Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Znacie takie su ki związek składa się z 2 osob a nie trzech .

Polecane posty

Gość gość

Hej. Tez nienawidzicie takich ku-rewek. Laska ma narzeczonego i dzieci. Pisze do mojego partnera i wysyła mu swoje zdjęcia. I jest kilkanaście lat starsza. Napisałam do niej stwierdziła że pisała po kolezensku i nic więcej. Zapytałam po co wysyła zdjęcia napiala,ze do rozpoznania bo kojarzy moje chłopaka . Zaczęła się tłumaczyć i zablokowala go na fb. Szlag mnie trafia jak widzę takie suki. Przperaszam za słownictwo, ale nienawidze takich szmat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Twój facecik to jakieś bezrozumne stworzonko co samo nie umie takich spraw załatwić tylko Ty wokół niego latać musisz? Laska to kretynka, ale najwyraźniej Twojemu facetowi nie przeszkadzało to skoro nie zablokował jej i kontynuował znajomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musze wokół niego chodzic. Zawsze muszę w takich sprawach swoje 5gr dołożyć. Bo nienawidzę takich lasek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starą torbą się nie przejmuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubia starsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wmam p[odobnie,ale jeszcze pisac nie pisala ale w realu go ciagle zaczepia,sam dal jej do zrozumienia ze nic od niej nie chce to poki co przystopowala ale znajac zycie znow zacznie jakies chwyty,tez tego nie trawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porażka z tymi laskami P***a swedzi. To niech chociaz do wolnych podbijaja ,a nie do zajętych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widocznie autorko twojemu facetowi się to podobało. Niewykluczone, że nawet sam ją prosił o wysłanie fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×