Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

złapałem teściowa na kradzieży jak to rozegrać?

Polecane posty

Gość gość

jak byście zareagowały w takiej sytuacji proszę wejdzcie  gość dziś [18:25] Od jakiegoś czasu zauważyłam że teściowa chodzi na po mieszkaniu pod naszą nieobecność. Jako że strasznie mnie interesowało co też ja tak interesuje zalaczylam nagrywanie w telefonie i pojechałam po syna do przedszkola......I cóż przyszła zrobiła rewizję w lodówce i poszła. W zeszly czwartek jechałam z młodym do lekarza a mieli przywieźć lodówkę wiec zostawiłam mężowi 2000tys .Siedzę u lekarza a mąż dzwoni i drze się do mnie ze zostawiłam mu za mało kasy i ze pewno się pomyliłam. Dziś znów miałam wyjazd specjalnie przeliczylam kasę i zostawiłam włączona kamerkę. .....i mam teściowa przyszła i zabrała 20 0 zl gość dziś [18:29] Póki co mężowi nic nie mówiła ale teraz gdy chodzi o kasę tego nie popuszcze.Doradzcie jaka obrać taktyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co tu taktyka? zawezwać matkę, pokazać nagranie i zażądać zwrotu kasy. Po czym wyjść, żeby nie słuchać awantury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mężowi. To jego matka. Zaproście ją do siebie i powiedzcie wprost, że wiecie. A potem patrz, jak zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ja bym ją zaprosiła na kawę i puściła nagranie. ....a niech zgadne w kościele pewno co dzień siedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może dodaj filmik na YouTube tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż musiałaś w żenić się w patologie bo w normalnym domu takie rzeczy się nie dzieją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokażcie filmiki i zobaczycie jaka będzie reakcja.Jak dla mnie taka osoba byłaby juz skreślona do końca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie jak pisza pokazac filmik na pewno mina jej zrzednie bo pewno miała cie za tempa c**e a tu jej pokazesz.Mina pewno bez cenna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co autorko gadalas z mezen? Jak zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie rozmawiałam z mężem ma z nią to załatwić ale ja z nią tez przeprowadze rozmowę gdy wrócę z pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O d**e rozbić takie rozwiązanie ty i mąż powinniście grać w jednej drużynie a nie każdy sobie i macie z nią gadać razem jak mąż z nią zacznie gadać to zapewne zacznie mu wspominać co mu dala ze wychowała itp.....a tu chodzi o to ze was okrada na takie zachowanie nie ma wytłumaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprze co za patologiczna rodzina, okradać własne dzieci, moje to mogą jedynie ode mnie zyskać, bo jak nie dołożę do nich to napewno ich nie okradnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam taką sytuację ale z ciocia - siostra mamy ze przychodziła na kawę a gdy ja szłam do WC to ona mi podkładka kasę. Trochę trwało zanim się zorientowałam, zrobiłam tak jak autorka nastawilam nagrywanie i wyszło Szydło z worka.Zerwałam kontakt gdy spotkamy się na mieście mówimy sobie dzień dobry coś o pogodzie i tyle.......szkoda mi trochę bo miałam z nią naprawdę fajny kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poodbierała wam tą kasę czy dokładała wam, bo kuźwa tak napisałaś, że wuj wie o co chodzi, i po co to kończyć tyle fakultetów jak nie umiesz pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:59pod kradala miało być. Dodam jeszcze ze ciocia wcale biedna nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko gdyby to u mnie miało miejsce zaraz bym była u teściowej z tym nagraniem zadała bym wyjaśnień i zwrotu kasy. Nie rozumiem nad czym tu dumac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak konfrontacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patologia , pochodzę z biednej rodziny w domu się nie przelewalo i nikt nigdy nikomu nic nie ukradł. Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój,ręce opadają. I to najbliższa rodzina męża. Własna matka dziecko swoje i synowa okradać. Musiała mieć żyłkę do kradzieży od małego. Masakra jakaś. W głowie się nie mieści. Znam wielu pijakow,nawet jednego mam za sąsiada i nigdy nic nie ukradł. Nawet klucz ma od naszego mieszkania w razie potrzeby,opiekuje się psem moim jak i wpusci kogoś ze spółdzielni jak pracujemy. Nigdy nawet złotówka z domu mi nie zginęła,a minęło 10lat jak nam pomaga. Nie do pomyślenia. Człowiek obcych się boi,a w rodzinie nieraz takie mendy,że się ich powinnien strzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka - jestem wkurzona na męża na maksa gdyż do tej pory jedyne co zrobił w tej kwestii to przełożył pieniądze w inne miejsce.Ja wczoraj pracowałam do pozna ,dziś tez siedzę w pracy a późnej wyjeżdżamy na tydzień do Zakopanego ,ale juz mu zapowiedziałam ze jeśli tego nie załatwi to ja to zrobię po przyjeździe i ma mi wierzyć nie będzie milo. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko współczuję głupiego męża przełożenie pieniędzy w inne miejsce to nie jest dobre rozwiązanie bo teściowa będzie dalej chodzić i grzebać aż znów wygrzebie. Widać twój mąż godzi się na to ze teściowa chodzi wam po waszej części mieszkania.Mozesz spróbować załatwić to sama ale gdy teściowa widzi taka nie móc twojego męża to dalej będzie chodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż dupa i tyle w temacie ......generalnie patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mąż pajac to ty ja zawołaj i puść nagranie i czekaj na reakcję i na twoim miejscu nagrała bym to spotjanie bo stara pruchwa może jeszcze nakłamac przed mężem bóg wie co.Jaka będzie jej reakcja i czy to się skończy trudno powiedzieć .Normalna osoba ze wstydu by ci schodziła z drogi natomiast ciężko mówić o normalności gdy matka okrada syna i synowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz kartkę złodzieju tu jest 500 zł nie ruszaj, bo wszystko jest nagrane. PS Cześć mamo, po co ci te pieniądze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostra rozmowa z teściowa do tego bym jej powiedziała ze jeśli się to nie skończy to kopie filmiku dostanie proboszcz waszej parafii. Założę się ze co niedziela jest na mszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż to kretyn myśli ze schowa pieniądze gdzie indziej i po sprawie.Konieczne pokaż teściowej nagrania po pewno ma was za idiotów ze o tym nie wiecie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy spotkamy się na mieście mówimy sobie dzień dobry coś o pogodzie i tyle... x Po tym jak ktoś kradł w domu Autorki wpisu to i tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam już w innym poście ale się powtórzę .Jeśli w domu rodzinnym zostaje syn i sprowadza żonę to musi mieć" jaja żeby ustalić co i jak.Na początku trzeba ustalić które pokoje czyje najlepiej zrobić osobna klatkę schodowa.Z przykrością autorko ci to napisze ale masz męża BEZ JAJ -chociaż myślę że już się tego domyslilas ......Bądź ty kobieta z jajami i jak już pisali zawołaj teściowa i pokaż jej nagrania.Udanego odpoczynku ,gdybym miała takiego jelopa chłopa to by nie p******* na wakacjach(oczko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pitole a ja psioczę na swoja jak dziecku na cukierka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokazała bym nagrania a później spakowala i wyniosła. Wierz mi to nie był pierwszy raz za to co wam ukradnie mieszkanie wynajmie cie a stara rura będzie mieć nauczkę. To tylko tak na kafe mieszkanie u rodziców teściów jest pójściem ba łatwiznę .W rzeczywistości młodzi dostają dom do remontu wtrąca nie teściów i opiekę nad nimi .Nie rzadko robią tez całe opłaty bo teściowie mają kiepska emeryturę itp.....uciekaj cie jak najdalej .Oczka się teściowej otworzą gdy będzie musiała wszystko sama utrzymać i jeszcze ogarnąć obejście ,koszenie trawy palenie w co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×