Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość staraczka .......:)

Żel dla starajacych się Conceive Plus

Polecane posty

Gość staraczka .......:)

hej czy sa tu mamy bądź staraczki które stosowały tez zel Conceive Plus ?:)jakie sa Wasze opinie na jego temat?czy faktycznie pomaga pzry staraniu o dziecko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez staraczka :)
hej a co to za zel?)mozesz podac linka do jakiejs stronki z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka .......:)
nikt nie używał....jestem ciekawa bo zamierzam z nim spróbować :)a może akurat to przyniesie mi szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanka uzywala- jej nie pomogl ja osobiscie uwazam ze to kolejny patent na naciaanie zdesperowanych staraczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka .......:)
no wiesz aż tak zdesperowana nie jestem :)ale zaryzykuje :)nic na tym nie tracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no on toche sporo kosztowal- ale to twoja sprawa na co wydajesz swoja kase :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka .......:)
no może i tak ..ale udało mi się go kupić po promocji:)zawsze trochę taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
hej :)czy naprawde nikt nie próbował tego zelu?tez jestem ciekawa :)i tez chce z nim sprobowac:)piszce kochane o waszych doswiadczeniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
staraczki piszcie:)no i mamy które go uzywały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfgbhnjmk
Nie chcę się czepiać bo się na tym nie znam, ale myślicie, że zdrowe jest takie "sztuczne utrzymywanie przy życiu" tych pelmniorów. Załóżmy nawet, że one szybko padają- czyli są słabe. Ty je takim żelem podkarmisz a one resztką sił dociągną i się uda. Ale czy taki zarodek będzie silny? Zastanów się nad tym. JA bym się w każdym razie zastanowiła. Może to tak nie wygląda. Tak mi się tylko nasunęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
ale ten zel zawiera składniki które odzywiaj plemniki:)on powstał na bazie płodnego kobiecego sluzu:)wiec mysle ze az tak słabe nie będa jak dotrą do celu :)a poza tym maz czesto w wyjazdach..ciezko nam trafić w te dobre dni wiec tak pomysałałm ze moze ten zel nam pomoze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcfgbhnjmk
No ale właśnie o to mi chodzi. Że skoro naturalną drogą one podołać nie mogą to jest jednak ich sztuczne podtrzymywanie przy życiu. Ale może się mylę:) w każdym razie życzę powodzenia. Najlepiej drogą tradycyjną bez żadnych kasociągnących gadżetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
Moze tak a moze nie...moze to i drogie ale spróbuje:)a moze to akurat mi pomoze:)a jak nie....to dopiero wtedy bede sie martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
Hej ja go stosuje juz 5 cykl ale puki co nie jestem w ciazy sam ze jest calkiem spoko tyle ze dosyc drogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
tez bardzo chce zajsc w ciaze z tej strony przed ciaza kupilam ten zel witaminy dla siebie i mojego meza a takze termometr owulacyjny ale puki co nic nie dziala wiec cieszko cos na ten temat powiedziec ale wydaje mi sie ze to kolejne leki dla zdesperowanych kobiet ktore sie staraja o dziecko miedzy innymi takich ja my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgdh
ile kosztuje taki żel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam taki 8 aplikatorów za 69 zł i chyab ten kupie:)fajnie podzielony :)bo z tym w tubce moze byc gorzej...ale wiesz ja mysle ze jak kobieta ma mało sluzu płodnego to taki zel moze pomóc:)bo on jest własnie na takiej zasadzie stworzony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawaJestem
jak tam chcecie ale to wyrzucony pieniadz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka tez jestem :)
ja własnie zamówiałam ten w aplikatorach :)jestemciekawa:)czasami po prostu wystarczy uwiezryc ze cos anm moze pomóc:)np taki zel:)i nie ma sie co za bardz onakrecac bo mozna sie zablokowac psychicznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywalam tego zelu. Zaszlam podczas drugio cyklu z nim. Oczywiscie nie jestem w stanie powiedziec czy jego stosowanie przyczynilo sie do zajscia w ciaze, ale ja osobiscie bym go polecilabym innym. I wcale nie chodzi tu o sztuczne podtrzymywanie plemnikow przy zyciu tylko o stworzenie srodowiska w pochwie, ktore jest jak najbardziej zblizone do naturalnego. Niestety niektore z nas maja problemy z niedostatecznym nawilzeniem, a ten zel (jako jeden z niewielu na rynku) jest przyjazny plemnikom i nie utrudnia w zaden sposob poczecia. Dlatego polecalabym go kobietom, ktore borykaja sie tym wlasnie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka .......:)
Karmelku dziekuje za wypowiedź:)własnie takich oczekiwałąm:)mam nadzieje że i mi m=niedługo sie uda:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym czegoś takiego nie
kupiła. właśnie słyszałam, jakie świństwa są w paramedykach, sprzedawanych także w aptekach, więc niby bezpiecznych (np. kłamią w opisach składu, właśnie wycofali preparat pomagający na potencję, bo zawierał składnik... powodujący utratę wzroku! :O ). a tu sztuczne odżywianie plemników jakimś niewiadomo czymś? nie, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też się zastanawiam po co tema
t, skoro i tak zrobiła, co wiedziała i tylko szukała potwierdzenie dla już podjętej decyzji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to była osoba z marketingu żelu podszywająca się pod kobietę pragnącą zajść w ciążę..:// niestety biznes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość staraczka2
Ja niedawno byłam i lekarz też mi polecił ten żel. Powiedział,że jego pacjentki które długo nie mogły zajść w ciążę po zastosowaniu żelu są już matkami.Nie wiem ile w tym prawdy ale myślałam spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×