Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćMamaNiekasi

Znielubione imię dla córki

Polecane posty

Gość gośćMamaNiekasi

Witam, zainspirował mnie pewien temat, gdzie ktoś między innymi wypowiedział się, że "kaśki to puszczalskie szmaty i fałszywce." Sytuacja wygląda tak, że moja kuzynka (kaśka) latawica i k***iszcze straszne, nie będę się rozpisywała, ale sex z 7-mioma kolegami na domówce, czy sex z mężem rodzonej siostry, plus próby (chyba że jej się udalo a ja żyję w nieświadomości) podbicia do mojego ex już męża kiedy ja byłam w pracy , a mieszkaliśmy w jednym bloku wtedy.... Siostra mojego ex męża też Kaśka, kolejna wredota, już nie puszczalska, ale dała mi w kość nie raz. A teraz UWAGA, mam narzeczonego, planujemy dziecko, a on nalega, aby dać ew córci imię Kasia, bo jego ukochana śp Babcia tak miała na imię....co byście na moim miejscu zrobiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu to co nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie powiedziałam nigdy, bo mi wstyd że mam w rodzinie taką osobę jak wspomniana kuzynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kategorycznie sie nie zgadzać. Mów że imie źle ci się kojarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym polega ustalanie, jak nazwać dziecko. Jednemu jakieś imię się podoba, inny kategorycznie je odrzuca bo bardzo źle się kojarzy. Mówisz dlaczego nie, i tyle. A poza tym pomysł żeby dać imię "po kimś" jest cokolwiek niesmaczny. To takie bardzo przedmiotowe traktowanie dziecka. Co to, pamiątka po babci ma się urodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do twoich skojarzeń, nie musisz mówić kim była znana ci Kaśka. Wystarczy zaznaczyć że taką znałaś i niestety obrzydziła ci imię na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam bratową Kaśkę i tyle co mi krwi napsuła przez te 15 lat co się mój brat z nią związał to sie w głowie nie mieści. Jest tak bezpośrednia, tak bezczelna, że po prostu brak mi słów. Ja nigdy jej nie powiedziałam złego słowa, zawsze byłam uprzejma, a ona co jakiś czas musi powiedzieć coś chamskiego inaczej nie byłaby sobą. Ciągle sie szarogęsi i ustawia innych po kątach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imię ma podobać się wam obojgu, powiedz że imię ci się źle kojarzy, poza tym jest już w rodzinie - wspomniana kuzynka więc odpada.. poza tym narazie w ciąży nie jesteś, a jeśli będzie to może będzie syn więc problem odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma ci się złe kojarzyć, nie nazywaj tak. Znam dwa największe kuuu szcza o tym imieniu, jedna wredote ale znam tez jedna miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję, to prawda, nie jestem jeszcze w ciąży, wiem również że mogę urodzić chłopca, nie ma znaczenia płeć, ma być zdrowe i nasze, ale aż się wzdrygam na myśl że mogłaby nosić to imię. Babcia była najważniejszą osobą mojego narzeczonego, zmarła niedawno, wiem jak bardzo go to boli, bo nieraz o tym rozmawiamy. Ja nie widzę nic zdrożnego w dawaniu imion "po przodkach" czy na ich cześć, sama mam syna z 1-go małżeństwa, który nosi imię po moim zmarłym tragicznie ojcu, ale K jest imieniem które totalnie mi nie odpowiada, nawet jako drugie imię...Pozostaje mi tylko czekać na rozwój wydarzeń, ale to i tak dla mnie jest stresujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMamaNiekasi
12:29 to ja, autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko najpierw ustabilizij swój związek a dopiero planuj dziecko. bo za rok lub dwa będziesz podwójna samotna matka. jeśli nie jesteś szczera z partnerem i nie potrafisz dogadać się co do imienia to nie wróżę wam długiego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia tylko nie to imię. Zrobisz sobie i dziecku krzywdę. Znam kilka kobiet o tym imieniu i nic dobrego nie mogę o tych osobach powiedzieć. Przykro mi ale to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stuknijcie sie w głowę. ja Katarzyna wale ludziom prawde w oczy a nie obrabiam doopy po ķątach, jak wiem lepiej to powiem- bo dlaczego nie? mam sie certolic z dorosłymi jak z dziecmi? nic mnie tal nie mierzi jak hipokryzja i słodkopierdzenie. i tyle oo mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasiu z posta powyzej, moze wypowiedz sie na temat zamiast pitolic od rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po pierwsze, to najbardziej oklepane imię świata. Po drugie, policjantka Kasia z 13 