Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość starajacaaaa

---------Zioła,tabletki...Jakieś rady??Prosze o pomoc!----------

Polecane posty

Gość starajacaaaa

Witam was:) Mam taki problem, już od 4 miesiecy z moim partnerem staramy sie o dziecko...bez rezultatow...od miesiaca biore folik. Czy polecacie może jakieś zioła,czy inne tabletki dzieki ktorym wzrastaja szanse na dziecko?? Z góry dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ziółka
Polecam SPERMOPIRYNE:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starajacaaaa
nikt nic nie wie??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Rzepichy idź
na 100% pomoże. Co trzeba zamówi, co trzeba wypędzi i ziółka zaparzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas skuteczny okazał sie dla męża Salfazin, podobno zwiększa żywotnośc i ruchliwośc plemników nawet o 180%. A ja przez pierwsze 14 dc piłam siemię lniane zalane gorącą wodą, wplywa ono dobrze na śluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 m-ce to jeszcze nie tak długo..rozumiem ze się niecierpliwisz ale popróbuj jeszcze tak na luzie a moze się uda :) jeśli jednak podejrzewasz ze coś może być nie tak (np. masz b.nieregularne okresy lub co innego Cie niepokoi) zgłoś się do gina ...zleci Ci pewnie zrobienie bad. hormonów no i bad. partnera ...ale ja myslę zę to jeszcze za wcześnie na takie kroki! na razie jeszcze tak jak mówiłam weźcie to spontanicznie ;) lekarze pytają jak długo już trwają staranka i przy tym stażu na pewno nie będzie Cię straszył badaniami... ja tylko zasugerowałm co ewent. Cię czeka ale nie musi :) owszem są ziółka, leki itp. ale lepiej tak bez przyczyny ich nie brać ...chyba ze stwierdzasz u sibie np. brak owulacji ale to też należy kilka cykli poobserować póki co życzę powodzenia i szybkiego zobaczenia II kreseczek :) przyznam ze ja też na nie czekam z utęsknieniem od..???...ale lepiej nie powiem- bo mogę Cię przestarszyć niepotrzebnie ;) a to przecież sprawa indywidualna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _d_
Witam serdecznie! 4 miesiace to nie dlugo :) i o niczym nie swiadczy jeszcze brak rezultatow - wiec glowa do gory :) Dobrze by bylo gdybys wiedziala kiedy masz owulacje, bo wtedy bedzie wszytsko prostsze :) Folik to bardzo dobra decyzja i bierz codziennie :) pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×