Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zęby

Polecane posty

Gość gość

Czy wasze dzieci (1,5 roku+) chętnie myją zęby? Syn jak widzi szczoteczkę od razu płacze. Boję się ze będą przez to później problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mi jakąś fajną np świecącą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sam myje czy Ty mu myjesz? Może ma szczoteczkę za twardą albo pasta nie dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosty sposób zamiast mycia:płukanie moczem po każdym posiłku. Dziecko tez sie nauczy,sposób sprawdzony i skuteczny,ale umyć szczoteczką i tak trzeba co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka uwielbia mycie zebow.Tyle ze to wyglada tak ze gryzie szczoteczke z pol godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja córkę zabrałam do rossmana i wybrała sobie sama szczotke i pastę ,wybierała je chyba z 15 min. Zabierz może synka do sklepu niech sobie sam wybierze. No i jak miała 1.5 roku to sama jej mylam zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka nie cierpi mycia zębów. Drze się jak opętana kiedy jej myje. Sama jeszcze nie potrafi, coś tam w buzi szczoteczką pogrzebie, ale myciem bym tego nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myje mu sama bo mi na to nie pozwala, on chce sam i koniec, a wiadomo jak to wygląda. Kupiłam mu szczoteczkę elektryczną, świecącą to się jej bał. Kupiłam normalną też nic z tego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to odpuszczajcie, bo dziecko krzyczy, a później będziecie biegały po dentystach z próchnicą i dziurami w zębach mlecznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może myj zęby razem z nim. Zobaczy że mama myje zęby to samo tata i się przestanie bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×