Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasza23

zlobek/przedszkole miedzynarodowe Warszawa Mokotow?

Polecane posty

Czesc dziewczyny Za kilka dni przeprowadzam sie do Warszawy. Mam 2 letnia coreczke, meza obcokrajowca, mala urodzila sie po w UK, mieszkalismy tez w USA tym samym corka lepiej obecnie mowi po Angielsku niz po Polsku. Mam nadzieje wkrotce znalezc jakakolwiek prace i tym samym poslac corke w swiat. Szukam placowki w Warszawie, na Mokotowie okolice ul. czerniakowskiej /Gagarina/Chelmskiej albo z drugiej strony gdzies blisko Lazienek albo Stegny. Musi to byc placowka w ktorej nauczyciele mowia po angielsku, najlepiej taka ktora opiekuje sie juz maluchami o korzeniach niekoniecznie polskich, tzw dwujezyczna. Nie znam Warszawy, w googlach wyskakuje mi troche ofert ale z kolei jako ze mam slabe lacze internetowe obecnie to nie za bardzo moge spojrzec na mape (nie chce sie wgrac). Jestem przygotowana ze koszt takiej opieki bedzie wynosil ok 1500 zl. Bardzo prosilabym was o sugestie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anecia54
Mam czterolatka w przedszkolu w Kaliszkach k. Czosnowa, przy samym Parku Kampinowskim. Dokładny adres z mapą dojazdu jest na www.gumisiowe-przedszkole.pl. Profesjonalna opieka, panie przedszkolanki z powołania, z cierpliwym podejściem. Przedszkole bardzo stawia na edukację dzieci, ale w formie zabaw. Mój syn ma tutaj na przykład w tygodniu 2 x 50 min języka angielskiego metodą Little Early Stage i widać, że nauka przynosi efekty, bo syn coraz częściej mnie w angielskim przegaduje...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×