posterunku, miałam taką koleżankę, właśnie Kasię, wypisz wymaluj jak ta serialowa, wieczna dziewica, naiwna, dla świata słodka idiotka, super dziewczyna, dla bliskich wredna sucz, wiecznie narzekająca i niezadowolona. Druga Kasia, jeszcze lepiej. K.urwiszcze, jakich mało, nierób, obibok, żyjąca za kasę rodziców, jak starzy zakręcili kurek, to na utrzymaniu przypadkowych gachów, z których to jednego ud.upiła, zachodząc w ciążę. Rodzice mieli ją za świętą, czystą Katarzynę Dziewicę, jak już dawała ostro na prawo i lewo. Kolejna Kasia to już po prostu k****iszcze, nic dodać,nic ująć. A, i WSZYSTKIE Kasie co do jednej są spóźnialskie na maksa! Na własny pogrzeb by się spóźniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat Kaśka to okropne imię. Kacha, Katarzyna, Kaśka pelaśka, jak Kaśka do sera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:08 tylko że to działa tylko w jedną strone, a jakby Kasiuni coś powiedział szczerego to by zakrzyczała i zjadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaski takie wlasnie są.puszczalskie, glupie. podobnie Magdy. Byla laska mojego meza tak ma na imie. Jego zdradzila mimo ze byli zareczeni, poszla w dluga, zaledwie po 3mcach "porzadnej" znajomosci z tym nowym, udlubala sobie dziecko. Przez pare lat pozowali na cudowny duet i zapewniala wszystkich o swej wielkiej milosci. rozstali sie w ciagu 4lat... potem miala 8lat mlodszego fagasa, taki typowy dupcyngier...zalosny koles..ale wiadomo w czym byl dobry... potem bylo ze 2 na chwile. az w koncu wyjechala bo poznala jakies kolejnego i zostawila swoje dziecko rodzicom w swoim miescie a sama siedzi tam i za chwile bedzie miala dziecko...niezbyt to fajnego dla starszego dziecka ale coż począc, jak uczucuia mamusi sa najwazniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie nazywaj dziecka tym imieniem!!!! powiedz o tym mezowi, że strasznie zle ci sie kojarzy!!!! ewentualnie dajcie na 2 imie aby nie przezywał....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maz chcial corce dac Oliwia, jak sie poznalismy to mowil ze mu sie podoba to imie. A ja jak je slysze to reaguje tak jak na wspomniana magde i kaske.w dodatku jego byla tak nazwała corke. stad od razu powiedzialam ze kategorycznie sie nie zgadzam na to imie, i wiecej tematu nie podjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie skrzywdzilabym corki imieniem Kasia lub ANIA.Ania gorsze niz Kasia srasia ale rzeczywiście skojarzenia z tymi.imionami są tak silne że w zadnym razie nie dalabym tak córce na imię.A Kaśki w zyciu codziennym sa bardzo cwane, po trupach do celu.Wiem że to zadna reguła i sa,wyjatki, jednak.autentycznie jak żyję zjawisko cwanych Kasiek i cichociemnych i bezwzględnych Anek obserwuje. Jest tyle pieknych imion.Przasne Kaśka czy Anka jakich 10000 do tego wredne i wiejskie, po co to Twojej corce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kaski takie wlasnie są.puszczalskie, glupie. podobnie Magdy. X No wlasnie, a jak byl temat o imieniu Magda to kazdy sie zachwycal oO ale szczerze, w moim pokoleniu co druga to byla Magda wiec wiadomo, ze wzrastalo prawdopodobienstwo, ze bedzie wsrod nich duzo puszczalskich. Nie z powodu imienia tylko bylyby takie nawet z innym imieniem, ot taki charakter i juz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli imię źle Ci się kojarzy nie nadawaj go. Ewentualnie na drugie, którego i tak się nie używa, a wilk będzie syty i owca cała. A co do tego konkretnego imienia, to mi kojarzy się dobrze, mam przyjaciółkę Kaśkę, która wiele dobrego dla mnie zrobiła, więcej niż rodzina i na którą mogę liczyć o każdej porze. Ale tak jak mówię, nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm Catehirne -ładne imię :) Dziwne, znam kilka Kaś i naprawdę nieciekawa tylko jedna z nich .Natomiast 100% zgody do Anek i sporo prawdy co do Magd -akurat typowe k*** szcza jak Kaśka z opinii autorki to ja znam jako Magdy :D . I jeszcze -powiedz wprost (lub zachowaj meritum speawy , ale ukryj że ta nieciekawa to twoja rodzina) ale bądż szczera bo inaczej jak juz ktoś napisał będziesz samotną mamą dwójki ...Tym bardziej że dla faceta to sprawa b.emocjonalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anki sa w miare ok, ale Magdy to wredne cwaniary, musza byc zawsze w centrum zainetersowania, foch o wszystko, klamliwe jędze, sciemniary jakich mało, bajkopisarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×