Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość izka89.,.,

znacie jakies wierszyki w ktorych informuje sie o ciazy?

Polecane posty

Gość izka89.,.,

jestem w ciazy i chcialabym powiadomi znajomych o ciazy -mysle o czyms w formie wierszyka itp....ostatnio mamy kontakt raczej poprzez meile lub sms,y wie wydaje mi sie ze bylo by to ok.Maz uwaza ze jak sie spotkamy to sami beda wiedziec ,ale ze wzledu na to ze jedna z par naszych znajomych ma problemy z zajsciem wolalaby nie stawiac ich przed faktem dokonanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gos.ka3
ja zrobilam corce zdjecie w buze z napisem bede starsza siostra i wyslalam znajomym......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady..
przyjdzie czas, sami zobacza ( brzuch) a z wczesnej moze jeszcze nic nie wyjśc, chyba prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gegetg
Sorry ale dla mnie to infantylizm, informowanie znajomych i to w wydziwionej formie, "wierszykiem". Bardzo źle odebrałabym coś takiego jako znajoma, no chyba że masz tych swoich tak samo zidiociałych ale chyba nie, bo już mąż jakiś normalniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeee
pekla nam gumka tabsy tez nie zadzialaly potrzebna nam niezla sumka na nasz zarodek maly :P:P:P:P co daliscie za talerzyk dajcie tez na chrzciny nie bedziecie chyba zalowac dla naszej dzieciny :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibibib
jakbym dostala taki sms, to chyba bym padla! co za glupota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninka wędzona
jakie zajadle jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jakas madrala
ICH *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ślij
informuję z samego rana, że forma zalana albo ryzykować pęknięcie czy rozcinać oto nasza nowa rozkmina porąbało cię z tym wierszykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blllllleeeeeee
(C)haslo- w dupie trzaslo to mozesz wyslac po porodzie :P:P:P sorry ale nie jestem zajadla, po prostu nie lubie idiotow, i gdybym miala takiego smsa od znajomych dostac, to bym znajomosc takowa drastycznie ukrocila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem moja przyjaciółka
po tym jak wsadziła do koperty razem z zaproszeniem na ślub bezczelny, dwulicowy wierszyk o tym, że goście mają jej dawać kasę na ślubie (że to niby dla komfortu gości, żeby nie musieli nosić prezentów i takie tam bezczelne farmazony), dostała dokładnie połowe kasy, niż zamierzałam jej dać :) Z tego, co wiem - ślub sie w ogóle nie zwrócił ;) Więc czasem wierszyki nie popłacają... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem moja przyjaciółka
A co do tematu - można, tylko po co? O ciąży informuje się przyjaciół i rodzine i to przy okazji (nie robi się specjalnych oświadczeń), ale znajomych? I to jeszcze w formie obwieszczenia? Nie wiem, ja znajomych o niczym nie informuję, od tego są to znajomi, że kontakty są raczej powierzchowne i nie dotyczą sfer prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No nie wiem moja przyjaciółka
A co do znajomych, którzy mają problemy z poczęciem, przecież to może zostac odebrane dokładnie odwrotnie! Że właśnie chcecie się pochwalic, choc wiecie, że ich to zaboli. Ja bym się zastanowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko jesteś głupia
za to męża masz mądrego.Po co dalszym znajomym wysyłaś wierszyki o ciąży?Myślisz że będą podnieceni tym faktem?Przeczytają pomyślą ''Oooooo'' i odeślą gratulacje na odczepnego i na tym się skończy.Nie rób sobie wstydu.Takie rzeczy mówi się rodzinie i to też bez głupich wierszyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka89.,.,
dzieki za odzew-,moze sie zle wyrazliam ,chodzi mi o bliskich znajomych tylko ze mieszkaja za granica i widujemy sie ok 5 razy w roku.Jak bylam w pierwszej ciazy to dowiedzieli sie podczas rozmowy tel.ale ostatnio wszyscy jestesmy zabiegani i nie dzwonimy raczej jest to kontakt sms,owy itp.i wiem ze jak stane przed cnimi z brzuchem to kolezanka sie załamie......jestem w 5 miesiacu .To moze doradzcie jak to taktownie załatwic-nie chodzi mi o chwalenie sie moim brzuchem i wiem ze nikogo nie obchodzi moja macica poprostu chcialabym zeby nie stwiac ich w niezrecznej sytuacji......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość offerma
dziś poruchał se mój stary za 9 miesięcy odbierze barchany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka'
a ja znam ten problem i powiem ci autorko ze nie ma zlotej rady ,moze jak bedziecie sie umawiac na spotkanie to wtedy powiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszka'
bo faktycznie jesli znajomym nie wychodzi to nie polecam stawania przed nimi z brzuchem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariola77
a moze rzuc fotke na jakis portal internetowy-wtedy wszyscy beda wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrarrarararr
trza było na fejsbuku napisać by było po sprawie... A tak w ogóle to juz piąty miesiąc i teraz się zastanawiasz?? troszku późno i tu może być problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To zapytałabym czy w takim
Ależ te babska na kafe zajadłe i wredne , chyba wieczną ciotę mają i zalało im mózgi :D. Autorko normalna sprawa powiadomić wszystkich o ciąży a wierszyk jest zabawnym pomysłem i nie widzę w tym niż żenującego czy dziecinnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz i już
Taką już mamy normę... Mój facet zalał formę :D Będziemy mieli maluszka... ...a ja nie chcę mieć dużego brzuszka! Jeśli jednak urośnie... Mam nadzieje, że będzie znośnie :D Pierwszym moim objawem są fanaberie ...bo wchodzę na kafeterie i pytam o takie rzeczy, że... od głupot w głowie mi skrzeczy! Hmmm... może to się leczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahhaaaha
masz i już - hahahahahahahahahahahahhahhaha :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieznam ale ci stworze
na poczekaniu: entliczek pentliczek malutki plemniczek zapłodnił jajeczko będzie dzieciąteczko :P 5 zl przelewem się należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riccccy
Ja bym powiedziala podczas rozmowy tel.jak np.bedziecie sie na spotkanie-zdecydowanie odradzam stawianie ich przrd faktem dok onanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poooplo
Co nie zrobisz to zle postawic przed faktem dokonanym nie polecam mysle ze lepiej przez telefon w takich sytuacjach zawsze jest ciezko bo wiadomo ze im.bedzie przykro.....takie zycie .Nie przejmuj sie tym za bardzo i p owiefz to w jak najbardziej naturalny sposob i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uszatek bohaterr
Brat z bratowa zrobili to w bardzo prosty ale chyba najlepszy spodob wyslali mi foto testu ciazowego z dwoma kreseczkami.......no ale w piatym miesiacu to juz odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytiiiii
Ja bym nie cudowala tylko przy najblizszej okazji powiedziala zna np.pytanie co nowego ze oczekujecie dzidziusia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imię śnieżna
napisz tak "zrobiliśmy tak ; 2 jaja 4 Kolana Ucierać do rana Az powstanie piana , A potem odstawić na 9 Miesięcy i kupic wózek Dziecięcy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro to są bliscy znajomi to pewnie czasem dzwonicie czy piszecie do siebie z zapytaniem "co słychać?". wtedy to można poinformować o tym, że wkrótce rodzina Wam się powiększy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×