Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koszczyczek z króliczkiem

Zmiana imienia dziecku

Polecane posty

Gość koszczyczek z króliczkiem

Myślimy nad zmianą imienia dla dziecka. Powody mamy, ale czy tak można? Znacie kogoś, kto zmienił imię dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciężarówka_trzecia
Jak dobrze pamiętam, to do 6mies życia dziecka można. Potem to tylko w uzasadnionych przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luluuuuulo
ja chciałam, przed 18 usunąć 2 imię, ponieważ nie używam go, nie lubie, bla bla bla, facetki powiedziały że nie mam POWAŻNEGO powodu, i tyle, zmienić można, ale musi odbyć się rozprawa sądowa, generalnie dużo z tym zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sami wybraliscie to imie a teraz chcecie zmieniac?? dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i tak się kończy
właśnie wymyślanie imienia dla dziecka.Najpierw dadzą jakieś a potem im wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszczyczek z króliczkiem
Imię nie jest złe, ani brzydki, ale nie mieliśmy czasu, żeby spokojnie przemyśleć jego wybór. Padło na najbardziej mniej, więcej takie, które nam się podobało. Z bardzo poważnej przyczyny, nie mogliśmy podjąć tej decyzji na 100% pewności. Teraz zaczyna wychodzić, i męczy nas ta kwestia. Tylko no mówiąc potocznie boimy się "co ludzie powiedzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
jakie imie ma wasze dziecko?? bo moze przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowy dom
pewnie dzieckoma oklepane imie i rodzice stwierdzili ze nie bedzie sie z tlumu wyrozniac lub ich wrog nr 1nadal takie imie dziecku szok dziecko bedzie mialo melik jak juz troszke kuma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue two
a jakie to imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfwerfwerf
Słusznie, dawaj pod ocenę! Skoro anonimowo pytasz o zmianę, to równie dobrze możesz zapytać o odczucia co do tego imienia, które jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHICAS WALK
po co zmieniać ? Edeltrauda sie nazywa ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfwerfwerf
Buahaha! Aż sprawdziłam czy jest takie imię. Dla równie niezorientowanych: jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek z króliczkiem
Lena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowy dom
ladne choc popularne dlatego zmieniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leati36
tez bym zmienila gdyby moja corka miala na imie LENA To takie imie przybleda Imie-nie imie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erfwerfwerf
Hmmm... Nooo... Też bym zmieniała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHICAS WALK
moja córka miała sie nazywać Lena bo mamy krótkie nazwisko jest ładne ! Obecnie modne i popularne ! matko pomyśl jakby sie nazywała EDELTRAUDA ? Lena Lenka :) Lenia ładne ! i nie zmieniaj po co ? aaa może dziadków boli takie nowoczesne imię ? Mojego ojca pewnie by bolała Lena i Nadia ... a ja w ( | ) to mam ! nie zmieniaj miałaś 9 miesięcy na decyzję !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz chyba za dużo czasu, że takie sobie problemy wymyślasz. Lena to ładne imię, choć na chwilę obecną dość oklepane. Zmienisz jej imię na inne, a po kilku latach znów może się okazać oklepane. A na jakie imię byś jej je zmieniła ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek z króliczkiem
Rozalia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek z króliczkiem
Myśleliśmy też z mężem nad Angeliką lub Samantą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norbus
ty autorko chyba jestes nienormalna:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lena ładne imię dość ciekawe Co z tego ze popularne :)Rodzice mogą - w ciągu 6 miesięcy od daty sporządzenia aktu urodzenia - złożyć kierownikowi urzędu stanu cywilnego pisemne oświadczenie o zmianie imienia (imion) dziecka wpisanego do aktu w chwili jego sporządzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena zmieniać na Rozalia, Angelika lub Samanta :/ nie no sorki mi się Lena nie podoba ale te trzy pozostałe to obciach na całej linii :/ Rozalia yyyy Rózia będziecie ją wołać? fuj Angelika kojarzy się z ta serią filmów gdzie ta Angelika niezła dupodajka była :D no i wszystkie Angeliki które znam są właśnie takie :D a Samanta kojarzy mi się ze statkiem :D jest taka szanta własnie o statku Samanta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z rzeczywistości
Moim zdaniem to nie jest takie brzydkie imię, by tak szaleć. To normalne przyzwoite imię. Poza tym wydaje mi się, że przyczyna tej zmiany jest inna. gdyby było jakieś totalnie nie udane to byście się na nie nie zdecydowali na wstępie...chyba, że: * Planujesz się rozwieść i masz zamiar zrobić na złość mężowi, bo on to imię wybrał. * Twoja koleżanka, która Cię wykręciła ma tak na imię i już jej nie lubisz. * Najlepsza koleżanka męża ma tak na imię i on Cię na nie namówił. Ps. z tym imieniem nic nie jest nie w porządku, to Ty z nim masz problem i może przepracuj tą sprawę, popracuj nad sobą i nie kombinuj tyle :-) http://senmisia.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja z rzeczywistości
Dodam jeszcze, że imię nie będzie miało wpływu na to kim dziecko zostanie w życiu i jakie będzie miało mniemanie o sobie... Ważne jest by je kochać, rozumieć, wychowywać i uczyć...nad tym popracuj....imię zostaw. Twoja propozycja nie jest niczym szczególnych... no chyba, że to tylko na kolejne pół roku .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek z króliczkiem
No właśnie, podoba mi się Rózia, z tego polskiego serialu: "ja kocham Rózię, jej piękną nózię, itd..." mam sentyment do tej piosenki, i w ogóle Rozalka, Rozalinda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana11
jedna wielka podpucha a nie temat .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszyczek z króliczkiem
no pewnie, że jestem podszywem,,z imieniem lenka potem te kolejne tez sa nie pisane przez autorke a te głupie lyknęły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×