Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zastanawiam się nad aborcją

Polecane posty

Gość gość

Witam. Uprawialiśmy z mężem seks, ale pękła prezerwatywa. Wzięłam tabletkę escpallę, ale mimo to jestem w ciąży. Zastanawiam się nad aborcją, nie stać nas na drugie dziecko. Są tu kobiety po tym zabiegu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaraz Cię zjadą. Lepiej nie pisz tutaj tylko idź na jakieś mądrzejsze forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem. Usunęłam na Słowacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że bezpieczniej w klinice czy zażyć leki wczesnoporonne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ta od Słowacji
Brałam pod uwagę środki farmakologiczne ale jak poczytałam w necie historie, że np. dziewczyna kupuje tabletki a to zwykła aspiryna albo, że przesyłki od Kobiet na falach potrafi zatrzymać straż graniczna to dałam sobie z tym spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz zabić dziecko? To może zabij to starsze, co to za różnica? Dlaczego akurat to drugie masz zabić? Albo jakąś wyliczankę, na kogo wypadnie, na tego śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo juz sie zlatują gość dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś chora? Porównujesz płód do żyjącego dziecka? Nie stać mnie na kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to forum dla matek a nie sook s/p/i/e/r/d/a/l/a/j/z tąd krowo rozpłodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś myślisz, że te które są już matkami nie usuwają? w jakim świecie ty żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chce dziecko a nie moge zajść a Ty chcesz usunąć dziecko ktore już żyje pod twoim sercem. Suka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To świetnie się składa, bo ja jestem matką :). Gościu napiszesz w jakiej miejscowości w Słowacji byłaś? Resztę znajdę w google.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od Słowacji
Levice. Tu na kafe chyba nawet jest temat o tej klinice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile to kosztuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te co usuwają to nie matki tylko 0 nie myl pojęć skoro krowy r*******e macice na majtkach mają od skrobanek na słowacji bo się kurfy zabezpieczyć nie potrafią a potem skrobią dzieci bo miały chuć jak to wy tu pięknie piszecie a nie poczęte w związku z miłości dla mnie te co się skrobią są niczym dnem zerem gównem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mamusiu dlaczego chcesz mnie wyskrobać ? kocham Cię jesteś moją MATKĄ czemu chcesz mnie zabić ? swoje dziecko matka zabić matki nie mordują dzieci tylko mi tu nie wyskoczcie mamy z zarodkami bo skoro matkami jesteście to wasze pociechy z zarodków się wzięły :-o mamy :-D dna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobisz jak uważasz, lecz po latach będziesz czuła niesmak i do końca życia będziesz oglądała jak by wyglądało twoje dziecko porównując inne dzieci. My mieliśmy taką samą sytuację lecz było to poronienie samoistnie. Dzięki mężowi że był przy zabiegu w szpitalu przy całej skrobance resztek płodu. Z resztą zawsze mąż jest przy Każdym badaniu ginekologicznym pochwy wspierał porody .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po takim zabiegu.Uciekaj z tego forum bo cie tu zlinczuja.Przesylki z tabletkami poronnymi dochodza maksymalnie do 14 dni.Sa dwie organizacje ktore sie tym zajmuja.Owszem sa wojewodztwa w ktorych Urzad Celny zatrzymuje ale i na to jest sposob.Jesli chcesz dowiedziec sie wiecej to wejdz na forum m.a.s.z. w.y.b.o.r.n.e.t. oczywiscie pisane bez kropek.Jest tam mnostwo dziewczyn ktore chetnie udziela Ci wszelkich informacji popartymi wlasnymi doswiadczeniami.Tutaj to jedynie mozesz liczyc na wyzwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinnam zgłosić su/ko twój topik na policję aborcja w pl jest nielegalna i te co cię wspierają zachęcają też powinny być ukarane :-D i chyba tak zrobię to rani moje uczucia mord w biały