Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość acotumożechodzić???

Znalazłam w domu pieniądze - poradzcie!

Polecane posty

Gość acotumożechodzić???

Mój maż prowadzi własną firmę, dochody są z tej firmy ale to nie są jakieś kokosy. Wzięłam się za wiosenne porządki i ku mojemu zdziwieniu znalazłam sporą sumę pieniędzy - skrzętnie schowane najwyraźniej przede mną. Tego samego dnia podpytałam męża o nasze oszczędności że niby przydałby się nam remont itd to mi powiedział, że kasy jest tyle co na koncie i nic więcej, że nawet teraz firma kiepsko idzie bla bla bla... Tylko skąd u niego tyle kasy? Jak myslicie powiedzieć mu że wiem o tych pieniądzach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie ma kasy na remont no to nie ma - schowaj w innym miejscu i poczekaj co będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem za mówieniem :D po co snuć domysły...łatwiej porozmawiać i wyjaśnić zwłaszcza, że już coś "nie gra" w tej sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
schowaj dla siebie na bok, widocznei musisz zaczac robic zaskorniaki skoro twoj maz sie tak zachowuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbrzydsze sa golfy
a ja bym je po prostu schowała gdzie indziej, tak żeby nie znalazł.i czekała co będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acotumożechodzić???
Ja takich pieniędzy nigdy na oczy nie widziałam więc zastanawiam się skąd on je wziął, nie wiem, być może dochody z firmy są większe niż mówi...Albo pochodzą z jakiegoś trefnego źródła, bo po co by je chował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
MOZE TO EJGO ZASKORNIAKI; BO COS PLANUJE NP ZOSTAWIC CIE I URWAC SI EZ JAKAS D+++?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
przeszukaj chate, bo sadze, ze on moze miec wiecej takich skytek, facetom nie ma co ufac, moj wujek latami zakopywal kase w sloiku prezd swoja zona i pozniej urwal sie z jakas d***, ja bym go miala na oku i zaczela weszyc, oczywiscie tak, zeby sie nie domyslil, nei draz wiecej tematu-dzialaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez iii
Schowaj je gdzie indziej jak ktoś wyżej radzi. Przyjdzie pora na rozmowę i wtedy zobaczysz jak się będzie tłumaczył. Zobaczysz jak długo jeszcze zamierza trzymac to w tajemnicy. A może ktoś mu dał na przechowanie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
juz teraz klamal to nic dobrego nie znaczy, dalej moze juz byc tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez iii
przynajmniej będzie powód do kłótni że tyle przed nia to ukrywał. Autorko, uważaj!!! Może naprawdę zamierza cię zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Londyn
Nie wiem jaki masz stosunek z mężem ale gdybym ja znalazła pieniądze schowane to napewno bym spytała co to jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
przeciez spytala i on sie nawet do nich nie przyznaje, a co jakby je schowac i go z tym skonfrontowac? hmm.. nie wiadomo jak zareguje tzn. w zaleznosci od tego jakie ma plany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez iii
No właśnie. Sama jestem ciekawa po jakim czasie chciałby je "wydać" a tu niespodzianka! Pieniędzy nie ma! I co teraz? Żona znalazła i przechwyciła czy gdzieś indziej schowałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCHOWAJ W INNYM MIEJSCU
I POCZEKAJ NA JEGO REAKCJĘ. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap.
a ja nie powiedziałabym nic. on ma tajemnice, ja też. Tylko sprawdzałabym zasoby i podpuszczała gościa: urlop jakiś, może nowe meble...Niech jak najwięcej mowi o pieniądzach, obserwowałabym go. Jest też taka opcja, że ktoś z rodziny poprosil go o dyskretne przechowanie. Lub zbiera dla Was na jakąś niespodziankę:) Napisz Autorko jakie jest Wasze małżeństwo, wtedy latwiej będzie to ocenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCHOWAJ W INNYM MIEJSCU
a duża to suma pieniędzy jest? Tylko napisz prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acotumożechodzić???
Kiedy ja naprawdę nie wiem skąd te pieniądze i dlaczego schowane... Wydawało mi się że nie mamy przed sobą tajemnic, uważałam że jesteśmy naprawdę szczęśliwym i udanym małżeństwem. A tu takie coś?? Co on mnie uważa za jakąś złodziejkę czy jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acotumożechodzić???
To 32 tyś z groszami, wiec kwota nie mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym kase schowala i zaczela go obserwowac a nawet sledzic i dopiero jak potem jak znajdziesz wiecej informacji powiedziec ze wiesz o pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap.
chowanie w inne miejsce jest zlym pomysłem, bo on będzie miał czas przygotować sobie wymówkę zanim zapyta o kasę. Z zaskoczenia prawdopodobnie mialby z tym problem. Ja bym jednak przez jakiś czas obserwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap.
na autko sobie chlop zbiera. A tajemnica stąd, ze żona mialaby sto pomyslów na taką kasę:D Zapytaj go, czy czsami nie powinien zmienić samochodu, bo ten już swoje latka ma. Niech się rozgada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob to co inne
moez byc tak, ze drapnei te kase i zniknie chwile pozniej, ja bym wola ja gdzies schowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olap.
Można go potestować, niech opowiada o swoich marzeniach. Może na dom wspolny odklada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKO W STYCZNIU
rowniez znalazlam nie mala sume pieniedzy. Chcialam powiedziec o niej mezowi ale wstrzymalam sie i zaczelam podpytywac o oszczednosci - odpowiedzial tak jak twoj. Pieniadze schowalam w innym miejscu a juz marzec, maz niczego nie zauważył. Ciesze sie ze to zrobilam bo moje małżenstwo w przeciagu bardzo krotkiego czas zaczęło sie sypac, takze pieniadze mi sie przydadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SCHOWAJ W INNYM MIEJSCU
AUTORKO,NIE DZIEL SKÓRY NA NIEDZWIEDZIU,MOZE ZBIERA BO JEST KOMUŚ WINIEN TYLE PIENIĘDZY? A WY JUZ TU MARZYCIE I DZIELICIE KTO I ILE I NA CO WYDAĆ:P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama wyjatkowego lobuza
powiem ci tak-z dochodow firmy to na pewno nie jest.Bo inaczej wsadzilby je na konto.a jezeli chcialby je ukryc,to zalozylby inne konto o ktorym nie mialabys pojecia,Moze to jest z jakiegos lewego interesu. Nie doszukujcie sie dziury w calym.Moj tato chowal pieniadze przed mama kilka lat! Powaznie! Ale tylko dlatego,by w 30 rocznice slubu zabrac ja na wycieczke do Wenecji.Mama nie miala pojecia o oszczednosciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×