabym wymienić żarówki na ledowe i zastanawia mnie czy któraś z Was ma ledy u siebie i czy zużycie prądu jest rzeczywiście mniejsze po tej wymianie? Jak to wpłynęło na wasze rachunki? Żarówki są dość drogie a my mamy sporo halogenow wiec jest to dość kosztowna inwestycja i zastanawiam sie czy faktycznie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O roznicy w rachunkach ci nie powiem bo noe zwrocilam na to uwagi. Ale widzę różnice w częstotliwości wymiany zarowek. Mialam halogeny w przedpokóju i łazience. Przy czym w przedpokoju światlo pali sie ciągle. Jeszcze nie musialam wymieniac ledow a w tym czasie halogeny wymienilabym normalnie dwa razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymieniłam w całym mieszkaniu i rachunki są niższe o ok. 30zł. Po kilku miesiącach inwestycja się zwraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość jjnb
My halogeny mamy 5,5 roku i dopiero teraz wypaliły sie 3 . Wiec wydaje mi sie ze nie duzo. Zapalane są często ale nie ciagle i tak natknęłam sie na te ledy, ze może skoro juz kupować nowe to właśnie ledowe tylko ze cena jest wysoka w porównaniu ze zwykła żarówka, czytałam ze są bardzo energooszczędne i ciekawi mnie jak to sie przekłada na rachunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUJEK ZENEK
ja również posiadam jedną żarówkę led i mam niższy rachunek za prąd polecam kupić dobrą firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam od pół roku założone w domu żarówki LED i faktycznie zmniejszyły się u mnie opłaty za prąd. Dodatkowo żarówki LED świeca dłużej przez to mam dodatkowa oszczędność że nie muszę ich wymieniać co dwa miesiące. Dobre, markowe i niedrogie żarówki kupiłam w sklepie http://el12.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam zamiar powymieniać swoje żarówki na led. Mojej znajomej rachunki zmniejszyły się o 50zl. Przekonało mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupiłam Ledy w sklepie internetowym https://www.24sklep.pl/ po atrakcyjnych cenach, wymieniłam w całym mieszkaniu stare żarówki na ledowe i mam niższe opłaty za energię elektryczną. Takie żarówki faktycznie są oszczędne, ładnie świecą i zużywają mniej energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żarówki led kupione u http://ezarowki.pl/ wymieniałem je stopniowo w każdym pomieszczeniu tak by przyzywczaić sie swiatał i zobaczyć jakie będą skurki wymiany. Oczywiście z czasem pojawiły się oszczędności w rachunkach, całkiem zauważalne dlatego serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i naprawde są o wiele niższe rachunki, ale widac do dopiero po jakies 2 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie kłamie mówiąc Ci ze są znacznie roznice w rachunkach za prad, bo to jest prawda. U mnie tez zauważyłam mniejsze koszty. Jakis czas temu firma www.przemyslowelampyled.pl przygotowałam mi specjalny projekt oświetlenia i pozniej zamontowali mi ledowe oświetlenie i sprawdza się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie w domu. Wymieniłam wszystkie i faktycznie różnica w rachunkach jest spora, zwłaszcza jeśli policzymy np. w skali roku. Żarówki kupowałam w www.karel2.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też bardzo lubie światło ledowe. Nie jest za mocne a wystarcza w zupełności do rozświetlenia pomieszczeń. Dodatkowo niedawno kupiłam kilka lamp z www.aurorats.pl i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antilla
a to zależy jakie żarówki kupisz, ja mam ledy activejeta o naturalnej barwie światła i oświetlenie w mieszkaniu jest bardzo przyjemne. To już nie jest tak, że ledy dają zimne światło te czasu już dawno minęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż zamawiał z www.mlamp.pl i oboje jesteśmy zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×