Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zdj dzieci na fb codziennie

Polecane posty

Gość gość

paranoja prawda? wchodzę na fb a jedna i ta sama mamuśka wrzuca po kilka zdjęć swojej pociechy dziennie. a wszyscy lajkują jak szaleni. rozumiem, że jest dumna z pociechy ale komu chce się oglądać zdjęcia jej dzieci praktycznie codziennie? to samo dotyczy innych matek. no i oczywiście jak jest pocieszka to tylko jej zdjęcia, nawet w profilu a swojego nie wstawi czy męża. dziwne jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto normalny wchodzi na jakies konta na fb? Nie masz ciekawszych zajęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje drzewko pomarańczowe
Jej profil jej życie, nie wchodź, nie patrz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki temat juz byl,poszukaj a nie zakladasz kolejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u każdego w znajomych się taki ktoś znajdzie, ale możesz zaznaczyć sobie opcję, by nie wyświetlało Ci postów tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie wrzuca ja mam znajomą która założyła konto swojemu 4 letniemu synowi i jeszcze się tłumaczy że ON chciał... ale co mamuska może mu przekazać jak sama uzależniona od netu, siedzi przy komputerze cały dzien. w domu syf, nieugotowane...po co? przecież dziecku zjadło obiad w przedszkolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś ma mało ciekawe zycie to facebook dla niego jest mega atrakcją. wrzuci swoją facjatę, ktoś z grzeczności napisze że ładnie wygląda i od razu chodzi dumna jak paw jaka to ona piękna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty skad wiesz z eona ma syf i nieugotowane? siedzisz u niej w domu 24 h? To w swoim tez musisz miec syf i brak jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo byłam u niej kilka razy i widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką koleżankę.Codziennie po 10 zdjęć dziec***isze nawet co robi na obiad i ,,kocham mojego mężusia''.Niedobrze się robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co???? trzeba mieć nieźle z czubem żeby przedszkolakowi konto zakładać :) ciekawe że życie łonowe jej dziecka tez jest uwiecznione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam kilka panienek co zdjęcia z usg ciążowego na Facebook wrzucały, aż dziw bierze że z samego porodu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fly away
z porodu widziałam u jednej - rzyg dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak postępują osoby niedowartościowane, którym brak pewności siebie. wrzucą coś i czekają żeby ktoś lajkował a potem się podniecają. Osoba pewna swojej wartości i urody nie szuka poklasku na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. wiecie, kawałek gołej nogi, goły brzuch, dziecko we krwi i śluzie a do tego wielki goły cyc matki i dwa polubienia pod tą "słitfocią"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak ktoś ma fajną rodzinę, szczęśliwe życie to cieszy się swoim szczęściem wsród bliskich, jak ktoś nie ma z kim dzielić szczęścia....to wrzuca prywatę na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam koleżanke która na Facebooku ogłasza wszystko, swoją przeprowadzkę, swoją chorobę, swój urlop (notabene nie jedzie nigdzie)....czekam aż zacznie informować o swoim kichnięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a najbardziej rozwalają mnie laski co piszą status: "Smutna :( " Więc pojawiają się pytania" "Co się stało?" I odpowiedź: "Nie pytaj... " To po co informacja o tym na głównej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze nic, moja znajoma wstawiła na FB zdjęcie nocnika swojego dziecka. pelnego, i to nie sików, z podpisem że w wieku 8 miesięcy po raz pierwszy z niego skorzystał, zapach rozszedł sie po całej rezydencji, i jak to oni sa z niego dumni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14,dobre:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki, 15:14 to pisałam ja mam taką jedną laskę w znajomych, co przynajmniej raz na tydzień coś takiego walnie albo w odpowiedzi na pytanie co się stało pisze: "Nie tutaj. Priv., plisss"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam w zjnaomych koleżankę, która miała przymusową cesarkę w USA - dziecko było ustawione nóżkami. Teraz ona planuje 2 ciążę, w 2 lata po tamtej, i ciągle umieszcza posty chwalące naturalne porody W DOMU bez lekarza, jednocześnie pyta, co ma zrobić, żeby mieć taki poród, i jak zaskarżyć i sterroryzować lekarzy 'by nie kazali jej mieć cesarki" w razie powikłań. Ona jest katoliczką i uważa że naturalny poród w domu jest bardziej godny. Dla mnie to jakaś masakra. Od biedy zrozumiem jeszcze kobiety, które bardzo nie chcą cesarki jak np. są bliźnięta ale poza tym jest wszystko ok, ale ten porób bez lekarza, bez znieczulenia, tylko z położona w domu to mnie rozwala psychicznie. szkoda zdrowia dziecka też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką znajomą na fejsie. A znaczy miałam bo wywaliłam :D spamowała mi całą tablicę (nawet gdy dałam by się jej posty nie wyświetlały to zawsze wśród znajomych znalazła się jedna osoba która polubiła i tym sposobem zaśmiecała mi tablicę :O). Dziennie: - minimum 3 nowe zdjęcia a pod każdym jakiś "madry" cytat skopiowany z neta. - minimum jeden wpis jacy to ludzie są poyebani i jak to ona teraz nie zaufa nikomu - opis co akurat robi "trening, śniadanie, obiadek, "z najlepszymi", "z moją K" itd" Co tydzień: - minimum 2 wiersze które są prosto mówiąc "z dupy" :D - minimum 2 razy nieśmiertelne "smutna :( - co się stało? - nie pytaj..." taka typowa "atencyjna kurwa" to jest :P nie wiem czemu ludzie mają taką potrzebę uzewnętrzniania się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja znajoma wstawila zdjecie z ciazowym brzuszkiem z podpisem "wpadlo mi sie" . To bylo cos kolo 5 m-ca ciazy, nawet jej tam inni pisali, ze sciemnia i wstawia foty z poprzedniej ciazy (ona ma 39 lat i chyba jej nie wierzyli) . Nie wiem, po co to wstawila, jeszcze z takim opisem, skoro pol miesiac pozniej ta ciaze stracila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety tez mam kilka znajomych na fb które codziennie wrzucaja nowe zdj bachora. Najgorsze jest to ze większość tych bachorow to pasztety nie z tej ziemi a te mysla ze ludzie pisza prawde pod zdj takiego malego oblesniaka. Te co lepsze zdj zapisuje na kompa i potem sie z koleżanka nabijamy z brzydkich gowniarzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzialam zdjecie jednej nastoletniej mamuski zaraz po porodzie upoconej i zmeczonej z dzieckiem (tak, ja zdaje sobie sprawe jak wyglada sie po porodzie, ale po jaka cholere wrzucac to na fb?!), inna z kolei - jedno dziecko, drugie w drodze i dzieki fejsowi dowiaduje sie, ze jej facet woli kolegow niz ja, ze ludzie na miescie o niej plotkuja itp. :D A! Bym zapomniala :D najlepszy post jaki widzialam "no i stalo sie! Rozwod!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, przechwalanki rozwodem też widziałam! oraz: "Nareszcie upragniona wolność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są też fejsbukowi gracze, dzięki którym mam nagle calą stronę zaśmieconą informacjami o osiągniętym levelu, otrzymanej nagrodzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo te co maja duzo dzieci to dziewczyny z niższych sfer. Nic in w życiu nie wyszlo oprócz wpadek z byle gosciem to sie tymi wpadkami chwalą bo niestety oprocz wątpliwej urody dzieci nie maja nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×