dzień kto obroni dziecko ? nienarodzone czyli najbezbronniejsze no kto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wisi mnie to co masz do powiedzenia. Za kogo Ty się uważasz? Zabezpieczaliśmy się, ale zabezpieczenie zawiodło, nawet to awaryjne. Więc co mam zrobić? Ty mi dasz kasę na utrzymanie dziecka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Policja nic jej nie zrobi bo kobieta ktora dokonuje aborcji nie jest w Polsce karana A po drugie nikt jej tutaj do tego nie naklania tylko udziela informacji a to wielja roznica ciolku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze PiSiory nie sprawiły, że aborcja jest karalna, więc powodzenia. Dzięki gościu, uciekam na tamto forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za info. Mi też się przyda na przyszłość, w razie gdybym zaszła w drugą ciążę. Jedno dziecko mam. A drugie postawiłoby pod znakiem zapytania byt całej rodziny. Oczywiście nie jestem idiotką żeby nie znać różnicy między dzieckiem a płodem. Ty, idiotko, która nie możesz zajść w ciążę, a nie pomyślałaś że to dlatego że twoja konstytucja psychiczna na to nie pozwala? Jesteś i egzaltowana, i niedouczona (np z biologii), i twoje logiczne rozumowanie pozostawia dużo do życzenia. A takie nieudane osobniki nie rozmnażają się w naturze bo jakże kretyn miałby dziecko odchować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś Ja chce dziecko a nie moge zajść a Ty chcesz usunąć dziecko ktore już żyje pod twoim sercem. Suka!!!" ufff i cale szczescie ze nie mozesz miec dzieci . Takie mamyje jak ty nie powinny sie rozmazać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie to nie jest dla mnie łatwe, o pierwsze dziecko długo się starałam. Ale nie mam pieniędzy na utrzymanie kolejnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co... (to tylko do normalnych oczywiście), trafiłam na temat o tej klinice, czytam relacje dziewczyn i... po prostu płakać mi się chce że nam przyszło żyć w takim kraju jak Polska. Kraina piękna, ludzie fajni ale te zacofanie, głupota, poddawanie się niewoli i radość że drugiego zniewolono, strach przed walką o swoje prawa... A ta klinika to tylko przykład. Zobaczcie, jak kobieta ma badania lekarskie, to do niej przychodzą, do pokoju. A u nas? Kobietę w ciąży, czy ciężko chorego na raka, gania się po piętrach, różnych budynkach, ulicach, trudno o terminy, trzeba je wywalczyć. Trzeba mieć zdrowie żeby chorować. Tak - inny świat a my jesteśmy "100 lat za murzynami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.31 ty od tych tabletek nimi chanelujesz dlatego zachęcasz do aborcji a to uraz psychiczny na całe życie chyba że nie odczuwasz odruchów ludzkich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od Słowacji
Sorry Autorko, niechcący wprowadziłam Cię w błąd, pamięć jednak bywa zawodna. Poszukałam kalendarza z zeszłego roku, Levice to była opcja, którą brałam pod uwagę ale ostatecznie zabieg był w Bańskiej Bystrzycy, kosztował niecałe 400 euro, 60 euro zapłaciłam za transport tam i z powrotem (kierowca przyjechał pod sam dom).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO. Rozważ WSZYSTKIE za i przeciw. Co to znaczy, że nie stać Was? Nie stać, czy obniży się Wasz standard życia? To życie już w Tobie jest czy tego chcesz, czy nie, a Ty w tej chwili życie tego dziecka przeliczasz na pieniądze, taka prawda. Masz już dziecko, chodziłaś dp ginekologa, wiesz jak wygląda płód w tym tygodniu, kiedy pojawia się serduszko. Przypomnij sobie uczucie jak Cię tow zruszało, jak się cieszyłaś. A teraz co? Zabić, usunąć, bo już nie pasuje do Waszego życia? Życzę mądrej decyzji. Pozdrawiam. Anna 37 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym sie na twoim miejscu zastanawiała tylko wtedy jesli myslałaś kiedykolwiek o drugim dziecku.. Jeśli nie i zawsze chciałaś tylko jednego i wiesz ze nie bedziesz żałować to może lepiej usunąć tym bardziej że nie wiadomo jaki tabletka może miec wplyw na płód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×