Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ania39tc

Złe samopoczucie 39tc

Polecane posty

Gość Ania39tc

Witam, od kilku dni czuje sie fatalnie, ciagle jest mi niedobrze, nie moge spać, nie bolą mnie plecy ani nie mam i nigdy w ciąży nie miałam skurczów przepowiadających, w ostatnich dwoch tygodniach sporadycznie bolał mnie dół brzucha przy siedzeniu ale kiedy sie kładłam przestawał. Nie mam sił na nic, tylko bym leżała i nie ruszała sie z miejsca. Do terminu zostało mi 10 dni, ale żadnych skurczów przepowiadających nigdy nie miałam co mnie zastanawia, dlaczego? Od około dwoch dni, wstając rano, mam mokra bieliznę, jakby połączyły sie wody płodowe, taki naprawdę wodnisty śluz... Czuje sie fatalnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten śluz to pewnie czop Ci odchodzi. Co do samopoczucia to powiem tak: organizm głupi nie jest, zmusza Cie do odpoczynku bo wie ze na dniach czeka go ogromny wysiłek. A wiec zasiądź w wygodnej pozycji, albo sie połóż i zajmij sie czymś co lubisz najbardziej ( książka, robienie na drutach, dłubanie w nosie ;-) ... ) i delektuj sie ostatnimi spokojnymi dniami bo za "chwile" całe Twoje życie pierdutnie na głowę :-) pozdrawiam i łatwego rozwiązania życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie oprócz ostatniego zdania ;) w ciąży było mi ciężko, nie mogłam spać, spuchłam i ogólnie trudno było odpocząć jak się spało po 3-4h. Za to jak urodziłam to totalna zmiana. Oczywiście na początku bóle i odpoczynek ale kurde wreszcie się wyspałam hehe. Mój aniołek spał, tylko budziłam się na karmienie, a ja z nią, spałam ok. 12-14h na dobę, wreszcie się wyspałam. Po 6 tyg, zaczęła przesypiać noce, 10h w nocy i na prawdę dużo bardziej wypoczywam z 4 miesięczniakiem niż w ciąży, szczególnie pod koniec. Także z mojej strony, niedługo będzie po wszystkim i się wyśpisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne, kolezanka z gory ma racje. Odpoczywaj, przygotuj torbe I obserwuj cialo. Jak bedziesz miala watpliwosci lec do swojegolekarza al bo na porodowke 10dni przed terminem to juz "w terminie" gdyby sie cos dziali wiec nie zbagatelizuja twoich objawow. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 12.58 ależ ja nie pisałam ze to na zle sie zmieni :-) wszystko bedzie poprostu inne :-) Ja miałam blizniakow i przez ostatnie tygodnie marzyłam o tym by moc wziąć głęboki oddech :-) no i tez mi sie spokojni trafili wiec miałam czas po porodzie na odpoczynek... każdej mamie życzę spokojnych dzieci to sama radość :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania39tc
No to sobie wykrakałem te skurcze i mały juz z nami jest :) poród straszny, ale mamy teraz wielkie szczęście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zle samopoczucie w tak zaawansowanej ciąży wybrałam suplement diety:) Koleżanka poleciła mi Pregne Plus ( mozna ją brać przed ciążą, w ciązy i karmienia) . Dolegliwości i przemęczenie ustało,a ja mogłam spokojnie cieszyc sie macierzynstwem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do lekarza! !!!!!niech sprawdzi na usg czy przepływy dobre jak ilość wód plodowych ale wy jesteście głupie. ..to koniec ciąży lozysko sie starzeje wód plodowych ubywa dziecko może się udusić. Do lekarza idź niech sprawdzi jak dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja np. miałam slabe wyniki jesli chodzi o dobor witamin i jak zaczelam przyjmowac pregne plus to sie poprawil i moj stan emocjonalny i mialam wiecej sil i badania bylyu lepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja końcówkę ciąży to przespalam :) odprowadzalam córkę do przedszkola i biegusiem do domu spać :) czasem mi się przykimalo od 10 do 13 :) prace domowe dopiero wieczorem. wspominam te czasy z łezką w oku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina893
U mnie nic nie zapowiadalo porodu poza faktycznym terminem haha :D Caly czas pelne energii, wesola i zywiolowa bylam. Na poczatku ciazy sporo spałam, ale zaczelam brac pregne plus i rownowaga wrocila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×