Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mama za chwile

zawał serca po porodzie!

Polecane posty

Gość gość mama za chwile

Jestem przerażona tym, że moja znajoma tydzień po porodzie przez cc dostała rozległego zawału serca i w ciężkim stanie leży w szpitalu! Nigdy nie słyszałam, żeby to było powiklanie po porodzie! Ja rodzeństwo za 2 miesiące również przez cc i jestem cała w nerwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama za chwile
Ja rodze miało być, słownik w tel mi coś szwankuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to jedno z powikłań po porodzie, nie tylko po cc, ale też po naturalnym. Podobno do 12 tyg po porodzie ryzyko zawału zwiększa się kilkukrotnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystycznie rzecz biorac predzej wygrasz w totka niz odwalisz kite na zawal spowodowany cc skoro juz ktod z Twojego bliskiego otoczenia zmarl w ten sposob. Piorun nie uderza dwa razy w to samo miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O zawale nie słyszałam ale moja ciocia zmarła po porodzie, bo miała zator płucny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siostra cioteczna meza po cc dostala mini zator pluc,w jej szpitalu nie dawali zastrzykow przeciwzakrzepowych, w moim tez nie dawali a moze jesli sa takie przypadki powinni? w koncu po innych operacjach daja............. a Ty autorko sie tym nie przejmuj,powiklania zdarzaja sie bardzo rzadko, a tak jak juz ktos napisal z Twojego otoczenia byl taki rzadki przypadek,wiec drugi sie nie trafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostala zawalu bo nie dostala zastrzykow przeciwzakrzepowych, ja dostalam chyba clexane w brzuch 10 ampulek mieszkam w UK i powiedzieli mi ze w moim wieku 38 lat ipo porodzie 3 dziecka zawsze daja zeby uchronic matke wlasnie przed tym, wiec w tej sytuacji to bylo niedopatrzenie lekarzy, albo kobieta juz nie byla mlodziutka albo wielorodka albo miala broblemy zwiazane z krzepliwoscia i lekarze nie zauwazyli, zdarza sie ale bardzo rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Dziewczyna ma 27 lat, to jej pierwsze dziecko. Cały czas o tym myślę i się boję, ale muszę mieć cc ze wskazań, ponieważ urodzenia bliźniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×