Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zrezygnować z tej siłowni ?

Polecane posty

Gość gość

Moja koleżanka otworzyła siłownię i dietetyke. Dała mi 40 % zniżki na karnet 3 miesięczny. Chodziłam na siłownie raz w tygodniu, 2 razy na jogę, raz na aerobik, raz na cario. I raz na dwa tygodnie chodziłam na zajęcia właśnie do znajomej. Zajęcie genialne, normalnie kosztują 20 zł za wejście. Teraz nie dostałam żadnej zniżki, jej asystenta powiedziała, że ona o żadnej zniszce nie wie, a właścicielka pracuje jako dietetyk jeszcze w Niemczech i jej nie ma. Zwyczajnie mnie olali. Zastanawiam się nad rezygnacją, ale nie ma u nas drugiej siłowni. Co byście zrobili ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile kosztuje miesięczny karnet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to była jednorazowa zniżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miesięczny karnet kosztuje 420 zł - wstęp ma wszystko. Na siłownię 200, a na zajęcia to zależy od rodzaju, albo można kupić mix,ale wtedy jest tam jakieś ograniczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz chodzę z jej przyjaciółką na siłownię i ona nic nie płaci. I ona ma też menu dietetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogo. Mój karnet kosztuje 80 zł..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłać a nie robisz wieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty chyba nie oczekujesz że będziesz tam chodzić za pół darmo przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstydu nie masz. Zapłać albo rezygnuj jak cię nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jesteśmy znajomymi, więc mogła by dać jakieś zniżki. A stać ją. W Niemczech pewnie dobrze zarabia, siłownia jej idzie. A widać jak chodzi ubrana - co ją widzę na siłowni to inny strój - wszystko nike, nawet buty i co strój to inne. A prywatnie to tez - torebka chanel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ty jesteś normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty jesteś jej jedyną znajomą? jakbyś była jej przyjaciółką to jeszcze rozumiem.. Poza tym dlaczego po znajomości ona ma dać ci zniżkę, może po znajomości to ty dasz jej więcej zarobić?? życie kosztuje ona też musi z czegoś żyć, a jak jej zazdrościsz to też jedź za granicę jak myślisz że to taki miód jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z autorką. Jako koleżanka powinna dostać zniżkę od swej koleżanki na siłownie i nie chodzi o to, że właścicielka siłowni jest bogata i ją stać, tylko o to, że to jest koleżanka, poza tym 420 zł to wygórowana cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ty jesteś chora psychicznie? Założyła firmę, zeby zarabiać, a nie znajomym znizki dawac. Masz ból d**y, ze ją stać, a Ciebie nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że ona nie jedzie kopać buraki. Ma ciepły stołek w drużynie piłkarskiej. Przestała zajmować sie dietetyką w swoim fitnessie juza do tego ludzi. W Polsce ma męża, który też pracuje, także nie źle im się powodzi. Ja jestem bliską znajomą - nasi mężowie pracują razem,spotykamy się raz u nas raz u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz nie dostałaś zniżki... tzn kiedy? ile chodziłaś na tą siłownie? jak skończyły się 3 miesiące to powinnaś juz płacić normalnie, dałą ci na początek, na spróbowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na Twoim miejscu autorko wysłałabym do niej smsa, coś w stylu: " hej np. Aniu skończył mi się dotychczasowy karnet w Twojej siłowni, czy przewidujesz dla mnie kolejną zniżkę/rabat na nowy karnet ? " napisz jej tak, zobaczysz co odpisze. Jak nie da rabatu to bym zrezygnowała. Jak nie masz siłowny w okolicy to możesz przecież biegać codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karnet kończy mi się w poniedziałek i chciałam kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście rabatu nie dostanie to na siłownie chodzic nie bedzie hahaha nie ma nic za darmo jak chcesz to idz biegac, albo załóż swój biznes i rozdawaj wszystkim wkoło bo przecież ty masz a inni nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kończy ci sie w poniedziałek... ale ile chodziłaś na tę siłownie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 miesiące. Miałam karnet 3 msc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się ze 420 zł to dużo. Ale ona nie ma konkurencji. Był jeden klub, ale go wykończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale koleżanka jest fair, dała ci karnet na 3 m-ce, ten okres się skończył. Dlaczego oczekujesz ze ci sie należy zniżka dalej? ja bym honorowo kupiła karnet dalej i zobaczysz jak ona zareaguje. Jak cię nie stać to trudno, ale nie powinnaś oczekiwać zniżki na wieki wieków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli Wasze rodziny się regularnie spotykają tzn., że to jest bliska znajoma, zatem gdybym to ja była ta właścicielka siłowni i nasze rodziny by sie potykały to nie wyobrażam sobie, żebym od mojej bliskiej koleżanki wzięła pełną kwotę za siłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce znowu zniżki tak dużej jak miałam. Ale 30 -20 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No uważam, że jesteśmy bliskimi znajomymi, np wiem, że planują dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rano na pisze jak juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz póxniej co Ci odpisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to zły pomysł z tym sms, takie upominanie się jest dla mnie śmieszne. Stawiasz koleżankę w trudnej sytuacji, bo jeśli chciała dać ci zniżke tylko na początek a nie na zawsze, to twoje upominanie się pewnie wymusi tą zniżkę... choć moze to nie jest jej na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×