Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość evcia80

Znowu brak ciąży

Polecane posty

Gość evcia80

Kurczę, od dwóch miesięcy nie biorę tabletek, myślałam że będzie mi łatwiej zajść w ciążę...niestety okres mi się spóźnia już tydzień...zrobiłam wczoraj test i zobaczyłam informację "brak ciąży". Dlaczego tak się dzieje...może ze mną lub z moim partnerem jest coś nie tak...Słyszałam, że odstawinie tabletek wiąże się z łatwiejszą możliwością zajścia w ciążę? Czy powinnam się obawiać...Okres nadal mi się spóźnia...zwlekam z pójściem do ginekologa, czekając na okres...mam w domu opakowanie Luteiny, nie wiem czy powinnam zacząć zażywać te tabletki...Chciałabym byc w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evcia80
wart warto......nawet dla nieprzespanych nocy i całej tej reszty!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszla Mama
Ja tez tak myslalalam ze jak bedziemy chciec dzidziusia to bedzie problem, ale na szczescie sie udalo, bo bardzo tego pragnelam. Co do tabletek nie wiem jak to jest z tym szybkim zachodzeniem po odstawieniu, z wlasnego doswiadczenia wiem ze ja mialam spory problem, przez trzy miesiace nie dostawalam okresu gdy sie pojawil wygladal naprawde dziwnie jak skrzepy, i wtedy zaczely sie problemy z powrotem do normalnosci czyli uregulowania mojej gospodarki hormonalnej, na szczescie jest juz wszysko ok, od tego czasu niestety minely 2 lata ale warto bylo poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×