Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmożeskazany

Zastanawiam się czy nie pójdę do więzienia

Polecane posty

Gość gośćmożeskazany

temat zakładam tutaj, bo sama jestem matką. Nie mieszkam w Polsce i raz lecąc z Polski miałam za dużo alkoholu:P Dostałam karę i mogę ja zapłacić albo na jeden dzień iść do więzienia:P I tu się zastanawiam, bo stać mnie by karę zapłacić, ale w sumie odsiedzenie wyroku to byłaby jakaś przygoda:D Mąż się śmieje, że jak chcę to mogę iść, a ja nie wiem. Z jednej strony z chęcią poszłabym z czystej ciekawości, bo to tylko jeden dzień, ale z drugiej trochę obciach nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak cie więźniarki zgwałcą to inaczej będziesz kwiczec..... W życiu bym nie poszła nawet na pół dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
haha:D więźniarki mnie zgwałcą:D no wątpię, bo raczej nie zamkną mnie w takim więzieniu z kobietami, które mają wyroki po kilka lat:P Po prostu poszłabym na jeden dzień, czyli odpracowałabym 8 godzin, wróciła do celi na noc i do domku:) A dlaczego prostaczka? bo jestem ciekawa jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszlabym siedziec na jeden dzien, tak jak mowisz z kryminalistkami cie nie zamkna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az sie zdziwisz , moja znajoma za dług siedziała w celi z babka , kóra dzieci w beczkach od kapusty kisiła , j******a jestes .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgwałcą Cię butelką. ale jak rodziłaś to chyba nie robią takie doświadczenia na Tobie wrażenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
ja nie wiem gdzie twoja znajoma siedziała:D ale tutaj gdzie mieszkam to za takie drobne przewinienia zamykają z kobietami, które tez mają do odsiedzenia kilka dni, a nie lata. P.S nie rodziłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszukują , rozbierasz sie do naga , sprawdzaja CZY NIE MASZ NARKOTYKÓW , i siedzisz , kibel w celi na widoku , do żarcia pluja , huj wie co jeszcze ,pasuje Ci to ???, i jeszcze nasrane w papierach, bo siedziałas , nie ważne czy 25 lat czy pół dnia . Ile ty masz lat dziewczyno, co tymyslisz , ze catering zamówisz sobie i z dziewczynami bedziesz grała w karty a wieczorem jaccuzi i winko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze catering zamówisz sobie i z dziewczynami bedziesz grała w karty a wieczorem jaccuzi i winko ??? x jak dalej bedziemy wybierać socjalistów do władzy to więźniowie będą mieli lepiej od przeciętnego Polaka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość możeskazany , akurat była tylko 2 tygodnie , za długi . Dasz sobie ręke uciąć , że akurat bedziesz siedzieć z dziewczynami które maja kilka dni odsiadki??? Az sie zdziwisz , no ale rób jak chcesz, bedziesz miała doświadczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
ale ty siedziałaś w więzieniu? w kraju, w którym mieszkam więzienia są bardzo dobre, najlepsze warunki w europie także nie przesadzaj. Kiedyś pomagałam pewnej osobie, która siedziała tutaj to mówiła, ze było świetnie, a jedzenie akurat dobre. Tyle, ze to był facet:P Mi chodzi tylko o doświadczenie nowe. Co do papierów to będę miała i tak napisane, że próbowałam przemycić alkohol:D to za jakiś tam czas znika, a to czy zapłacę karę czy odsiedzę 24h to nikt w papierach pisał nie będzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
dam sobie rękę uciąć, bo tutaj takie są zasady:O Pisałam, że to nie Polska, tu przestrzegają takich rzeczy. Jeśli bym z kimś siedziała to co najwyżej z prostytuką czy złodziejką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do brokeninside87 : Masz racje , ale i tak za żadne skarby nie poszłabym tam nawet na jeden dzień , jak autorke zgwałca albo podrzuca narkotyki , to ktoś dostanie 2 latka do wyroku a ja udupią, no ale nie zazdroszcze doświadczeń .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idz , co sie głupio pytasz na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz,ze jesteś matka dlatego w tym dziale zamieszczasz swój temat.A później piszesz,ze nie rodzilas.A cc to też poród.chyba,ze masz dzieci adoptowane,bądź z męża/partnera poprzedniego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
wy naprawdę myslicie, że to takie typowe więzienie jak z filmów?:D nie rozśmieszajcie mnie:P to bardziej jak areszt tyle, ze wychodzisz do pracy, w moim przypadku na jeden dzień tylko. Chyba jednak dowiem się co i jak i poproszę o termin:) raz sie żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie,prostytutka czy złodziejka to elita...naprawdę masz nierówno pod sufitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
ale to nie ma znaczenia czy mam dzieci adoptowane czy nie. To nie jest jakaś istotna informacja w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba ty sie filmów naoglądałas , nie zapomnij napisac jak było ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się filmów nie naoglądałam, za to oglądałam tutejsze więzienia w przeciwieństwie do was, więc wybacz, ale wiem lepiej jak to się odbywa i jak wygląda:) Nie wiem na kiedy dostanę termin, ale jesli w niedługim czasie to napiszę obiecuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
o 18:09 to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka , była siedziała , to wie co i jak , a za dług warto jeden dzień posiedzieć , w końcu kasa na nową kiecke bedzie . Ps . Takie rzeczy sie nie przedawniają , to nie to samo co punkty karne za jazde , autorko jestes głupia jak but , a twój mąż to samo . Póżniej dziecko podrośnie to sie pochwal , że byłaś w pace , może wszyscy beda sie ciebie bali a dzieciątko bedzie szanowane, bo siedziała to siedziała , nikt sie pytac nie bedzie za co i ile . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa no to idz , kicie to wakacje ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
ale skąd ty wiesz, ze się nie przedawniają? skąd wiesz, ze ktoś będzie o tym wiedział? bo w Polsce tak jest? Nie mieszkam w kraju i tutaj wpisuje się w papiery wykroczenie, nikt nie odnotowuje tego czy karę zapłaciłaś czy odsiedziałaś, bo to zbyt niska kara. Nie masz zielonego pojęcia jak jest w państwie, w którym mieszkam, więc prosze cię być się nie popisywała swoimi przypuszczeniami:) A już to, ze dzieci będą się mnie bały bo poszłam na 24h do więzienia to w ogóle świetne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NO to pisze , że musiałaś siedziec jak byłaś i oglądałas . :) Rano śpisz do której chcesz, przynoszą ci śniadanko zrobione przez najlepszego kuchcika , najlepiej to świeżutkie rogaliki , jajeczniczka z ziołami , mniam , mniam . Potem jest joga , ploteczki z koleżaneczkami z celi , obiadek , po południu idziecie na spacerek , deserek , wizyta w spa , wieczorkiem tv i winko na rozluznienie i spanko w łożu , pachnącej pościeli , i na mięciutkim materacu . Wizja wiezienia według autorki , mam nadzieje , że o niczym nie zapomniałam . Zyc nie umierać .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
pracowałam przez pewien okres, a nie siedziałam:P Nie ironizuj, bo pomijając, ze kiepsko ci to idzie to w dodatku pisałam, ze się pracuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ile ty chlasz ze tyle musiałaś mieć tej wódy no i teraz plac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmożeskazany
nie miałam wódki. Miałam 2 butelki whisky i dwie małe buteleczki spirytusu:O Oczywiście spirytus nie miał być do picia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka zaraz ci napisze , że to nie wóda tylko drogi alkohol hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×