Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zaświadczenie od ginekologa

Polecane posty

Gość gość

Witam mam pytanie Czy ginekolog może wypisać jakieś zaświadczenie lekarskie że nie mogę dźwigać ciężkich rzeczy w pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec poprostu go o to poprosić ? To praca na kuchni nosi sie towar i ciężkie garnki a jestem po poronieniu i gdy cały dzień dzwigam to potem boli mnie brzuch i mam inne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A lekarz nie proponował Ci zwolnienia w ogóle? Ja bym nie ryzykowała po poronieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy że dasz zaświadczenie że jesteś w ciąży, i pracodawca nie ma prawa czegoś takiego od Ciebie wymagać. Normy dla ciężarnych do 5 kg dorywczo, a jeśli przenosisz ciężary częściej niż 4 razy w ciągu godziny, to 3 kg. Jest jeszcze cały szereg warunków które musi spełniać stanowisko pracy i "z marszu" należy Ci się to jeśli masz potwierdzenie ciąży. Możesz po prostu odmówić wykonania polecenia jeśli takie dostaniesz, bez żadnych konsekwencji. Ale jeśli chcesz jakieś szczególne zaświadczenie nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój pracodawca wie, że jesteś w ciąży? Jeśli wie, to co to za debil, że sam od razu nie zmienił Ci warunków pracy. Czy to "normalna" ciąża, czy po poronieniu nie zmienia to faktu, że podnosić Ci ciężkiego nie wolno i tylko skończony idiota tego nie wie. Dla mnie to w ogóle nie do pomyślenia, żebyś się musiała o takie rzeczy upominać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem w ciąży . Jestem po poronieniu i jeszcze nie za dobrze sie czuje a gdy noszę ciężkie rzeczy to pozniej boli mnie brzuch jakby ktoś mi go ciągnął w dół ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×