Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona powiedziała mi dziś że nie chce spac ze mna w jednym łóżku

Polecane posty

Gość gość

Bo woli spać i przytulać się do naszej córki bo ja ją wkurzam. Od kilku dni córka jest chora i śpi z nami w łóżku. Jak połozylismy się wieczorem do łóżka zacząłem ją przytulać, całować to usłyszałem że mam dać jej spokój bo chce spać. W nocy córka się obudziła, żona nie spała bo córka płakała, gdy zasneła pomyslałem że może zrelaksuje sie zanim pójdzie spać dalej , znów ja całuje, dotykam a ta na mnie cała wiązania że mam s*******ac, ze jestem huj, p******y i ogólnie że mam się wynosić do innego pokoju ok obrociłem się i myślę sobie czekam do rana. Rano specjalnie wziąłem córkę by żona odespała a ta jak wstała znowu krzyk na mnie że ma dość, że się jej narzucam i woli spać z dzieckiem bo ja to niby tylko na sex naciskam. Kurde do czego to doszło. A mówię od razu jestem czysty, zadbany, kobiety oglądają się za mną, żona sama pół roku temu mowiła że nie może spać beze mnie a dzisiaj że mam wynieść się z sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajną masz żonę nie dość że lesba to jeszcze pedofilka :P A tak serio to sp...... złamasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i stwierdzam, że jesteś burakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jestem zoną i matka 2 dzieci,mam 4letniego synka i 3 tygodniowa córe, i nidgy nie było sytuacji zebym przeklinała męża czy wywaliła go z łózka,dzieci maja swoje łózka i tam maja spac nawet gdy dziecko chore to wole posiedziec,poprzytulac w ich pokojach niż przyzwyczaić dziecko do naszego łózka.Mam kolezanke co wywaliła meza do salonu spac, bo ona spi z córka a potem narzeka ze źle w zwiazku, a jak ma nie byc, facet potrzebuje kobiety czyli swojej żony a potem dziwota ze sa zdrady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdz kochanke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie sobie pomyślałem ze może potrzebuje się odstresowac przez tą chorobę dziecka a że nie spała w czym problem. Lepiej by się jej zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co mi kochanka??? Żeby nam życie spieprzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybacz autorze ale przy chorym dziecku naprawdę nie ma sie ochoty na sex bo się martwi czy to cos poważnego, ze dziecko ma znowu gorączkę,jak mu pomoc itd. Ty myślisz ze ona by sie zrelaksowala? Jedynie mogla by ci nadstawić tylka ale nie bylby to namiętny,relaksujący sex,trzeba wiedzieć autorze ze nie zawsze jest czas na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakaś głupia ta twoja żona , jak można tak mówić do męża ... Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyważone i delikatne ale nie sądzę by zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chore dziecko w łóżku a ty bzykac chcesz???? no człowieku mysl trochę.... Nie dziwię się żonie ze się w****ila.... Ja jak mam chore dziecko to też o bzykaniu nie myślę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki chętny by zonę odstresować !! Może pomóc po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz autorze, nam kobietom przeważnie seks nie pomaga na problemy- w przeciwieństwie do Was :) Nie widzę tutaj żadnego problemu. Córka wyzdrowieje i będzie jak dawniej. Kup żonie kwiatki- to na pewno jej pomoże w trosce i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam jej powiedzieć? Żona jest bardzo stanowczą kobietą i boję się że mówiła serio. A ja naprawdę ją kocham i naprawdę potrzebuje się i poprzytulac i pokochac i odstresowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz kobiety myślą inaczej, one jak mają kłopoty to chyba na seks ochoty za bardzo nie mają. Zona się martwi chorobą dziecka, źle sypia bo pewnie i mała się kreci i kopie zona pewnie i gorączkę mierzy jej w nocy i wierz mi w takiej chwili nie bardzo ma się ochoty na sex. inaczej by wyglądało jakbyś ją zmienił przytulił pocałował i to wszystko , na pewno by jej się bardziej to spodobało bo by wiedziała ze ma oparcie w tobie a nie tylko seks tobie w głowie. Sama jestem żoną i matką i wiem ze jak dzieci chore i mąż ma ochotę na sex to ja się na to nie piszę. I niesłuchaj głupich bab co namawiają do zdrad masz rację szkoda życia se komplikować pozdrawiam Idz przeproś powiedz że nie pomyślałeś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz do zdrad namawiają na pewno faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro nie wie, że kobiety myślą inaczej to chyba o nim świadczy. Myśli fiutem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowo kwoki 0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Ty egoista jesteś. Najpierw pisałeś, ze seks pomógłby żonie się odstresowac, a teraz przyznajesz, ze o Ciebie chodziło. Weź odpuść gościu. Tak, jak pisałam, kup jej kwiaty i poczekaj aż dziecko Ci wyzdrowieje matołku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za subtelne odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabe prowo 1/10. A tak powaznie - dzieci powinny spac w swoich lozkach, to jest normalne, nawet w chorobie. Z kolei facet ktory uwaza seks za cos co mu sie nalezy albo za sposob na rozwiazywanie problemow powinien sie postukac w leb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcesz odstresowac zone,zajmij sie chora córką,ugotuj obiad ,posprzataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalność to rzecz względna :) Moje dziecko nie spało w swoim łożku- to znaczy zasypiało, a i owszem, a potem wędrowało do nas. Dopiero niedawno młody zamieszkał u siebie i przesypia we własnym łóżku cała noc. A jak jest chory to przeważnie śpi z nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo corka chora i matka sie martwi jak dziecko chore i placze to normalne ze kobieta sie martwi i ie ma ochoty na seks ty jestes nietaktowny, poprostu to nie byl moment na przytulanie dla niej bo ona zajmowala sie chorym dzieckiem a ty sie do niej dobierales, wy faceci tacy jestescie, moj maz jest taki sam zero taktu jak mu sie chce to nie patrzy na moje emocje czy sytuacje tylko jak mu odmawiam dzis to seks jest jutro lub w iinym odpowiednim dla obojga dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×